FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
کورتوا عالیه ولی بنظر من بجای اون هزینه برو دخیا با اوورال 85 رو بگیر و یه کمیستری wall هم بزار روش!چیزی از اون کم نداره!

درسته ولی De Gea قدش 7 سانت کمتره پس کورتوا واکنشش رو شوت های بلند خیلی خوبه تک به تک زاویه باز هم کارش خوبه ولی زاویه بسته نویر هم که امتحان کردم خوب نیست :\

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
درسته ولی De Gea قدش 7 سانت کمتره پس کورتوا واکنشش رو شوت های بلند خیلی خوبه تک به تک زاویه باز هم کارش خوبه ولی زاویه بسته نویر هم که امتحان کردم خوب نیست :\
زاويه بسته ؟ نوير ؟ نوير يه زاويه بسته هاىى رو گل ميخوره كه اگه تراشتگن بود ميگرفت

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
این چه فاز هایه همسایگان عرب دارن آخه؟!:| با یکی بازی کردم از اول تا آخر داشت فک میزد!!هی هم میخوند لای لای لا لا لا لا لای لای لالا لا.... از اول تا آخر بازی!!! این بین چیخواییی چییخوایی هم هی میکرد اسم بازیکنشو!:|
منم هدفون میزارم همیشه یعنی مغز درد گرفتم کامل!بعدش دستگاه رو خاموش کردم رفتم کلا!:| :D

هی هم وسطش میگن الو الو ...الو و زهرمار الو و درد

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
زاويه بسته ؟ نوير ؟ نوير يه زاويه بسته هاىى رو گل ميخوره كه اگه تراشتگن بود ميگرفت

بازی رو میگی یا دنیای واقعی اگه دنیای واقعی که من خودم از بایرن متنفرم بازیاشو نگاه نمیکنم ببینم نویر چی کار میکنه اما زاویه بسته تو بازی همه دروازبانا گل میخورن .

آخرین ویرایش:

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
بازی رو میگی یا دنیای واقعی اگه دنیای واقعی که من خودم از بایرن متنفرم بازیاشو نگاه نمیکنم ببینم نویر چه غلطی میکنه اما زاویه بسته تو بازی همه دروازبانا گل میخورن .
تو بازى نوير تو زاويه بسته از همه بدتره حتى jordi masip انقدر زاويه بسته نخورد كه اين خورد فقط تك به تك خوب ميگيره

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
منم به این نتیجه رسیدم که تو این نسخه فیفا 15 کلا همه چی فقط باگه یعنی این چمیستری کمیستری ممیستری آدم حالیش نباید بشه :d

امروز راحت یه تیم با چمیستری 78 ولی با مسی بیل سوارز و ... اومد جلوی من خدا شاهده 90 دقیقه حمله کردم آخرش با یه شوته وسط زمینه

بیل یارو توپش رفت کنج دروازه من بازم حمله کردم دیگه دقیقه 90 یارو با یک گل زاویه بسته دومیشم زد به خدا داشتم دیوونه میشدم ~x(

منم زدم به سیمه آخر با اینکه تیم برا لیگه انگلیسه رفتم استاد دومبیا با بیل و اینفورم گودین رو گرفتم الان چمیستری تیمم 88 ه

هنوز باهاش بازی نکردم

اما مطمئنم از تیمی که چمیستریش 100 بود بهتره تو این فیفا 15 میدونم چمیستری برا هماهنگیه تیمه و پاس دادن و ... اما

وجدانا تو این فیفا تاثیر نداره

دوستان هم به نظره من زیاد به چمیستری اینا نگاه نکنید حداقلش رو 80 بزاریدش فقط برید بازیکنای سرعتی بگیرید

میدونم الان بعضی از دوستان میان میگند لذت نمیبرید اما به خدا تو این نسخه از فیفا کلا چیزی به نام لذت بردن وجود نداره

اگه نخواهید باگ بزنید به احتمال 99.99 در صد میبازید مخصوصا اگه با یه باگ باز بازی کنید

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
اقا همین الان با GOD OF BAGE بازی کردم :| یعنی خدای باگ بود طرف -_- هیچی حالیش نبود ،خودمو جر میدادم گل میزدم از وسط زمین زارت با وارگاس شوت میزد میرفت تو دروازه :| سه گل از یک جا با یک بازیکن :| دروازه بان رو تعویض هم کردم بازم گل زد..یعنی اگه دقیقه 90 پوگبا گل مساوی رو نمیزد دستگاهو از طبقه 6 پرت کرده بودم پایین :|

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
بازی رو میگی یا دنیای واقعی اگه دنیای واقعی که من خودم از بایرن متنفرم بازیاشو نگاه نمیکنم ببینم نویر چه غلطی میکنه اما زاویه بسته تو بازی همه دروازبانا گل میخورن .

عزیزم لطف کن ادب رو رعایت کن ...... منم همچین از تیم شما خوشم نمیاد دلیل نمیشه اینجوری صجبت کنم

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
الان وینگر چپم یانگه!مهاجم نوکمم رونی!
فقط میتونم یه بازیکن شاخ بگیرم!بنظرتون برم سراغ hazard یا aguero?
بازیمم جوریه که به جفت پست نیاز دارم اینطور نیستم فقط از یه راه وارد حمله شم!تعداد گلای وینگرام از مهاجمام کمتر نیست اصلا!

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
الان وینگر چپم یانگه!مهاجم نوکمم رونی!
فقط میتونم یه بازیکن شاخ بگیرم!بنظرتون برم سراغ hazard یا aguero?
بازیمم جوریه که به جفت پست نیاز دارم اینطور نیستم فقط از یه راه وارد حمله شم!تعداد گلای وینگرام از مهاجمام کمتر نیست اصلا!

دوسته عزیز به نظرم وینگرت اصلا خوب نیست هازارد رو بگیر عالیه یعنی کمتر مدافع راستی میتونی جلوی در رفتنشو بگیره

بعد برای نوکه حملتم به نظرم اگر به چمیستری وابسته ای میخوای به هم نخوره و لیگه انگلیس داری استوریج رو بگیر عالیه و سرعتی

ولی یه کاری هم بکن این سیدو دومبیا رو هم بگیر بزار ذخیره مهاجمت دقیقه 60 به بعد یا اول نیمه دوم بیار تو زمین ببین چیکار میکنه :d

مطمئن باش هیچ لطمه ای با خرید دومبیا نمیکنی این چمیستری رو هم بیخیال شو به نظرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر