FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:
سرعت بازی به نسبت به 14 زیاد شده

دوست عزیز من مگه نمیتونم سرعتی که یه ذره رفته بالا رو با خیلی بالا رو تشخیص بدم ؟ میگم بازی اینطوری شده قبلا نبوده حالا وللش یه راه حلی خودم پیدا میکنم فقط یه سوال من اگه بازی رو پاک کنم چه چیز های دیگه ای (مثل آپدیت و سیو....) ازش پاک میشه ؟

دوست عزیز من مگه نمیتونم سرعتی که یه ذره رفته بالا رو با خیلی بالا رو تشخیص بدم ؟ میگم بازی اینطوری شده قبلا نبوده حالا وللش یه راه حلی خودم پیدا میکنم فقط یه سوال من اگه بازی رو پاک کنم چه چیز های دیگه ای (مثل آپدیت و سیو....) ازش پاک میشه ؟

سیو بازیت پاک نمیشه و ربطی نداره چون تو ی بخش دیگه هاردت ذخیره میشه اما آپدیتت میپره ی بار دیگه باید آپدیت بکنی

تف تو این سرورهای EA
این دفعه فک کنم بار پنجم بود بازی و با هزار زور و زحمت اونم تو آلتیمیت با یه تیم شاخ میبری بازی کامل تموم میشه بعد میخواد سکه اینارو بده دی سی میشه.
تفففففف.
تو این چن سالی که آلتیمت اضافه شده اومدیم تازه بازی کنیم که این مسخره بازیارو داره :|
همون سیزن و بازی کنم سنگین تره.

سلام دوستان، این error ای که تو بخش online season میده مربوط به NAT هست چیه؟ باید 10 بار جوین کنم تا یه بار بره تو بازی،

مال شما هم ارور online information میده؟؟؟

آقا من کلافه شدم نمیشه سیزن بازی کرد highlights of the week و players inform و team in forms که با دانلود squad باید آپدیت بشن اصلا نمیشه
match day هم همینطور
ینی هیچکس راه چاره نداره؟؟؟

Last edited by a moderator:
[video=aparat;z25Hs]http://www.aparat.com/v/z25Hs[/video]

والا من بد تر از این میکردم.
مگه داریم آخه؟؟؟:d

وای خدا بود =)) واقعا این فیفا15 بعضی مواقع اعصاب خرد کن میشه ادم دقیقا میخواد همین کارا رو پیاده سازی کنه :دی
همین امروز با یکی بازی میکردم دو سه بار برده بودمش قبلا ... امروز بازی کردم اول بازی دو سه تا میتونستم بزنم گل نشد بعد 4 هیچ باختم ! یعنی سر هر گلش میخواستم جفت پا برم تو tv :D بلافاصله دست بعدش 6-1 بردم:دی
یعنی منطق فیفا15 رو برم :دی
========
من اینترنتم اسیاتک هست پینگش هم که میدونید داغونه دیگه هفته پیش تو سایتش شکایت کردم بعد زنگ زدن یه کارایی انجام دادن و خلاصه پینگ بهتر شد
من تا قبل شکایت پینگ هم معمولا بین 280-300 بود و تایم اوت هم زیاد داشت بازی بعضی موقع ها لگ داشت تو سیزن ولی شاید هر 20 بازی یه دیسی میشد از بعد شکایت و بهتر شدن پینگ که بین 180-220 رفته با اینکه تایم اوت هم کمتر از قبله ولی دم به دقیقه هی دیسی میشم و لاست کانکشن سرور میشم . ربطی هم نداره تو بازی باشم یا نه با خارجی ها باشه یا داخلی ها . مثلا دارم تو منو های فیفا15 میچرخم یهو پایین پیغام lost conection server ظاهر میشه . .. تو سیزن هی باخت الکی میدی دیروز که خیلی باحال بود من ده مین اول بازی 2-0 جلو افتادم گل سوم هم باید میزدم نشد بعد یارو دو تا سانتر الکی کرد گل شد به محض اینکه سانتر کرد یارو هد زد رفت تو گلم بازی 2-2 شد لاست کانکشن شد بازی 3-0 باختم دو ثانیه قبلش دیسی میشدم باز نتیجه حساب نمیشد . کلا خدای شانسیم ما !
حالا میخوام ببینم بقیه هم این مشکل دارن یا فقط واسه منه ؟

[video=aparat;z25Hs]http://www.aparat.com/v/z25Hs[/video]

والا من بد تر از این میکردم.
مگه داریم آخه؟؟؟:d
من او ویدئوی شکستن تی وی رو دیدم اون اخرش مال یه ویدئو دیگه هست اگه اشتباه نکنم فیفا13 ولی این توپ به دیرک خوردنها نمیدونم مال این فیفاست یا نه:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or