FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
کسایی که میگن پاسا پینگ پنگیه گل بارسا رو که همین الان زد یه نگاه بندازن ..
هر چی فوتبال میبینم بیشتر مطمئن میشم فیفا یه شبیه سازه کامله
بیشتر بازی کنید و هی همه چیو به اسم ایراد بازی ننویسین بعد میبینین که از بازی لذت هم میبرین .
من فکر میکنم ی عده برادر با سرعت پاس ها که گاهی روان میشه نه که بگیم تنده پاس ها باید بگیم توپ راه میفته انگار مشکل دارن و فقط لیگ ایرانو دیدن که بعد پاس 4 توپ یا تو اوته یا با ی شوت با درایت میره قاطی باقالیا یا خطا میشه یا لو میره.... همه جایه دنیا توپ بعد از چند پاسکاری درست رو به جلو تیم سرعت میگیره که تو فیفا هم قابله حسه اگه راست میگین و مدعی پاس کاری عجیبه فیفا هستین برین تو دفاع بین 4تا بازیکنه دفاع پاس بدین ببینین سرعت تیمیتون و بازیتون به قولی ریتم آهنگتون بالا میره که الکی هی میگین پا سها تند شده ....
الان psg دیدین تو گل 3 یهو تو 4تا پاس ریتم توپ و سرعت بالا گرفت کشید و زد تو فیفا غیره اینه؟؟؟؟
برای بازی کند تر باید تیمای ضعیفتر برداشت که کندن

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
خداوکیلی تو این تایپک یه سری همچین باگ ها بازی رو لیست میکنن مطمئنم خیلیا که تازه میخونن زده میشن از بازی
من کاری ندارم به حرف کسی ولی همین بازی barca و psg خیلی جیزا رو نشون میده که فیفا 15 خیلی شبیه به یه فوتبال واقعی هست
یعنی خدا وکیلی کل بازی رو من نگاه میکنم میگم ea یه بازی کامل ساخته که تا الانم شکی وجود داشت راجبش دیگه واسه من یکی این ثابت شد که فیفا واقعا نسل بعدی هست;-)
از گل های زیاد تا پاس کاری و خیلی چیزا
پست بالا دوستمون حرف خوبی زد
شما فوتبال لیگ ایران رو نبین 10 مین طول میکشه نزدیک دروازه های هم دیگه شن و هر بازی معلوم نیس اصلا گل داره یا نه
شما اینجور بازیای اروپایی رو ببین و سعی کن به جای اینکه این بگی فیفا 15 مشکل داره بشینی بازی کنی و هی به خودت نگی این باگه اون باگه
بعد یه مدت که دستت بیاد دیگه عادی میشه بازی واست و لذت میبری از بازی

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
اول در مورد ذخیره گلها وقتی گل زدی رفت برای صحنه اهسته دکمه share رو دوباره بزن شروع به ضبط میکنه وقتی هم تموم شد یکبار دکمه share رو بزن استپ میشه و مابقیه ماجرا
در مورد باگها منم قبول دارم این باگها وجود داره ولی من همیشه برای سرگرمی به بازیها نگاه میکنم ( سنی ازم گذشته بخوام مجذوب بازی بشم (: ) دوست دارم وقت بیکاریمو با این بازی سرگرم بشم.
اینجا جای مقایسه نیست ولی دموی pes رو بازی کردم برای من هیچ جذابیتی نداشت نظر من هستا خیلی بی روح بدون جذابیت بود...

یه باگ دیشب داشتم بازی میکردم ده دقیقه اخر توپ رفت تو اوت توپ جمع کن توپ انداخت رفع اونور تابلوهای تبیلغاتی ......... دیگه حدس بزنید نه میشد توپ رو برداشت نه توپ دیگه ای وجود داشت ده دقیقه اخر بازی همدیگرو نگاه میکردیم البته 4 بر 1 جلو بودم برای من خیالی نبود......
یه باگی که دوستان میگن من هنوز بهش برنخوردم از زاویه بسته گل خوردن گلرهاست توی 14 خیلی از زاویه بسته گل زدم ولی هنوز توی 15 نتوسنتم از زاویه بسته گل بزنم
سلام جهتو زاویه موافق بگیرید گل می خوره موفق باشید

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
جالبه..امروز پیج فیس بوق فیفا یک پستی رو گذاشششته بود کامنت زیر بیش از هزارتا لایک خورده بود!
Run forrest! Run run run! :)))

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,635
نام
امین
اگه کسی اینجا انتفاد میکنه نظرشو میگه و الزامی هم نیست همه تاییدش کنن!

بازی معضل داره مثل هر بازی دیگه ای که میاد.
حالا بعضی ها دوست دارن نبینن!

درسته سرعت پاس ها برای تیمی مثل بارسا با اون کیفیت بازیکن ها طبیعیه ولی بنظرتون تیم ها و بازیکن های تعطیل با اورال کم هم باید اون تیپی پاس بدن؟! و سرعت بازیشون اینقدر بالا باشه؟
یا مثلن تو شوت زدنها بازیکن پشت به گل با پای غیر تخصصی با تموم کنندگی 55 بکوبه کنج گل؟

درده بازی اینه تفاوتها ملموس نیست.
تو پاس دادن کافیه شما قدرتشو زیاد بگیرید و تو فاضا پاسو پر کنید صرف نظر از اینکه پاس بازیکن چنده!
باید این تفاوت باشه که هر کسی نتونه این پاسهارو بده.

بازم میگم من الان داستان بازی دستم اومده و میبندم این حرکت هارو ولی به عنوان یه فیفای این نسلی توقع همچین چیزای اماتوری رو نداشتم.
قدیم ها هر pes بازی نمیتونست فیفا رو بازی کنه چون بازی احتیاج به فسفر داشت ولی الان با این فیفا فقط یه دو تا وینگر سرعت 90 میخاید که باهاش R3 رو بکوبید جلو! و یه جورایی راحت میشه بازی کرد.

در کل از روی ناچاری مجوریم ما هم تغییر شیوه و سیستم بازی بدیم و به ناچار استفاده بیشتری از سرعت بکنیم کاری که ازش متنفرم.

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
به نظر من در كل شوت زدن بين بازيكنها متفاوته و يه بازيكن معمولي نميتونه مثل يه بازيكن مطرح خوب شوت بزنه شايد اينكارو تو بازي بتونه انجام بده ولي به دقتي بازيكنهاي سطح بالاتر نميرسه و پاس كاريها هم واسه من اتفاق افتاده كه وسط راه به بازيكنم نرسه ( چون بعضي از دوستان اشاره كردن كه هر پاسي بندازن با دقت به بازيكنانشون ميرسه ) كه واسه من بدون تغيير در تنظيمات بازي اينجوري نبوده ، دوستاني هم كه از بازي به شدت ايراد ميگيرن به نظر من دليلش بر اينه كه قبلاً تو نسخه فيفا 14 بازييشون رو در حالت world class و legend به خوبي ميبردن يا بازيشون خيلي تو اين حالت خوب بوده ولي الان ميبازن و ايراد به بازي ميگيرن شايد دليلش سختر شدن فيفا در اين درجه هاي سختي هستش ولي به شخصه از هرچيز بازي من دفعاع كنم از گل زندن انتقاد ميكنم از چيزي كه بدم ميومد و ترس از اين داشتم كه شايد يه موقع هم اين فيفا در گل زنيش بشه مثل PES اما متاسفانه شد چيزي كه خيلي رو اعصابه شما اگه توجه ميكرديد فيفا 14 خود cpu بيشترين گلش در حمله هاي هوايي بود و از كنار به گل ميرسيد ولي الان واسه فيفا 15 هم حركت cpu به همين شكله اما واسه گل زني چه واسه خودت و چه cpu بايد حتماً به دفاع بزني برسي جلو دروازه تا بتوني به گل برسي ، شوتهاي از راه دور هم كه ديگه نگو........ همه دوستان منتقد حق دارن چون يه فيفا بهتري بازي كرده بودن حالا بيان يه چيزي كه ضعف داره بازي كنن حق دارن اينجا بازي رو بكوبن اي كاش اين همه خوبيهايي كه فيفا 15 داره با فيفا 14 جمع ميشد اون وقت بهترين نسخه فيفا رو بازي كرده بوديم در ضمن اينو بايد بگم كه بازي فيفا با اين همه حرفه اي بودنش يه زماني داور وسط نداشت يعني داور تو هوا بود :|

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
سلام رفقا ۲ تا سوال داشتم

۱ـ اینکه من دستگاهم ریجن ۲ هست و اکانتمم همینطور و بازی ریجن ۲ نایاب شده حالا اگه ریجن ۱ بگیرم بازی رو چه چیزایی از دست میدم ؟
۲ـ این تفاوت نسخه آلتیمت تیم بازی با نسخه معمولی در چیه و آیا به نظرتون این اختلاف تقریبا ۱۰۰ هزار تومنی ارزش خرید نسخه آلتیمت رو داره یا نه ؟

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
سلام دوستان

تا الان فقط یه آپدیت اومده واسه بازی؟ من یه آپدیت گرفتم 222 مگابایت.از کجا باید فهمید چه تغییراتی ایجاد میکنه؟

ممنون

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
سلام رفقا ۲ تا سوال داشتم

۱ـ اینکه من دستگاهم ریجن ۲ هست و اکانتمم همینطور و بازی ریجن ۲ نایاب شده حالا اگه ریجن ۱ بگیرم بازی رو چه چیزایی از دست میدم ؟
۲ـ این تفاوت نسخه آلتیمت تیم بازی با نسخه معمولی در چیه و آیا به نظرتون این اختلاف تقریبا ۱۰۰ هزار تومنی ارزش خرید نسخه آلتیمت رو داره یا نه ؟

1-اگه آلتیمیت بازی میکنی در این صورت نمیتونی fifa point بگیری. چیز دیگه ای نداره که ربطی به ریجن بازی داشته باشه.
2-نه اصلاً ارزش نداره! من از استور گرفتم الان پشیمونم. آلتیمیت تو 40 هفته ، هفته ای یه پک گلد واسه بخش آلتیمیت تیم میده که بدرد نمیخوره.

سلام دوستان

تا الان فقط یه آپدیت اومده واسه بازی؟ من یه آپدیت گرفتم 222 مگابایت.از کجا باید فهمید چه تغییراتی ایجاد میکنه؟

ممنون

روی آیکون بازی Option رو بزن بعد Update History رو بزن.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
آپلود عکس » مشاهده تصویر » 00992942.jpg

این تصویر مربوط به بازی رم و من سیتی دیشب هست ، وبیش از پیش شبیه ساز بودنه فیفا رو ثابت میکنه:x

البته با این تفاوت که بازیکن صاحب توپ با توتی 75 متر فاصله نداره و تو مسیر پاسش هم 7.8 تا هویج ناظر حضور ندارن
و صد البته داره پاس و زمینی میده این در حالیه که تو فیفا 15 که میگید شبیه سازه ... مردم پاسای نیم متری و یک متری رو هم با l1 و مثلث میدن
راستی شما که با جناب غفاری بازی بارسا و پاریس رو انالیز کردید و مارو با علم روز انالیز فوتبال اشنا کردید
وقتی بارسا عقب بود چرا ماسچرانو و دنی الوز از خط دفاعی پاس بلند 70 متری نمیدادن مسی تک به تک بشه ؟؟؟
چرا وقتی تیم پاریسی با اون تعداد دفاع متراکم بازی میکرد مسی نیومد عقب یه شوت کات دار بزنه سه جاف ؟؟
یا مثلا توپ و نرسوند نیمار اونم گازشو بگیره از وسط همه رد بشه و تغییر مسیر بده و بزنه تو گل
یا رو شروع مجدد از نیمه یکیشون توپ و بر میداشت میزد به قلب دشمن و تنهایی میرفت تو گل
اینیستا چرا انقدر عذاب میکشید یه پاس عمقی بده به مهاجم ها ؟؟؟ پاس و پر میکرد رو زمین از وسط 10 نفر میرسید دیگه توپ نه؟ اخه تو فیفا 15 میرسه

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
632
نام
آرش
دیشب یه سیزن با رفیقمون بازی کردیم یه بازی هم نبود کمتر از 6 گل داشته باشه ! به چیه این میگین شبیه ساز واقعی فوتبال ؟!

یه بازی 13 تا گل داشت :|

تو بخش آفلاین زیاد ایراد ها پیدا نیست , تو بخش آنلاین آدم واقعا متوجه عمق فاجعه میشه !

تو کدوم فوتبال واقعی بعد از دریافت گل و شروع مجدد بازیکن یه ضرب میره همرو با دویدن رد میکنه و تک به تک و مساوی ؟

کلا فیفا تو این خلاصه میشه , پاس بدید بازیکن تقریبا سرعتی و یا علی .. خدا پشت و پناه تیم حریف باشه دیگه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر