FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:
من او ویدئوی شکستن تی وی رو دیدم اون اخرش مال یه ویدئو دیگه هست اگه اشتباه نکنم فیفا13 ولی این توپ به دیرک خوردنها نمیدونم مال این فیفاست یا نه:d
فک کنم برای همین چون تو این نسخه این مرز تیرک پیش اومده و خیلی هم رو اعصابه به شخصه خودم 2تا پشت سر هم و سیو تخیلی گلر در آخرشو تجربه کردم.
ولی دسته گرون میفهمی گرون نمیتونم بزنم بشکونمش:(:d

فک کنم برای همین چون تو این نسخه این مرز تیرک پیش اومده و خیلی هم رو اعصابه به شخصه خودم 2تا پشت سر هم و سیو تخیلی گلر در آخرشو تجربه کردم.
ولی دسته گرون میفهمی گرون نمیتونم بزنم بشکونمش:(:d
توی فیفا13 این یارو با دوستش کل انداخت تک به تک رو خراب کرد زد تی وی رو شکست
در مورد بحث دوم حرفاتم باهات موافقم;))

خوب خوشبختانه مشکل پیدا نکردن حریف تو سیزن رفع شده و عین هلو حریف پیدا میشه و بدون هیچ مشکلی میشه بازی کرد.
منم تو این یکی دوروز حسابی نشستم بازی کردم خودمو تا دیویژن چهار رسوندم و تا یکی دورز دیگه تا دیویژن یک میرم ولی متاسفانه یه باگ بزرگ داره اذیتم میکنه
نمیدونم چرا اصلا منو تو لیدربورد نشون نمیده!!!
اقا اگه کسی میدونه باید چیکار کرد یه کمکی بهمون بکنه،خداییش خیلی ضد حال.یه چند تا عکس هم میذارم که متوجه شین چی میگم

خوب خوشبختانه مشکل پیدا نکردن حریف تو سیزن رفع شده و عین هلو حریف پیدا میشه و بدون هیچ مشکلی میشه بازی کرد.
منم تو این یکی دوروز حسابی نشستم بازی کردم خودمو تا دیویژن چهار رسوندم و تا یکی دورز دیگه تا دیویژن یک میرم ولی متاسفانه یه باگ بزرگ داره اذیتم میکنه
نمیدونم چرا اصلا منو تو لیدربورد نشون نمیده!!!
اقا اگه کسی میدونه باید چیکار کرد یه کمکی بهمون بکنه،خداییش خیلی ضد حال.یه چند تا عکس هم میذارم که متوجه شین چی میگم
حتما عکس بزار :d چون نفهمیدم دقیقا منظورت چیه !
اصولا وقتی توی دیویژن خودت وارد شی ، باید دکمه LT رو نگه داری و روی Top 100 کلیک کنی ! اونوقت رنکت رو اون پایین نشون میده !
مگر اینکه تعداد بازیهات کم باشه که در این صورت ، رنکی نداری !

پ.ن : توی رنکینگ هفتگی رتبه پنج ام :d کلا این هفته شانس باهام بود همه رو پکوندم :d

این عکس حالت کلی صفحه season هست که نشون میده من الان 42 بازی کردم و division4 هستم.

6qky_p_20150122_233006.jpg
این عکس هم مربوط به leaderboard که اسم من توش نیست
bp4e_p_20150122_232915.jpg
ااینم عکس compare من با یکی از بچه ها که اصلاً هیچ بازی و هیچ امتیازی رو برام ثبت نکرده !!!
9o69_p_20150122_232939.jpg

دوستان عزیز آنلاین باز
من FIFA 15 رو همون اول که اومد گرفتم اما از اونجایی که آنلاینش زیادی رو اعصاب بود فروختم

الان سوالم اینه که اون باگ های آنلاین (بدو بدو گل بزن، گل های تخیلی و سوتی های دروازبان ها) تا چه حد رفع شده؟
کلاً بازی از رو اعصاب بودن در اومده یا نه؟

سپاس از مشاوره هاتون

دوستان عزیز آنلاین باز
من FIFA 15 رو همون اول که اومد گرفتم اما از اونجایی که آنلاینش زیادی رو اعصاب بود فروختم

الان سوالم اینه که اون باگ های آنلاین (بدو بدو گل بزن، گل های تخیلی و سوتی های دروازبان ها) تا چه حد رفع شده؟

سپاس از مشاوره هاتون

بدو بدو گل بزن که هنوز هست.ولی کاملا بستگی به دفاعی که میکنید داره

باگ دروازه بان ها تا حدودی ولی نه کاملا رفع شده.هنوز از اون گل های مسخره میخورن.ولی نسبت به روز اول بهتر شده

من روزی 1 سیزن کامل میزنم ولی نسبت به روز اول کمتر اعصابم خورد میشه :دی

دوستان عزیز آنلاین باز

سپاس از مشاوره هاتون
سرعت اون بازیکنها یه ذره کمتر شده دروازه بانها همچنان سوتی میدن مخصوصا هنوزم میشه راحت ازشون رد شد

آقا این سرور EA مشکلی داره با من !!!!!!!
از 30 تا بازی 23 تاش رو انداخته بیرون 3-0 به نفع حریف زده عصاب ریخته بهم کسی این مشکلی رو داره !!!
(درضمن آقایی که ID psn = pejman001 هست تو این انجمن ؟ کسی میشناسدش ؟)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or