FIFA 15 | Xbox 360

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
----

ببین بچه ها چقدر دلسرد شدن که این صفحات این تاپیک به زور جلو میره :/

کسی دلسرد نشده اینقدر همه مشغول بازی کردن هستیم که وقت نمیشه بیایم اینجا چیزی بگیم...:d

نمونش خودم... 25 دست season زدم و رسیدم به division 6...:>

u.sَ.a

کاربر سایت
May 11, 2007
73
شما دمو رو نسل فعلی بازی کردید یا رو همین 360:-/چون خودم تفریحم تو گیم همین فوتباله 15 تو نسل هفت هممون رو نامید کرد خداوکیلی ضلمه که بریم سراغ 14

ولی با اینخال خودم تا 9 ماه دیگه امکان تغییر نسل رو ندارم و باید با همین نسل سر کنم 8-|
روی 360.منم مثل خودت هستم و فقط فوتبال میزنم و با این فیفا 15 اعصابمون نابود شده بود.ولی با بازی کردن PES جیگرم حال اومد.

چند نکته هست که به محض بازی کردن PES براتون عیان میشه.اولین نکته سرعت بازی هست که کاملا نرماله.یعنی نه مثل فیفا 15 که قرنیه چشم آدم در میاد انقدر سریعه.و این موضوع خیلی به شبیه ساز شدن بازی کمک کرده و حس و حال یک فوتبال واقعی رو به گیمر منتقل میکنه.نکته دوم وزن توپ و حرکتش روی زمین هست که صفحه قبل اشاره کردم.شما وقتی پاس میدی یا شوت میزنی،انقدر درست و عالی شبیه ساز شده که جای هیچ ایرادی نیست.چون توپ واقعا وزن داره و شما وزنش رو کاملا احساس میکنی.نه اینکه مثل توپ پینگ پونگ باشه.نکته بعدی فیزیک بازیکنا و نحوه حرکتاشون روی زمین.شما قشنگ حس میکنی بازیکنت وزن داره.در حالیکه توی فیفا 15 انگار بازیکنا دارن پرواز میکنن و انگار وزن ندارن.در کنار این مورد،استایل فوق العاده بازیکنان که مثل مدل واقعی ساخته شدن باعث شده هر بازیکن خصوصیات منحصر به فرد خودش رو داشته باشه.دیگه اینجوری نیست که روبن مثلا با گوتزه یا شوان اشتایگر هیچ فرقی از لحاظ استایل و حرکات نداشته باشه.بلکه شما وقتی با روبن پا به توپ میشی،از نحوه شبیه سازی حرکاتش لذت میبری که با مدل واقعیش مو نمیزنه.و نکته حائز اهمیت آخر اینکه دویدن جایی در این فوتبال نداره.مثل فیفا 15 نیستش که مسابقه دوی 100 متر باشه و برای هر حمله باید پاسهای مداوم بدی.که به لطف تاکتیکهای فوق العاده زیاد و اثر بخش باعث شده بازی به هیچ وجه تکراری نشه.چون دیگه شما برای رسیدن به گل چندین و چند راه داری و محدود به چند روش خاص نیستی.

بیشترین از این چیزی نمیشه گفت.فقط باید صبور بود تا بازی عرضه بشه.هرچند این انتظار 40 روزه خیلی سخته:|

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
روی 360.منم مثل خودت هستم و فقط فوتبال میزنم و با این فیفا 15 اعصابمون نابود شده بود.ولی با بازی کردن PES جیگرم حال اومد.

چند نکته هست که به محض بازی کردن PES براتون عیان میشه.اولین نکته سرعت بازی هست که کاملا نرماله.یعنی نه مثل فیفا 15 که قرنیه چشم آدم در میاد انقدر سریعه.و این موضوع خیلی به شبیه ساز شدن بازی کمک کرده و حس و حال یک فوتبال واقعی رو به گیمر منتقل میکنه.نکته دوم وزن توپ و حرکتش روی زمین هست که صفحه قبل اشاره کردم.شما وقتی پاس میدی یا شوت میزنی،انقدر درست و عالی شبیه ساز شده که جای هیچ ایرادی نیست.چون توپ واقعا وزن داره و شما وزنش رو کاملا احساس میکنی.نه اینکه مثل توپ پینگ پونگ باشه.نکته بعدی فیزیک بازیکنا و نحوه حرکتاشون روی زمین.شما قشنگ حس میکنی بازیکنت وزن داره.در حالیکه توی فیفا 15 انگار بازیکنا دارن پرواز میکنن و انگار وزن ندارن.در کنار این مورد،استایل فوق العاده بازیکنان که مثل مدل واقعی ساخته شدن باعث شده هر بازیکن خصوصیات منحصر به فرد خودش رو داشته باشه.دیگه اینجوری نیست که روبن مثلا با گوتزه یا شوان اشتایگر هیچ فرقی از لحاظ استایل و حرکات نداشته باشه.بلکه شما وقتی با روبن پا به توپ میشی،از نحوه شبیه سازی حرکاتش لذت میبری که با مدل واقعیش مو نمیزنه.و نکته حائز اهمیت آخر اینکه دویدن جایی در این فوتبال نداره.مثل فیفا 15 نیستش که مسابقه دوی 100 متر باشه و برای هر حمله باید پاسهای مداوم بدی.که به لطف تاکتیکهای فوق العاده زیاد و اثر بخش باعث شده بازی به هیچ وجه تکراری نشه.چون دیگه شما برای رسیدن به گل چندین و چند راه داری و محدود به چند روش خاص نیستی.

بیشترین از این چیزی نمیشه گفت.فقط باید صبور بود تا بازی عرضه بشه.هرچند این انتظار 40 روزه خیلی سخته:|

بسیار عالی منو خیلی امیدوار کردی نکاتی که مو به مو توضیح دادی خیلی منو امیدوار کرد:bighug: و اون حرفت که در مورد شبیساز بودن جرکات بازیکنان معروف با واقعیتشون :

فکر کنم player id باشه که کونامی خیلی روش مانور داده امسال من فکر میکردم مختصه نسل جدید که خدا رو شکر رو نسل هفت هم پیاده کردن و یه چیز دیگه

در مورد گرافیک چیزی نگفتی به نظرت پیشرفت داشته یا حداقل از این فیفا 15 بهتره؟ نمیدونم EA پیش خودش چی فکر کرد که علاوه بر پوکوندنه گیم پلی رو 15 به گرافیک بازی هم

یه رنگ لعاب مسخره داد:| بازی تو غروبش که اصلا غیر قابله تحمله!!!!!

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
شما داداش آريان آنلانشو بازي كردي؟

چون من فقط آنلاينشو بازي ميكنم و اين اشكالش اينقدر زياده كه اگه نباشه تعجب ميكنم. همين ديروز هم دو سه بار رنگ لباس داور با من يكسان بود.

راستي دوستان اين چه ايراد مسخره اي هست كه گاهي وقت ها موقع شوت زدن يا پاس دادن بي جهت يك قدم به عقب برميدارن بعد شوت ميزنن؟ مشكلاتش كم بود اينم بهش اضافه شده.

من انلاين هم ميزنم ولي فك كنم چون real madrid رو برميدارم زياد برام مشكلي نيست چون داور كه سفيد نميپوشه :) . برو تو يو**توب بزن
FIFA 15 fails. اون ويديو ها رو ببين و بخند خيلي باهاله

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
یک سری از دوستان فکر میکنند توی نسل جدید مشکل حل شده اما باور کنید اونجا بدتره من هر دو را بازی کردم توی وان وحشتناک دفاع ضعیفه من بی خیال شدم رفتم همون ۳۶۰ حداقل دستش خیلی بهتر میتونی کنترل کنی

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام. براي فعال كردن دفاع legacy بايد چيكار كرد و كلا ميشه از اين نوع دفاع تو بخش آنلاين هم استفاده كرد؟ خيلي جوابشو لازم دارم و اگه سريعتر جواب بديد ممنون ميشم

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
سلام. براي فعال كردن دفاع legacy بايد چيكار كرد و كلا ميشه از اين نوع دفاع تو بخش آنلاين هم استفاده كرد؟ خيلي جوابشو لازم دارم و اگه سريعتر جواب بديد ممنون ميشم
باید بری توی بخش مربوط به تنظیمات کنترلر توی ستینگ. از اونجا می تونی تغییر بدی به لگاسی. من همیشه اولین کاری که می کنم همینه. اگه یک بار تغییر بدی همیشه همونجوری می مونه. فکر کنم توی بخش آنلاین هم این تغییر اعمال بشه ولی چون آنلاین بازی نمی کنم صد درصد مطمین نیستم.

u.sَ.a

کاربر سایت
May 11, 2007
73
وای خدا.یعنی چرت تر و کُمدی تر از این بازی ندیدم:))دسته یک هستم.بایرن بودم و یارو هم رئال.کرنر زد و نوئر توپ رو گرفت.منم با Y توپ رو انداختم جلوی پام و با خود نوئر تا وسط زمین دوئیدم و یه پاس در عمق دادم به لواندوفسکی و گل=))

رنکم الان تو لیدربرد 359 هست;;)توصیه من بهتون اینه.فقط و فقط 4-3-3 بازی کنید و بزنید Park the bus.کل زمین هم بدوئید تا رستگار شوید:dواقعا Ea خسته نباشه با این زباله ایی که ساخته.

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
وای خدا.یعنی چرت تر و کُمدی تر از این بازی ندیدم:))دسته یک هستم.بایرن بودم و یارو هم رئال.کرنر زد و نوئر توپ رو گرفت.منم با Y توپ رو انداختم جلوی پام و با خود نوئر تا وسط زمین دوئیدم و یه پاس در عمق دادم به لواندوفسکی و گل=))

رنکم الان تو لیدربرد 359 هست;;)توصیه من بهتون اینه.فقط و فقط 4-3-3 بازی کنید و بزنید Park the bus.کل زمین هم بدوئید تا رستگار شوید:dواقعا Ea خسته نباشه با این زباله ایی که ساخته.
با اين توصيفات شما كار از زباله هم گذشت:d البته حقشه خدا عاقبت پول پرستان را بخير نكنه:d

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan

فك كنم شما رو amateur بازي كرديد

aryan namavar

Super Hazrd

کاربر سایت
Oct 7, 2014
48
فك كنم شما رو amateur بازي كرديد

aryan namavar

البته ايشون منظورش تو بخش آنلاين هست كه اين جا فرد حقيقي طرف مقابلمون هست. كه كاملا هم درست ميگه.

يعني مسخره تر از اين نسخه تا حالا تو تاريخ فيفا نديدم. تازه اين ايرادي كه گاهي وقت ها موقع شوت زدن يا پاس دادن يك قدم بازيكن ميره عقب كه كلا آدمو به مرز جنون ميكشونه

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
این مشکلاتی که ما تو گیمپلی این بازی داریم تجربه میکنیم تو نسخه نسل بعد هم هست؟ یا گیمپلی ورژن نسل بعد به کل متفاوته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر