FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آقا این سرور EA مشکلی داره با من !!!!!!!
از 30 تا بازی 23 تاش رو انداخته بیرون 3-0 به نفع حریف زده عصاب ریخته بهم کسی این مشکلی رو داره !!!
(درضمن آقایی که ID psn = pejman001 هست تو این انجمن ؟ کسی میشناسدش ؟)
اره پژمان هست چرا؟:d

- - -ویرایش - - -

ارزش داره بگیرم؟ موندم نمی دونم چه کنم
می ترسم بگیرم باز همون آش و همون کاسه
اگه دفاعت خوبه و دریبل نمیخوری راحت بگیر اگه دفاعت خوب نیست نگیر چون هیچی به جز اعصاب خوردی نداره

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,577
سلام دوستان. من از طریق بخش edit team و download update آپدیت نقل و انتقالات رو انجام دادم. همه چیز بیرون از مستر لیگ سالم بود و به عنوان مثال والدز رفته بود منچستر یونایتد اما همین که وارد مستر لیگ شدم بازیکن ها تغییری نداشتند. با یک اکانت دیگه امتحان کردم باز هم همین اتفاق افتاد و بازیکنان خارج از مستر لیگ آپدیت شده بودند و داخل مستر لیگ قدیمی هستند! دلیلش چیه؟ باید چه کاری انجام بدم تا توی مستر لیگ هم درست بشن؟

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
سلام دوستان. من از طریق بخش edit team و download update آپدیت نقل و انتقالات رو انجام دادم. همه چیز بیرون از مستر لیگ سالم بود و به عنوان مثال والدز رفته بود منچستر یونایتد اما همین که وارد مستر لیگ شدم بازیکن ها تغییری نداشتند. با یک اکانت دیگه امتحان کردم باز هم همین اتفاق افتاد و بازیکنان خارج از مستر لیگ آپدیت شده بودند و داخل مستر لیگ قدیمی هستند! دلیلش چیه؟ باید چه کاری انجام بدم تا توی مستر لیگ هم درست بشن؟

از كي تا حالا فيفا مسترليگ داره كه ما خبر نداريم؟؟

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
چند وقتیه که تاپیک های انجمن بازیسنتر به لطف مدیرانش سوت و کور به نظر میرسه حالا بماند: بعضی از دوستان سوال کردند که فیفا 15 رو بخریم یانه البته با این قیمت های نجومی و میزان قدرت خرید مردم این سوال کاملا منطقی به نظر میرسه و حالا جواب (البته از نظر خودم):فیفا 15 وقتی که اومد از نظر گرافیک ، لاینسس و صدا گذاری و چمن و انیمیشنو چند تا مورد دیگه نظر همه رو به خودش جلب کرد ولی بعد از چند دست بازی از نظر گیم پلی اکثرا ازش به شدت انتقاد کردند حالا ایراداش چی بود عرض میکنم خدمتتون:
1-دروازبان ها به خاطر سیستم جدیدی که براشون در نظر گرفته شده بود اصلا بالانس نبودند بعضی مواقع واکنش های عالی از خودشون نشون میدادند و بعضی وقتها فقط نظاره گر بودند که توپ چه جوری میره تو دروازشون
2-بازیکن های سرعتی به شدت تاثیر گذار بودند تو بازی مثلا تو تیم چلسی رامی بیشتر از کاستا جوابگو بود و یا تو زسکا موسکو دومبیا غولی بود واسه خودش
3-به همین شکل مدافعان هم از نظر جاگیری و توپ گیری بسیار ضعیف عمل میکردن و توی بازیها بار ها دیده شده بود که هنگام شروع مجدد از وسط زمین یک بازیکن سرعتی توپ رو برمیداشت و یک ضرب میرفت تا دهانه دروازه و توپ رو به تور میچسبوند و شما هم هر کاری میکردی نمیتونستی مانع از گل زدنش بشی
4-داور ها هم برخی مواقع خطاها و پنالتی های بسیار الکی و مفتی میگرفتند که خیلی خیلی روی مخ بود
همه این موارد دست به دست هم داد تا ما شاهد یکی از ضعیف ترین فیفا های تاریخ (از نظر گیم پلی ) بعد از فیفا08 تا به امروز باشیم
البته بعد از چند تا آپدیت که از طرف سازندگان برای بازی ارائه شد مشکلات مدافعان تا حد زیادی بر طرف شد و اگر شما سازماندهی خوبی توی دفاع داشته باشید دیگه از اون گل خوردن های ناشی از باگ سرعت و بازیکنان سرعتی خبری نیست و این مشکل تا حد زیادی برطرف شده ،دروازبان ها هم کمی بهتر شدن ولی یه سری مشکلاتشون همچنان پا برجاست در مورد داوری هم باید بگم فرق خاصی نکرده و هنوز داور ها پنالتی ها و خطا های الکی زیاد میگیرن که باید این مورد رو خیلی مدیریت کنید تا کمتر از این ایراد ضربه بخورید ، بازیکنهای سرعتی هم همچنان آقایی میکنند ولی از شدتش کاسته شده و همونطور که گفتم با یه دفاع سازماندهی شده میشه جلوشون رو گرفت
در کل بازی بعد از آپدیت خیلی قابل تحمل تر از روز اولش شده و اگه مثل من گزینه دیگری ندارید فیفا 15 میتونه نیاز فوتبالیتون رو (البته مجازی) فعلا بر طرف کنه تا اینکه امید وار باشیم تو نسخه 16 به مراتب فیفای بهتری رو ببینیم و در مورد گزینه دوم یعنی رغیب فیفا هم باید بگم که من یکی هر کاری کردم که باهاش ارتباط بر قرار کنم نتونستم که نتونستم اگر فیفا بازید شما هم به همین مشکل بر میخورید شک نکنید (البته با کمال احترام به طرفداران سری pes )

امید وارم تونسته باشم به اون سری از دوستانی که در خرید فیفا 15 مردد هستند کمکی کرده باشم ....یا حق

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان من یه مشکل عجیب دارم.

من تو بخش سیزن و تو قسمت رده بندی جهانی اصلا اسمم وارد نشده. من الان یه 50 تایی بازی کردم ولی هنوز هیچ اثری ازم تو رده بندی جهانی نیست. در حالی که تو فرندهام بعضی ها با دو سه تا بازی تو رده بندی وارد شدن. مشکل دقیقا از کجا هستش؟

خواهشا یه کمکی بکنید.

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
دوستان من یه مشکل عجیب دارم.

من تو بخش سیزن و تو قسمت رده بندی جهانی اصلا اسمم وارد نشده. من الان یه 50 تایی بازی کردم ولی هنوز هیچ اثری ازم تو رده بندی جهانی نیست. در حالی که تو فرندهام بعضی ها با دو سه تا بازی تو رده بندی وارد شدن. مشکل دقیقا از کجا هستش؟

خواهشا یه کمکی بکنید.

اشتباه ميكني اميرِ عزيز ،با ٥٠ تا بازي تو رده بندي جهاني وارد نميشي،اگر هم فرندهات رده بندي دارن اون فقط بين خودتونِ كه رتبه بندي شده

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
اشتباه ميكني اميرِ عزيز ،با ٥٠ تا بازي تو رده بندي جهاني وارد نميشي،اگر هم فرندهات رده بندي دارن اون فقط بين خودتونِ كه رتبه بندي شده

آخه من حتی تو لیست رده بندی فرندهامم وارد نشدم و کلا اصلا حتی اسمم تو لیست رده بندی نیست.

قبلا تو پلی 3 حتی اگه یه بازی میکردم امتیاز بهم داده میشد ولی رتبه بندی نداشتم. ولی الان نه حتی اسمم وارد شده و نه حتی امتیاز دارم. کلا انگار هیچ پروفایلی در کار نیست.

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
آخه من حتی تو لیست رده بندی فرندهامم وارد نشدم و کلا اصلا حتی اسمم تو لیست رده بندی نیست.

قبلا تو پلی 3 حتی اگه یه بازی میکردم امتیاز بهم داده میشد ولی رتبه بندی نداشتم. ولی الان نه حتی اسمم وارد شده و نه حتی امتیاز دارم. کلا انگار هیچ پروفایلی در کار نیست.

تو قسمت رده بندي اسم شما تو قسمت پايين صفحه با يه خط از بقيه فرندهات جدا ميشه
مثلاً من الان رتبه جهانيم پنج هزارو خورده اييه اما يكي از فرندهام كه امتيازش از من كمتره تو رده بندي فرندهام از من بالاتره
در مورد اون قسمت كه ميگي نه امتياز داري نه رتبه بندي اينو ميدونم كه تا يه حد خاصي بايد بازي كني يا امتياز بدست بياري تا رتبه و امتيازت مشخص شه،دست كم بايد ١٠٠ تا بازي رو داشته باشي
در كل نگران نباش مشكلي نيست ماله منم دقيقاً همينجوري بود :)

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
تو قسمت رده بندي اسم شما تو قسمت پايين صفحه با يه خط از بقيه فرندهات جدا ميشه
مثلاً من الان رتبه جهانيم پنج هزارو خورده اييه اما يكي از فرندهام كه امتيازش از من كمتره تو رده بندي فرندهام از من بالاتره
در مورد اون قسمت كه ميگي نه امتياز داري نه رتبه بندي اينو ميدونم كه تا يه حد خاصي بايد بازي كني يا امتياز بدست بياري تا رتبه و امتيازت مشخص شه،دست كم بايد ١٠٠ تا بازي رو داشته باشي
در كل نگران نباش مشكلي نيست ماله منم دقيقاً همينجوري بود :)

آخه مشکل اینجاست که اسم من حتی تو رده بندی نیست و کلا انگار وجود ندارم. من قبلا رو پلی 3 با دو تا بازی هم اسمم وارد میشد. این تصویرشه

که نشون میده اصلا انگار من کلا پروفایلی ندارم

اکانت من Amir-Real-CR7 هستش که اصلا تو لیست نیست

http://8pic.ir/images/08r6iuxsrs7bpmwzt0t9.jpg

chaos.theory

کاربر سایت
Apr 1, 2014
60
نام
Amir
ببین موقع انتخواب تیمت و مشخص اولیه، یکی از گزینه ها یادمه انتخواب ترکیب تیمه (همونجا ک ورزشگاه تیمت و درصد پول و واحد پول و... رو انتخواب میکنی)،ک ب صورت پیش فرض رو default squde قرار داره،باید با فلش ها بزاریش رو last update......

- - -ویرایش - - -

ببین موقع انتخواب تیمت و مشخصات اولیه، یکی از گزینه ها یادمه انتخواب ترکیب تیمه (همونجا ک ورزشگاه تیمت و درصد پول و واحد پول و... رو انتخواب میکنی)،ک ب صورت پیش فرض رو default squde قرار داره،باید با فلش ها بزاریش رو last update......

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
نمی دونم چمه که هنوز میام و هرروز یا یه روز درمیان این تاپیکو چک میکنم :( الان دوماهه که 15 رو با وجود اینکه تو هارد کنسولم دارمش بازی نکردم .. شاید بعد دویست سیصد دستی که زدم و ناامید شدم هنوز امید دارم به 15 ولی همون آخرین باری که بازی کردم دوماه پیش دیگه گفتم بسشه دیگه .. از فیفا 12 به اینور دارم آنلاین میزنم و تقریبن با اکثر کسایی که ps3 داشتن و ps4 بازی کردم 12 و 13 و 14 و تا حدودی 15 رو .. میشه گفت هر شب یا یه شب درمیان اگه فیفا بازی نکنم نمیشه کلا ! یه قسمتیش هم برمیگرده به علاقه ای که به خود فوتبال دارم و خودمم تو فوتبال دفاع راست یا هافبک دفاعی یا هافبک بازی میکنم .. الان این چند وقته برگشتم به فیفا 14 .. با تیم اودینزه و سیستم 3511 ش به مراتب فوتبال رو طبیعی تر و واقعی تر نسبت به 15 حس میکنم و لذت میبرم .. تماما کنترل بازی و بازیکنا دستمه و وقتی هم میبازم لذت بخشه .. اما تو 15 شده 8 هیچ برده باشم ولی از یه دونه از گل هایی که زدم هم لذت نبرده باشم .
بیاید فیفا 14 رو بگیرید قیمتی هم نداره بیست تومن اینا .. و فوتبال رو واقعی تر تجربه کنید :d اصلن هم پسرفت و اینا حساب نمیشه که هیچ خیلی هم یکه و لذت بخشه .. در واقع بهترین فیفایی که میشه الان بازی کرد همینه .

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
الان منظورتون اینه فیفا14 بهتره از 15؟؟ فیفا15 نگیریم داداش؟

بستگی داره به آدمش ! فیفا 15 به نظر من از لحاظ گیم پلی سردرگمه و خود من به شخصه نتونستم بعد نزدیک به 300 تا بازی کنترل مناسب داشته باشم رو بازی و بازیکنا .
نظر من اینه که 14 بهتره .

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,168
نام
محسن
خب ماکه لذت بردیم از بازی :dدوستان به دلیل کرک نشدن بازی واسه pc و خلوت بودن اون تایپیک ما رو اینجا پذیرا باشید :d یه سوال داشتم به نظرتون بهترین تنظیمات واسه گیم پلی چیه ؟

iman_movie

کاربر سایت
Mar 10, 2008
167
نام
ایمان
سلام . دوستان من بازی رو اپدیت کردم اما نقل و انتقالات اپدیت نشده . مثلا والدس نیومده تو منچستر . ایا جای خاصی باید اپدیت کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر