FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
کلا این پست LW,LM خیلی کم پیداست...یا بازیکناش میلیونی هستن یام که کلا تعطیلن :( واس ایتالیا که جز ژروینیو کس دیگه ای نیست..الشراوی هم که آزارش به هیشکی نمیرسه :|

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
دوسته عزیز به نظرم وینگرت اصلا خوب نیست هازارد رو بگیر عالیه یعنی کمتر مدافع راستی میتونی جلوی در رفتنشو بگیره

بعد برای نوکه حملتم به نظرم اگر به چمیستری وابسته ای میخوای به هم نخوره و لیگه انگلیس داری استوریج رو بگیر عالیه و سرعتی

ولی یه کاری هم بکن این سیدو دومبیا رو هم بگیر بزار ذخیره مهاجمت دقیقه 60 به بعد یا اول نیمه دوم بیار تو زمین ببین چیکار میکنه :d

مطمئن باش هیچ لطمه ای با خرید دومبیا نمیکنی این چمیستری رو هم بیخیال شو به نظرم
بیچاره یانگو له کردیش:D خوبه که:D پدرو،گریزمان(معمولی)،سیلوا هم ذخیره هاشن:D
استوریج هم دارمش ولی نمیدونم چرا جور نیست بازیش باهام!رونی و کوستا بیشتر بهم میخورن!
3تا بازی آگوئرو قرض گرفتم خیلی خوب بود سر همین رفت تو فکرم بگیرمش:D
....
دیشب 100هزارتا پک باز کردم بهم Hazard داد!:D ولی تورگان آزارد:| بابا میمردی داداششو میدادی:(
البته باز خوبه یه آلابا در اومد آخر حداقل پولم برگشت با فروشش!

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
بیچاره یانگو له کردیش:D خوبه که:D پدرو،گریزمان(معمولی)،سیلوا هم ذخیره هاشن:D
استوریج هم دارمش ولی نمیدونم چرا جور نیست بازیش باهام!رونی و کوستا بیشتر بهم میخورن!
3تا بازی آگوئرو قرض گرفتم خیلی خوب بود سر همین رفت تو فکرم بگیرمش:D
....
دیشب 100هزارتا پک باز کردم بهم Hazard داد!:D ولی تورگان آزارد:| بابا میمردی داداششو میدادی:(

البته باز خوبه یه آلابا در اومد آخر حداقل پولم برگشت با فروشش!

وقتی هازارد رو بگیری متوجه له شدن یانگ میشی :d

به نظرم رونی کوستا خوبن اما نه برای فیفا 15 که باید بدویی

برا کاستا یه مهاجم سرعتی مثله همون آگوئرو یا دومبیا بگیر عالی میشه

رونی هم برا پست cam خوبه تا مهاجم

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
هازارد بگیر من اگوئرو داشتم 433 (4) هم بازی میکنم.اگوئرو خوب بود ولی من با کاستا بهتر بازی میکردم کاستا مهاجم قوی هست و کمتر کسی میتونه توپو ازش بگیره و شوتاش عالیه یه هانتر بزار روش خفن میشه.
h FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead
البته chem 100 هست با منیجر

poori007

کاربر سایت
Dec 31, 2014
91
نام
پوریا
بچه ها میشه کوین خرید؟؟ از کجا میتونم بخرم؟؟ بعد من یه هفتس که دارم بازی میکنم دیویژن 8 ام. 10k کوین دارم. خیلی داغونه وضعیتم؟

آخرین ویرایش:

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
بچه ها میشه کوین خرید؟؟ از کجا میتونم بخرم؟؟ بعد من یه هفتس که دارم بازی میکنم دیویژن 8 ام. 10k کوین دارم. خیلی داغونه وضعیتم؟
بابا خب تازه شروع کردی قرار نیست همین اول کلی کوین داشته باشی!
بزار حداقل به دیویژن 4 برسی بعد در موردش فکر کن!چون با همین پولایی که سر هر صعود بهت میده میتونی بازیکنهای مناسب بگیری!کلی بازیکن ارزون هست که نسبت به سبک بازیت میتونن خیلی کار ساز باشن!مخصوصا اگر تیم از لیگ انگلیس جمع کنی!

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام
اقا من لیگ اسپانیامو فروختم چون سرعتیاشون گرونن و الان رفتم انگلیس.تو بازیکنای گرونشون مثل هازارد یا توره یا آگویرو و ... کدومشون ارزش بیشتری برای خرید داره؟چون فقط یکیشونو میتونم بخرم و تهاجمیم میخوام.
اگویرو خوبه؟

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
سلام
اقا من لیگ اسپانیامو فروختم چون سرعتیاشون گرونن و الان رفتم انگلیس.تو بازیکنای گرونشون مثل هازارد یا توره یا آگویرو و ... کدومشون ارزش بیشتری برای خرید داره؟چون فقط یکیشونو میتونم بخرم و تهاجمیم میخوام.
اگویرو خوبه؟

سلام دوسته عزیز

اگه مثله خوده من سبکه بازیت جوریه که بیشتر با پاسهای بلند تو عمق برا مهاجمات کار میکنی آگوئرو بگیر

ولی اگه بیشتر از کناره ها نفوذ میکنی هازارد رو بگیر

یحیی توره رو هم بعدا اگه کوین داشتی برای پست هافبک دفاعی بگیرش عالیه اگر الان کوین نداری رامیرز رو برای هافبک دفاعی بگیر

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام
من fifa 15 دارم
تو کدوم قسمت هست؟
میشه یه توضیحی از این قسمت بدین و هدفش چیه؟

تو منوی اصلی برو ستون دومی دوتا گزینه اولی سمت راستی نوشته Ultimate Team
میتونی تیم مورد علاقه خودتو از یه لیگ یا لیگای مختلف تشکیل بدی که اگه تو یه لیگ باشن بهتر میتونن با هم مچ شن.ترکیب میچینی بازیکن میخری میفروشی تو سیزن یا تورنمنت بازی میکنی.مربی تیمت باید باشی میتونی تعیین کنی کدوم بازیکن چیکار کنه.کلا واردش بشی یکم چرخ بزنی همه چی دستت میاد.

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
اينهم تيم من از هم هى بازيكنام غير از نوير راضيم
Lm10 FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead
اگه از وسط زمین گل خوردن های چک رو حساب نکنیم به نظر من بعد کورتوبا بهترین دروازبان این فیفاست..حتی از اینفرم دخیا هم بهتره
من واقعا نمی دونم چرا کواردادو 35 تا قیمتش هست:| واقعا ایباربو با یک 35 ام قیمتش ازش بهتره واس وینگر راست :|
تو این فوتبال هافبک های سگ جون خیلی بهتر از تکنیکی ها و فانتزی ها جواب میدن(توره،ویدال)

آخرین ویرایش:

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
سلام
اگویرو خوبه؟
من امروز hazardرو خریدم!هیولاس خیلی خوبه!جدا از سرعت دویدنش،قدرت مانوورش عالیه!
واسه راستت همWalcott بگیر اگر ارزون خواستی!یکی از سریعترینای لیگه!البته تکنیک نداره ولی بجاش فینیشینگش مناسبه!برعکس کوادرادو که شوتاش تو درو دیواره معمولا:D

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من امروز hazardرو خریدم!هیولاس خیلی خوبه!جدا از سرعت دویدنش،قدرت مانوورش عالیه!
واسه راستت همWalcott بگیر اگر ارزون خواستی!یکی از سریعترینای لیگه!البته تکنیک نداره ولی بجاش فینیشینگش مناسبه!برعکس کوادرادو که شوتاش تو درو دیواره معمولا:D

Walcott دارم خیلی خوبه وحشتناک سریعه:d

این تیممه چطوره؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر