FIFA 15 | Xbox 360

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اقا هر چی گفتم بیخیال نگم نشد :d
تف تو این بازی انلاین بازی میکنم باور کنین 90% حریفام رئال بودن...همه هم تمام پاساشون به بل و رونالدو...همه کار میکنن توپ به اینا برسه....دهنم سرویس شد....رونالدو گازشو میگیره...جا موندن هیچ لعنتی توپ به پاش چسبیده مگه میشه گرفت....خلاصه گند زدن گند....
پر از باگم هست....
گیم پلی هم که حرفی ندارم...یاد wining eleven میفتم....با ی بازیکن دریبل تا محوطه...
اقا ر.دن:d

رفیق من ۹۹٪ بازیام رثال هست من چلسی هستم اما دیگه عادت کردم باید شانس بیارم یعنی از اون بازیا که رو شانس میوفتی تا بشه ببری
این رونالدو رو مخمه از همه جا گل میزنه دیونم کرده
کلا باید سعی کنی یکی دو تا همون اول گل بزنی و جلو بیافتی چون اون گلرو میزنه شک نکن

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
شـــــــکـــــــــــــــوندمــــــــــــش

از سال 2000 به این طرف هرسال فیفا بازی میکردم، یادش بخیر سال 2000 قیمت cd ش 500 تومن بود و با داداشام گذاشتیم رو هم پول و رفتیم خریدیم و کلی ذوق داشتیم...
.
تا همین نسخه 14 تا حالا یه بارم pes بازی نکردم ولی الان شدیدا منتظر pes 2015 هستم.
شنیدم دموش خوب بوده ولی حالا باز ببینیم..

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
البته واسه کسانی که افلاین بازی میکنم دیگه تغییری ایجاد نمیشه اما کسانی که انلاین بازی میکنن مثل ۱۴ به احتمال زیاد اپدیت میاد که باگهای خیلی ضایع را میگیره دقیقا ۱۴ هم همینطور بود بعد بهتر شد

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
من امروز یه چند دستی بازی کردم. بازیکنای اصلی مثل مسی و غیره اصلا بالانس نیستن. یه جوری هم سبک شده بازی در کل مثل توپ یا سانت ها اصلا اون سنگینی سابق رو ندارن. و به قول پست بالایی 14 هم که اومد یه سری مشکلات داشت اپدیت اومد خیلی بهتر شد امیدوارم اینم زود حل شه مشکلات با اپدیت جدید.

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
راستي يه ايراد فوق العاده اعصاب خورد كن هم داره كه نميدونم تو نسل فعليش هم هست يا نه

ولي n ساله كه داره فيفا ساخته ميشه و منم چهار سالي ميشه فقط فيفا بازي ميكنم، ولي هنوز اين آقايان سازنده به خودشون زحمت ندادن رنگ لباس داور را با رنگ لباس تيم خودي يا حريف يكسان نكنن.

از هر ده تا بازي، پنج يا شش تا بازي رنگ لباس داور با رنگ لباس حريف يا تيم خودم شبيه هستش و تو اون استرس بازي آدم نميدونه اين فرد، بازيكن هستش يا داور و همش قاطي پاتي ميشه. و منم مجبورم داور را هم به خيال اين كه بازيكن حريفه دربيل كنم:|

هر سال هم اين ايراد را داره و دريغ از يكذره تلاش براي رفع اين مشكل.

من تو اين ٥ سال هيچ وقت هنچين مشكلي برام پيش نيومده :)

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

از سال 2000 به این طرف هرسال فیفا بازی میکردم، یادش بخیر سال 2000 قیمت cd ش 500 تومن بود و با داداشام گذاشتیم رو هم پول و رفتیم خریدیم و کلی ذوق داشتیم...
.
تا همین نسخه 14 تا حالا یه بارم pes بازی نکردم ولی الان شدیدا منتظر pes 2015 هستم.

ميدادي به من :|

aryan namavar

Last edited by a moderator:

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
اقا هر چی گفتم بیخیال نگم نشد :d
تف تو این بازی انلاین بازی میکنم باور کنین 90% حریفام رئال بودن...همه هم تمام پاساشون به بل و رونالدو...همه کار میکنن توپ به اینا برسه....دهنم سرویس شد....رونالدو گازشو میگیره...جا موندن هیچ لعنتی توپ به پاش چسبیده مگه میشه گرفت....خلاصه گند زدن گند....
پر از باگم هست....
گیم پلی هم که حرفی ندارم...یاد wining eleven میفتم....با ی بازیکن دریبل تا محوطه...
اقا ر.دن:d
سیستمتو بذار 1-4-5 و تاکتیک ultra defence و پرسینگ شدید با یه فوروارد تند و تیز می تونی تو ضد حملات موفق بشی
با این سیستم طرف کلی شاکی میشه همش دفاع یکیو رد می کنه یکی دیگه میاد جلوش

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
من تو اين ٥ سال هيچ وقت هنچين مشكلي برام پيش نيومده :)

aryan namavar

شما داداش آريان آنلانشو بازي كردي؟

چون من فقط آنلاينشو بازي ميكنم و اين اشكالش اينقدر زياده كه اگه نباشه تعجب ميكنم. همين ديروز هم دو سه بار رنگ لباس داور با من يكسان بود.

راستي دوستان اين چه ايراد مسخره اي هست كه گاهي وقت ها موقع شوت زدن يا پاس دادن بي جهت يك قدم به عقب برميدارن بعد شوت ميزنن؟ مشكلاتش كم بود اينم بهش اضافه شده.

amirhossainrez

کاربر سایت
Jul 26, 2014
43
نام
امیرحسین
کککککککککککککککککککمممممم ممممممککککککککککککک

با سلام و خسته نباشید یه مشکل فوری تورور خدا کمک کنین سریع
من بازی رو خریدم burner max بازی کردم وسطای بازی ارور میده unreadable disk میده و میگه یا دیسکو تمیز کن یا ریستارت کن کنسول رو. بازی بدون خش و سالم هست و این مشکل هر دفعه اتفاق میوفته و اعصابم رو خورد میکنه تو رو قران کمک please helppppppppppp alllllllll/ من این بازیو خیلی دوس دارم کمک لطفا
:((:((

u.sَ.a

کاربر سایت
May 11, 2007
73

.
دوست عزیز PES فوق العاده شده.من دیشب دمو رو دانلود کردم.در یک کلمه میشه گفت هرکی دنبال فوتبال ناب و شبیه ساز هست باید بره سراغ PES 2015.واقعا لقبی که بهش دادن لایقشه."بازگشت پادشاه".بیخود نبود که تو گیم کامز بهترین بازی ورزشی شد.یه چیزی فراتر از عالی شده.وزن توپ فوق العادست.مثل فیفا نیست که مثل توپ پینگ پونگ باشه.بازیکنا وزن دارن.مثل هاکی رو یخ نیستش.تاکتیک های فوق العاده زیاد و متنوع و در عین حال تمام این تاکتیکها تاثیر دارن و نمایشی نیست.ختم کلام.اگر میخواید شبیه ساز فوتبال بازی کنید و شاهد تاکتیک و فوتبال واقعی باشید،تنها انتخاب همین PES 2015 هست.

از 2008 که PES خراب کرد ما هم مثل بقیه رفتیم سمت فیفا.ولی با این گندی که فیفا 15 زده و شاهکاری که PES ساخته دوباره وقتشه که برگردیم سراغ همون فوتبالی که کلی خاطره خوب باهاش روی PS1 و PS2 داشتیم.در یک کلام باید گفت بازگشت PES رو به همه تبریک میگم.

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
دوست عزیز PES فوق العاده شده.من دیشب دمو رو دانلود کردم.در یک کلمه میشه گفت هرکی دنبال فوتبال ناب و شبیه ساز هست باید بره سراغ PES 2015.واقعا لقبی که بهش دادن لایقشه."بازگشت پادشاه".بیخود نبود که تو گیم کامز بهترین بازی ورزشی شد.یه چیزی فراتر از عالی شده.وزن توپ فوق العادست.مثل فیفا نیست که مثل توپ پینگ پونگ باشه.بازیکنا وزن دارن.مثل هاکی رو یخ نیستش.تاکتیک های فوق العاده زیاد و متنوع و در عین حال تمام این تاکتیکها تاثیر دارن و نمایشی نیست.ختم کلام.اگر میخواید شبیه ساز فوتبال بازی کنید و شاهد تاکتیک و فوتبال واقعی باشید،تنها انتخاب همین PES 2015 هست.

از 2008 که PES خراب کرد ما هم مثل بقیه رفتیم سمت فیفا.ولی با این گندی که فیفا 15 زده و شاهکاری که PES ساخته دوباره وقتشه که برگردیم سراغ همون فوتبالی که کلی خاطره خوب باهاش روی PS1 و PS2 داشتیم.در یک کلام باید گفت بازگشت PES رو به همه تبریک میگم.
شما دمو رو نسل فعلی بازی کردید یا رو همین 360:-/چون خودم تفریحم تو گیم همین فوتباله 15 تو نسل هفت هممون رو نامید کرد خداوکیلی ضلمه که بریم سراغ 14

ولی با اینخال خودم تا 9 ماه دیگه امکان تغییر نسل رو ندارم و باید با همین نسل سر کنم 8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر