FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:
به نظرم خیلی الکی دارید ایراد میگیرید بازی پیشرفت کرده و بهتر از هر ساله یه سری باگ داره (مثل هر سال)که با اومدن آپدیت تا حدودی رفع میشه(باز هم مثل هر سال)...

البته با این تفاوت که بازیکن صاحب توپ با توتی 75 متر فاصله نداره و تو مسیر پاسش هم 7.8 تا هویج ناظر حضور ندارن
و صد البته داره پاس و زمینی میده این در حالیه که تو فیفا 15 که میگید شبیه سازه ... مردم پاسای نیم متری و یک متری رو هم با l1 و مثلث میدن
راستی شما که با جناب غفاری بازی بارسا و پاریس رو انالیز کردید و مارو با علم روز انالیز فوتبال اشنا کردید
وقتی بارسا عقب بود چرا ماسچرانو و دنی الوز از خط دفاعی پاس بلند 70 متری نمیدادن مسی تک به تک بشه ؟؟؟
چرا وقتی تیم پاریسی با اون تعداد دفاع متراکم بازی میکرد مسی نیومد عقب یه شوت کات دار بزنه سه جاف ؟؟
یا مثلا توپ و نرسوند نیمار اونم گازشو بگیره از وسط همه رد بشه و تغییر مسیر بده و بزنه تو گل
یا رو شروع مجدد از نیمه یکیشون توپ و بر میداشت میزد به قلب دشمن و تنهایی میرفت تو گل
اینیستا چرا انقدر عذاب میکشید یه پاس عمقی بده به مهاجم ها ؟؟؟ پاس و پر میکرد رو زمین از وسط 10 نفر میرسید دیگه توپ نه؟ اخه تو فیفا 15 میرسه

من خیلی وقته پست های شما رو می بینم ... توی 14 هم فقط ناراضی بودین (تاپیک 14) --- شما اگر انقدر با فیفا مخالفین می کوبین چرا اصلا می خرینش ؟ چرا انقدر میاین این تاپیک ؟ ببخشید یادم نبود فکر می کنید گنده فیفا این! معذرت --- پاس از دفاع که حتی خود مدافع اون رو برای مهاجم ارسال میکنه توی فوتبال واقعی جر ویژگی های یک مدافع محسوب میشه "مدافع بلند زن" ... یعنی تیم وقتی گیر میکنه از این نوع توپ ها استفاده می کنن ولی EA بدبخت نمیتونه بیاد بگه بازیکنای انلاین چطوری بازیکنن دیگه شما که انقدر میاین ایراد میگیرید اینو باید بدونید ، تازه توی این شماره اومدن کاری کردن که خیلی تاکید می کنم خیلی از این L+1 مثلث ها به مقصد نمیرسه ... من حرفی ندارم که بازی باگ داره نداره فقط میگم از بالای منبر پایین بیاین که گند زدین به این تاپیک ...

من که یاد ندارم بارسا پاس 70 متری به هم دیگه بدن همیشه پاس کوتاه بوده چون سبکشونه !!!

دوستان میخوام وارد بخش انلاین فیفا بشم پیغام زیر رو میده:
in order to access the online features for this title your sony entertainment network account must be signed in and you must be signed in the ea servers
دوستان دیگر این مشکل را دارند؟؟

البته با این تفاوت که بازیکن صاحب توپ با توتی 75 متر فاصله نداره و تو مسیر پاسش هم 7.8 تا هویج ناظر حضور ندارن
و صد البته داره پاس و زمینی میده این در حالیه که تو فیفا 15 که میگید شبیه سازه ... مردم پاسای نیم متری و یک متری رو هم با l1 و مثلث میدن
راستی شما که با جناب غفاری بازی بارسا و پاریس رو انالیز کردید و مارو با علم روز انالیز فوتبال اشنا کردید
وقتی بارسا عقب بود چرا ماسچرانو و دنی الوز از خط دفاعی پاس بلند 70 متری نمیدادن مسی تک به تک بشه ؟؟؟
چرا وقتی تیم پاریسی با اون تعداد دفاع متراکم بازی میکرد مسی نیومد عقب یه شوت کات دار بزنه سه جاف ؟؟
یا مثلا توپ و نرسوند نیمار اونم گازشو بگیره از وسط همه رد بشه و تغییر مسیر بده و بزنه تو گل
یا رو شروع مجدد از نیمه یکیشون توپ و بر میداشت میزد به قلب دشمن و تنهایی میرفت تو گل
اینیستا چرا انقدر عذاب میکشید یه پاس عمقی بده به مهاجم ها ؟؟؟ پاس و پر میکرد رو زمین از وسط 10 نفر میرسید دیگه توپ نه؟ اخه تو فیفا 15 میرسه

درود ، شما سعی دارید چی رو به مخاطبان در این تاپیک برسونید ؟
اینکه این یک شبیه ساز نیست ، بله درسته نیست .
این که این بازی پر از باگه ، بله درسته پر از باگه .
اینکه شما از انجامش لذت نمیبرید و دنبال چیز بهتری بودید ؟ خوب حالا چیزی بیش از این گیر شما و یا من نیومده باید چه کرد ؟
شاید هم انتظار دارید مثل شما یا دیگران دستمون رو به دکمه های کیبورد چسب بزنیم و نان استاپ دلیل بیاریم که چه آشغال و چه افتضاحه این محصول و البته مطمئن بشیم که اعصاب خودمون و دیگران رو با تکرار و تکرار خورد کنیم .
باور کنید 1 سال همین آش هستش و همین کاسه ، پس یا شما هم از این آش بچشید یا اگر ذائقه شما با دیگری متفاوت هستش سعی نکنید تغییرش بدید چون شدنی نیست .
پیروز باشید

من خیلی وقته پست های شما رو می بینم ... توی 14 هم فقط ناراضی بودین (تاپیک 14) --- شما اگر انقدر با فیفا مخالفین می کوبین چرا اصلا می خرینش ؟ چرا انقدر میاین این تاپیک ؟ ببخشید یادم نبود فکر می کنید گنده فیفا این! معذرت --- پاس از دفاع که حتی خود مدافع اون رو برای مهاجم ارسال میکنه توی فوتبال واقعی جر ویژگی های یک مدافع محسوب میشه "مدافع بلند زن" ... یعنی تیم وقتی گیر میکنه از این نوع توپ ها استفاده می کنن ولی EA بدبخت نمیتونه بیاد بگه بازیکنای انلاین چطوری بازیکنن دیگه شما که انقدر میاین ایراد میگیرید اینو باید بدونید ، تازه توی این شماره اومدن کاری کردن که خیلی تاکید می کنم خیلی از این L+1 مثلث ها به مقصد نمیرسه ... من حرفی ندارم که بازی باگ داره نداره فقط میگم از بالای منبر پایین بیاین که گند زدین به این تاپیک ...

من که یاد ندارم بارسا پاس 70 متری به هم دیگه بدن همیشه پاس کوتاه بوده چون سبکشونه !!!

اولا به شما ربطی نداره من چی میخرم چی نمیخرم ... این تاپیک مال عشاق فیفا نیست برای همس چه موافق چه مخالف همه تاپیکها همینه ... صحبت منم منطقی بود اگه جواب منطقی ندارید هیچی نگید بهتره
مورد بعدی اینه که دفاع بلند زن ؟؟؟ مرسی که مارو با یه واژه جدید تو فوتبال اشنا کردید ( همین کافیه که بحثی با شما نشه ) دفاع بلند زن ؟

توقع ندارید که بهشون تلفن بزنم در مورد بازی صحبت کنیم .. معنیه فروم همینه ...

خیر ، مطمئنأ چنین توقعی ندارم ، فقط بر این باورم هیچ چیز به صورت مطلق اونقدر بد یا خوب نیست .
باور بفرمایید اگر من جای شما بودم و اینقدر به نکات منفی بازی میپرداختم ، خود شما هم این چنین برخوردی با من داشتید .
البته همونطور که گفتم بازی باگ داره ، اما هیچوقت نباید اینطور در موردش فکر کنیم که چون در واقیعت این فاکتور عملی نیست ، پس در این بازی ویدیویی هم نباید عملی باشه .
تفاوت واقعیت و خیال هم همین هستش اینکه چیزی رو تجربه کنیم که در واقعیت قابل تجربه نیست .
حالا اگر تیم شاخه ورزشی الکترونیک آرتز در ساخت این گیم اغراق کرده و کمی چاشنی تخیلش رو بیشتر کرده که لذت بازی بیشتر بشه نباید / نمیشه بهش خورده گرفت چون اونها تولید کننده هستند و هدف گزاری این طور بوده .
پیروز باشید / بدرود .

سینا جون شما فکر میکنی خیلی رویایی بازی میکنی ؟
منم منم کردن خیلی خوب نیست ... من بازیم از شما به مراتب بهتره ... شما خودت از ترس همین باگها افتادی رو تیمهای 3 ستاره ... بازیکن بودی با اینترت با رئال بازی میکردی میفهمیدی باگ چیه
امار سیزن و بقیه جاهارم برای همین میزنن که سطح مردمو بدونی بعد بیای کری بخونی
اولین چیزی که واسه من مهمه تو انتخاب دوستام اخلاقه که شما نداریش وگرنه تا حالا هزاربار 6 تا خورده بودی
بعدشم شما هی نگو من از 2010 فیفا میزدم شما 2012 از pes تشریف اوردی ;)
در مورد مشکلات بازی ما مینویسیمشون عزیزم
نگفتیم به ما میزنن ... شما جوگیر نشو ... ما میگیم این مشکلات هست
ادد میکنم من رئال شما اینتر ... امیدوارم بتونی دفاعت و جمع کنی هر چند اصلا و ابدا از شما خوشم نمیاد

به هیچ عنوان منظورم منم منم کردن یا این چیزا نبود . اگر برداشتت این بود من عذر میخوام .

مسعود جان شما قائدتا UT هم بازی کردی و میدونی اونجا چون اکثرا تیماشون بر پایه سرعت میبندن بیشترین باگ هارو مشاهده می کنیم . منم الان آمارم در UT مشخصه و بالای 50 بازی انجام دادم . اوایل کاملا با مشکلاتی که شما میگی رو به رو شدم اما الان کاملا با مکانیزم های جدید گیم پلی بازی آشنا شدم . با یک سری کار پوششی دیگه اجازه نمیدم طرف مقابل راحت به دفاع بزنه و وسط زمینم اگر تراکم خوبی وجود داشته باشه تیم مقابل نمیتونه راحت و با حالت آرکید بازی کنه .

بعد من کی تیمای 3 ستاره برداشتم ؟ من اکثرا UT بازی کردم و زمانی هم که دوستانه رفتم اکثرا رم برداشتم . دوستان PSN من شاهد هستن

شما می تونید با ادبیات خودتون منو بی اخلاق بدونید یا کسایی که پاسخ شمارو میدن یه جور دیگه خطاب کنید اما هنوزم از نظر من اگر بیشتر بازی کنید و بیشتر با تغییرات گیم پلی آشنا بشید حداقل با اون مواردی که در پست خودتون اشاره کردید رو به رو نمیشید .

در مورد سابقه هم بنده از زمان فیفا 10 بواسطه عدم پیشرفت PES و ارتقا بخش مربی گری فیفا اکثر وقتم پای فیفا گذاشتم . FIFA 10 روی PC رفتم اما FIFA 11 زمانی که روی PS3 تجربه کردم متوجه برتریهاش روی پلتفرم کنسولی شدم و از اون زمان دیگه PES بازی اولم نبود . البته PES 12 و PES 13 خریدم و همین PES 15 هم حتما میخرم اما بازی اولم در این 4 سال همیشه فیفا بوده . اصلا درست نیست نسنجیده در مورد کسی قضاوت کنید .

اینکه حریف مقابل شما از زمین خودش پاس بلند 70 متری میده و شما نمی تونید دفاعتون پوشش بدید تقصیر بازیه ؟ اینکه نیمار جلو شما سرش میندازه پایین میزنه تو قلب دفاع و شما نمیتونید جلوش بگیرید تقصیر بازیه ؟
این امر کاملا به بازی برمیگرده بله...!
آفلاین بازی خوبه اما آنلاین... یه افتضاحه... شما حساب کن مثلا با یه بازیکنی مثل دنی آلوز با پای چپ از زمین خودی و لب خط با L1 + مثلث یه پاس بدی... راحت نیمار و مسی رو تک به تک میکنی... امتحان کن شما ...

اولا به شما ربطی نداره من چی میخرم چی نمیخرم ... این تاپیک مال عشاق فیفا نیست برای همس چه موافق چه مخالف همه تاپیکها همینه ... صحبت منم منطقی بود اگه جواب منطقی ندارید هیچی نگید بهتره
مورد بعدی اینه که دفاع بلند زن ؟؟؟ مرسی که مارو با یه واژه جدید تو فوتبال اشنا کردید ( همین کافیه که بحثی با شما نشه ) دفاع بلند زن ؟

17426781339779918593.jpg

منم اهل نقل قول کردن نیستم ، دوستانم جواب مناسب رو دادن و دیگه حرفی ندارم...

خوشم میاد ی عده میگن بازی آشغاله غیر مستقیم بازیشم میکنن و پر طرفدارترین تاپیک بازی ها همین بازی آشغاله هست:))
کسایی هم که میان تو تاپیک فیفا تیکه میان برم PES بخرم من راحت میگم آره برین بخرین ما هم میریم همون روز ASSASSIN میخریم آخه کی وسطه طوفانه اسسین و جی تی ای و فار کرای یاده PES میفته ....
حجمه بحث و خرید بازی بازم میگه که مردم چی میخوان...راجبه بازی :بازی ی بازیه نه واقعیت تو بازی شما ده تا هم بخوری کسی فوشت نمیده حالا شما بگو شبیه سازه یا نه تو بازی هر کار میتونی بکنی چون کسی نیست برخورد کنه اما تو واقعیت کسی جرات نداره توپو ببره تک نفره جلو چون لو بده میکشنش همه....دوم اینکه ما 14 ساله فیفا بازیم تو حالت افسا نه ای به یاد ندارم هنوز همرو دریبل زده باشم بزنم تو گل حتی با مسی یا رونالدو شما رو تشویق به بازی میکنم تو حالت افسانه ای برادر نه آماتور :))
بازی فیفا اصلا آشغال اصلا هیچی نداره شما بشکون بندازش آشغالی یا بفروش بره منم میگم آره امیدی نیست بهش شما هم ناراحت نشو به همه هم میگم ملت بازی فیفا بده و اخه ...ما هنوز فک میکنیم میتونیم واقعیتو بسازیم و یادمون رفته دستگاه بازی داریم نه دستگاه کپی از رو بازی همان لحظه که خوشمان آمده ...
برادر من بازی اسمش روشه هیچ وقت مثله واقعیت نمیشه ...شما بدت میاد من به شخصه خوشم میاد....
شما جا توهین و به دوستان بگی به کسی ربطی نداره خوشت میاد کسی راجبت همچین حرفی بزنه شما انتقاد کردی اما من مثله شما نیستم بگم به کسی یا شما ربطی نداره تحلله من و بچه بازیا دورش گذشته...با هم دوست باشین...بازی نه آشغاله نه از عالی کمتره بازی همان نمره 8 همیشگیشم از سایت GAMEFLY که مردم توش نمره میدنو گرفته و دادو بیداد نداره به دل کسی نمیشینه بازیش نکنه و حداقل هم اغراق نکنه راجبش...
اصلا بهترین راه حل هم دور شدن از فوتباله چون NBA2K بهترین بازی ورزشی هر ساله امسالم که محشرتره و چند روز دیگه میاد با دست هم پاس میدن مشکله پاس هم نداره و همه چیزشم همه میدونن تو ساخت از همه بازی ورزشی ها سره برن اونو بخرن قول میدم لذتشم بیشتره ....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or