FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:
من كه رشت هستم پارس انلاين بگيرم؟لامصب پارس انلاينو محل كار دارم سرعت دانلودش از ايني تو خونم دارم كمنتزه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

پشتیبانی شرکت خیلی مهمه بتونی سرویسی بگیری که مخصوص گیم باشه . ببین الان چون هزار نوع آی پی وجود داره این مشکل ها هست الان من هروقت نتم دچار مشکل میشه پینگش میره بالا یا تایم اوت میگیره از داخل مودم آی پیمو ریست میکنم درست میشه . اما الان مثل اینکه یکی از پورت های ایکس باکس وان برای اکثر ISP ها بسته شده و این هم سراسریه یعنی منی که تهرانم با شما که رشتی فرق نمیکنه . از لحاض مکانی سرعت دانلود ممکنه فرق کنه کلا همه چی به مرکز مخابراتیتون بستگی داره . بازم میگم این قضیه آنلاین فیفا سراسریه و تا جایی که شنیدم فقط کاربرای پارس آنلاین میتونن همه مود ها رو بازی کنن از جمله خودم .

همه رفتید پی اس 4. من تک و تنها آنلاین میزنم :d

من هر ترکیبی با یووه بازی میکردم همیشه برای یه پست بازیکن کم میاوردم. مثلا در یووه cam نداریم. یا یه وینگر که بتونم 4-2-3-1 بازی کنم. ولی از اونور هافبک وسطامون غولی هستن برای خودشون. بنابراین یه ترکیب متشکل از 4 تا هافبک وسط درست کردم. دو تا DM دو تا CM. اینطوری ضعف دفاعی پیرلو هم دیگه به چشم نمیاد.
پیرلو رو کلن بزار بیرون تو اپدیت اخری سرعتشو کردن 33!
من تو یووه 5 2 3 بازی میکنم.
تست کن عالی جواب میده.
RB-LCB-CB-LCB-LB
اساموا - کیلینی - بونوچ -بارزاگلی - کاسرس
اساموا و کاسرس کلن رو به جلو.
3 تا دفاع وسط هم تا ته بکش عقب و بهم نزدیک کن طوری که برن تو دل هم.
یه هافبک دفاعی ویدال اونم تا ته تو دل دفاع.
جلوش پوگبا رو هافبک هجومی میزارم.
RW-ST-LW
کومن - یو.رنته - توز.
بهترین ترکیبی که با یووه بازی کردم همین بوده و کلن گل زدن واسه حریف کابوس میشه.
پرس 1 فشار رو حریف 100

بهترین ترکیب برای توی 41212(2)هست وینگر نداره این ترکیب ولی 4تا هافبک خرسرعت خرقدرت میخواد که داری پیرلو رو هم cam یا cdm میتونی بذاری که زیاد نیاز به سرعت نداره این پستها:d
تو یووه cam درست حسابی نداریم. تو واقعیت هم بهترین cam یووه پریراست که تو فیفا افتضاح درستش کردن

تست کن عالی جواب میده.
RB-LCB-CB-LCB-LB
RW-ST-LW
کومن - یو.رنته - توز.
پرس 1 فشار رو حریف 100

با ترکیبی که الان بازی میکنم خیلی راحتم. یورنته خیلی بازی رو کند میکنه. چطور تونستی از قدرت پاسینگ پیرلو بگذری؟ بیشتر اوقات یه پاسایی میده که بی شک توز رو تک به تک میکنه. چرا اورا رو بازی نمیدی؟ الان هم که تو دفاع های شده. مشکلی نداره. اینترسپشنش دو برابره آسامواست.

الان من اینطوری بازی میکنم
بوفون

اورا - کیه لینی - بارتزالی - لیخت

مارکیزیو - پیرلو - ویدال - پوگبا

موراتا - توز

با ترکیبی که الان بازی میکنم خیلی راحتم. یورنته خیلی بازی رو کند میکنه. چطور تونستی از قدرت پاسینگ پیرلو بگذری؟ بیشتر اوقات یه پاسایی میده که بی شک توز رو تک به تک میکنه. چرا اورا رو بازی نمیدی؟ الان هم که تو دفاع های شده. مشکلی نداره. اینترسپشنش دو برابره آسامواست.
بوفون

موراتا - توز
یورنته اشک همه رو باهاش در اوردم :d
از هر کجا سانتر کنی عین عقاب رو هواست و توپ گله.
کومن رو بازی بده بزار گوش باهاش عین موشک میشه زد تو یا سانتر کرد واسه عقاب.
تو این فیفا مشکل پاس ندارم با بونوچ و بارزاگلی هم میشه پاس داد و مهاجمو تک به تک کرد.
کلن تو این فیفا قدرت پاس و شوت مهم نیست!
رفیقم تو میلان با دی یانگ و مکسس چه پاس ها و شوتهایی رو گل نکرده!
توز نیازی به پاس نداره با سرعت و بدنه خوبش توپو میدم بهش و میرم تو قفس شیر و زنده بیرون میارمش ;):d

تست کن عالی جواب میده.
RB-LCB-CB-LCB-LB
RW-ST-LW
کومن - یو.رنته - توز.
پرس 1 فشار رو حریف 100

تو یووه cam درست حسابی نداریم. تو واقعیت هم بهترین cam یووه پریراست که تو فیفا افتضاح درستش کردن

بوفون

موراتا - توز

بر اساس گفته های دوتاییتون منم برداشتم یک ترکیب برای خودم زدم و بنظرم چیز جالبی در اومد و بشدت هم توی سیزن جواب داد. :دی
اینم ترکیب ما :

67969866980822587058.jpg

اول از همه بگم که یورنته یک پدیده هست.:دی از هر جا که هد بزنه میره تو گل ! :دی
توی قسمت Instractions هم من هر چهار تا دفاع رو روی حالت Stay Back While Attacking گذاشتم. در قسمت زیر هم برای بقیه بازیکنها رو میزارم :

ویدال : Get Forward - Get into the box for cross
پوگبا : Get into the box for cross - Stay Forward
پیرلو : Stay on edge of box for cross
مارکیزیو : Stay Wide - Stay on edge of box for cross
توز و یورنته : Stay Central - Target Man
در قسمت تاکتیک هم Possession رو انتخاب کردم.

سلام
تو آنلاین سیزن کسی تغییری حس نمیکنه؟؟؟من با منچستر بازی میکنم یا به خاطر افت شدید تیمم اینجوری شده یا کلا تغییری کرده.بازی خیلی کند شده و بازیکنای من که حسابی گیج شدن،تو درو دیوارن!!!
کسی میدونه دلیلش چیه؟؟
از سیزن 3 اومدم 5 به زور دارم خودم و نگه میدارم که باز پایین نرم!!

سلام
تو آنلاین سیزن کسی تغییری حس نمیکنه؟؟؟من با منچستر بازی میکنم یا به خاطر افت شدید تیمم اینجوری شده یا کلا تغییری کرده.بازی خیلی کند شده و بازیکنای من که حسابی گیج شدن،تو درو دیوارن!!!
کسی میدونه دلیلش چیه؟؟
از سیزن 3 اومدم 5 به زور دارم خودم و نگه میدارم که باز پایین نرم!!

دقیقا هر چند وقت یکبار توی بازیه فیفا این مورد پیش میاد مثل اینکه خود سیستم به صورت رندوم ارور تیمی رو بالا و پایین میکنه ولی 90 در صد مشکلات اینچنینی مال نت داغون ماست!خدا ریشه باعث و بانیش رو بکنه:d

آقا من چندتا سوال دارم:

1- من هروقت میخوام سیزن بزنم اکثر مواقع از دوستای عربمون میان بام بازی میکنن. این ربطی به رجین اینا داره؟؟؟؟

2- چرا من وقتی میخوام با دوستم بازی کنم تا روو Invate میزنم میمونه دیگه اتفاقی نمیوفته ؟؟؟

3- چرا توو بازی بعضی وقتا صحنه میمونه انگاری لگ داره بازی؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or