FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
آقا محمد نمیخوام نا امیدت کنم اما موقع فروش 5% مالیات رو در نظر بگیرید.;)
فک کنم اگه حساب نکردی یه 100K ضرر کرد.
و میخواستم بگم آقا مازیار این باگا برای همست شما هم تیم باگ بساز.:d

من خود pes رو هم تیمی و پاسکاری بازی میکردم :( فیفا که جای خود داشت:( آخ اینجوری لذت نداره:( اصلا need for speed نمیتونم بازی کنم :D باز مثل بارسای گواردیولا بازی میکنم از دست دادن توپ همانا تک به تک شدن حریف همانا خخخخخخخخخخخخخخخخ

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
خدایی من اصلا نمیتونم با باگ بازی کنم نه اینکه نخوام ولی اصلا نمیشه . ولی چیزی که بیشتر از همه منو حرص میده اینه که یکی با باگ گل بزنه بعد صد بار تماشاش کنه همسایه های عزیز مون وقتی گل میزنن انگار قهرمان جام جهانی شدن اصلا کلا اینا رو اعصابن . یه بار پینگم خوب شده بود با چنتا بازیکن از کشور های دیگه بازی کردم واقعا بهم چسبید ولی متاسفانه همون یه بار بود .

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
من که دفاع راستم کلا باگ خور نیست بخاطر این walker!چقدر خوبه این بازی کن:D
مدافع سرعتی بچینید فقط!رو همه هم کمیستری anchor میزارم سرعتشون بهترم میشه!
مدافعام اوورالشون ببینی زیر 80 هستن ولی در عمل اینجور مواقع خیلی بدردم میخورن!

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
خخ
خیلی بامزه بود
امروز کلوزه اینفورمو که 11 تا خریده بودم و همین الانم تو مارکت حداکثر قیمتش 16 تا هست رو یه ترینینگ و یه چمستیری مستروی 200کوینی زدم بعد قالب کردیم 35 تا رفت پی کارش
حدودا 3 برابر.
آقا از این کارا کنید شاید همیشه جواب نده ولی گه گداری جواب میده.
این web app بی وجدانم کماکان موشکول داره

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
اقا یه هفته بود ما پشت سر هم میباختیم :) یه انقلاب فلسفی رخ داد درون اینجانب و فهمیدم که هدف این سری 15 فیفا کم گل خوردن یا منسجم بازی کردن نیست بلکه هدف اینه که شما در هر حالت گل رو خواهی خورد پس باید بیشتر بزنی(یعنی هدف بیشتر گل زدن هست) رفتم احمد موسی رو گرفتم و کنار حضرت دومبیا گذاشتم نوک حمله وارگاس و توز رو هم گذاشتم ذخیره اینا(چیمیستری ممیستری و این چرت پرتارم کلا بیخیال شدم) اقا چشتون روز بد نبینه همینکه داور سوت رو میزنه 11 نفری میریزم رو دروازه حریف تا دقیقه 90 حالا نزن کی بزن .12 بازی پشت سر هم برد با اختلاف 3 4 تا اونم 5 6 تاش بالای 5 تا خورده بودن لفت دادن.هیچ بازی هم زیر 17 18 تا ضربه به سمت دروازه ندارم..

- - -ویرایش - - -

خدایی من اصلا نمیتونم با باگ بازی کنم نه اینکه نخوام ولی اصلا نمیشه . ولی چیزی که بیشتر از همه منو حرص میده اینه که یکی با باگ گل بزنه بعد صد بار تماشاش کنه همسایه های عزیز مون وقتی گل میزنن انگار قهرمان جام جهانی شدن اصلا کلا اینا رو اعصابن . یه بار پینگم خوب شده بود با چنتا بازیکن از کشور های دیگه بازی کردم واقعا بهم چسبید ولی متاسفانه همون یه بار بود .

از وسط زمین رد شدی به جای ضربدر ،l1 مثلث بزن :d

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
این دروازه بان بلژیکیه که تو چلسیم هست خوبه؟100 هزار به بالاس ارزش داره بگیرم؟

کورتوا عالیه ولی بنظر من بجای اون هزینه برو دخیا با اوورال 85 رو بگیر و یه کمیستری wall هم بزار روش!چیزی از اون کم نداره!

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
از وسط زمین رد شدی به جای ضربدر ،l1 مثلث بزن :d
با همین روش دهن ما رو سرویس کردن ولی من هرچی میزنم مدافع میگیره تا حالا 200 تومان دسته افتاده پام سر همین قضیه . خدایی شمایی که اینکارو میکنید وجدا« ندارید ؟ نه خدایی ندارید ?:d

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
با همین روش دهن ما رو سرویس کردن ولی من هرچی میزنم مدافع میگیره تا حالا 200 تومان دسته افتاده پام سر همین قضیه . خدایی شمایی که اینکارو میکنید وجدا« ندارید ؟ نه خدایی ندارید ?:d

کامنت های منو تو چند صفحه اخیر بخون برادر :) منم از دیروز به این جمع پیوستم..نگاه کن تو این بازی باید حمله کنی ،به دفاع و مدافع ابدا فکر نکن...یه تعداد هستن که در هر حالت میبرنت..تو اون بازی ها نفس عمیق بکش و دایورت کن...یه تعداد هم هستن تو میبری حتما..مهم اوناست که قدرتتون برابره پس هرکی باگ بازتر برنده تر..
کلا سیستم دفاع pes 11 12 13 10 هم با اونهمه ایراد از این فیفا بهتر بود..کلا ابتکار عمل دست تیم حمله کننده است

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
این چه فاز هایه همسایگان عرب دارن آخه؟!:| با یکی بازی کردم از اول تا آخر داشت فک میزد!!هی هم میخوند لای لای لا لا لا لا لای لای لالا لا.... از اول تا آخر بازی!!! این بین چیخواییی چییخوایی هم هی میکرد اسم بازیکنشو!:|
منم هدفون میزارم همیشه یعنی مغز درد گرفتم کامل!بعدش دستگاه رو خاموش کردم رفتم کلا!:| :D

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
این چه فاز هایه همسایگان عرب دارن آخه؟!:| با یکی بازی کردم از اول تا آخر داشت فک میزد!!هی هم میخوند لای لای لا لا لا لا لای لای لالا لا.... از اول تا آخر بازی!!! این بین چیخواییی چییخوایی هم هی میکرد اسم بازیکنشو!:|
منم هدفون میزارم همیشه یعنی مغز درد گرفتم کامل!بعدش دستگاه رو خاموش کردم رفتم کلا!:| :D
قبل این که بازی شروع بشه Mute کنش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر