FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:
من این بازی رو هم رو ایکس 360 آنلاین بازی کردم هم رو ps4 آنلاین . نمیدونم چرا تو ps4 اصلا نمیتونم برنده بشم تو آنلاین :( همش میبازم با اینکه کلی موقعیت دارم ولی گل نمیشه برعکس تو ایک باکس همش میبرم . حالا نمیدونن چرا اینطوری شده

باگ در فیفا15
:|
بازي مهم باشه، اينطوري هم گل بخوري، عمه ي ea هم در دسترس نباشه، خيلي سخت ميشه زندگي.:d
اینقدر تو این فیفا بوفون رو گلابی درست کردن ادم میخاد دسته رو بکوبه تو تی وی!
نمیدونم چه مشکلی با جی جی داشتن اینا!
تو کرنرها که فاجعه کامل میشه.
عین سوشا مکانی کلن پشت مهاجمه حریفه.

چن روزه میربم توی بازی به سرور های eaوصل نمیشه و هر کاریم میکنم وصل نمیشه کسی این مشکل رو داره ؟ کنسول به اینترنت وصله و داخل psn هم ساین اینه

خب دوستان تو این دو روزه که فیفا گرفتم تقریبا همه مشکلاتم رو تونستم حل کنم و اینجا اشاره می‌کنم تا شاید شما هم بتونید استفاده کنید.
دو تا مشکل اساسی برای من وجود داشت:
1) اروری که یک دفعه میاد و می‌نویسه "There Was a Problem Getting Your Online Information"
برای این باید حتما دقت داشته باشید که ساعت و تاریخ دستگاه درست باشه. بهتره تو XMB خود PS4 از بخش Setting - Date and Time گزینه اول رو بزنید و Set from internet رو انتخاب کنید. برای اطمینان توی خود بازی هم از بخش Customization برید و Squad رو یک بار ریست کنید و دوباره دانلود کنید.
2) بازی کردن با عرب ها و لگ!
این رو هر کاری کردم نشد. اول از همه می‌خواستم کلا با عرب ها بازی نکنم و تیک مربوط به گزینه ای که از کشور های همسایه انتخاب می‌کنه بازیکن ها رو هم برداشتم ولی انقدر عرب زیاده که به صورت رندوم، باز هم بهشون بر می‌خوریم. من حتی با آمریکا هم لگ نداشتم ولی با عربها چرا :| برای درست کردن این مشکل اول Browser رو باز کنید و 192.168.1.1 (صفحه اصلی مودم، شاید برای شما یه چیز دیگه باشه. بهتره مودم رو برگردونید و ببینید تو برچسبی که زیر مودم چسبیده، در قسمت IP چی نوشته) رو توی آدرس بزنید. حالا ازتون یوزر و پسوورد می‌خواد که به صورت دیفالت روی همه مودم ها Admin هست جفتش (این رو هم می‌تونید در کنار همون IP زیر مودم چک کنید). از اینجا به بعد بسته به نوع مودم، صفحه و تنظیمات براتون فرق می‌کنه و من مودم TP-Link رو می‌گم. شما اگر بگردید هم می‌تونید تنظیمات لازم رو تو مودم خودتون پیدا کنید. به بخش Access Management رفته و گزینه UPnP رو انتخاب می‌کنید. حالا تو منوی باز شده UPnP رو غیر فعال (Deactivated) می‌کنید و Save رو می‌زنید و تمام.
توی بقیه مودم ها هم توی بخش Advanced Setup یا Access یا Firewall یا.... بگردید دنبال UPnP و غیر فعالش کنید و Save کنید.
حالا دیگه نه با عربها و نه با هیچ کس دیگه Lag و Delay و... نمی‌گیرید.

آخرین ویرایش:
دوستان من امروز خواستم فیفا بازی کنم (آفلاین) ولی سرعت بازی خیلی غیر واقعیه (قبلا نبود) تو تنظیمات Game speed روی نرمال گذاشتم و تمام تنظیمات رو دیفالت کردم ولی فایده نداشت (سرعت بازی خیلی زیاده)

دوستان اگه شما بارسلونا بیارید چه ترکیبی به کار می برید؟!

من دیفالت خودش رو میرم، ولی جای مسی با سوارز که کنار هست رو عوض می کنم! چون مسی توپ بندازه جلو بره بالاخره خیلی خوبه... و سوارز هم از لحاظ قدرت بدنیش ...

جای مَتیو ماسکرانو میارم جای راکیتیچ هم اینیستا ... سیستم دیفالتم فکر کنم 4.3.3 باشه... چطوره؟!

به نظر من متیو و راکیتیچ رو تعویض نکنی بهتره
یه بار امتحان کن،ژاوی و راکیتیچ خیلی خوب با هم جواب میدن،متیو هم کنار پیکه باشه بهتره،بقیش هم همون دیفالت با عوض کردن جای مسی و سوارز

اینقدر تو این فیفا بوفون رو گلابی درست کردن ادم میخاد دسته رو بکوبه تو تی وی!
نمیدونم چه مشکلی با جی جی داشتن اینا!
تو کرنرها که فاجعه کامل میشه.
عین سوشا مکانی کلن پشت مهاجمه حریفه.
بوفون رو خودم داشتم توی التیمیت نزدیک 200 بازی باهاش کردم واقعا افتضاحه به هیچ توپی نه نمیگه مگه تک به تک بشه یه توپ بگیره در بقیه ضمینه ها افتضاحه سوتی هم کم نمیده خدا صبرت بده:d

من فک میکردم که بارسا و رئال تیمای قوی هستن ... امروز داشتم با یکی بازی میکرم تیمش ناپولی بود :| طرف همین جور مستقیم با بازیکنش میرفت جلو هر چی تنه به تنه میشدم نمیتونستم توپ رو ازش بگیرم ... بعد از بازی فک کردم من چفت بازی درآوردم رفتم آمارشو نگاه کردم 423 تا برد 79 تا باخت به همه هم کمتر از 4 تا نزده بود ....
این روزا افتادم رو دور باخت اصلا گل زدن یادم رفته سقوط کردم به دیویژن 3 :((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or