FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

منم 30k به فنا دادم و پک زدم جالب اینجابود توی پک پرمیوم که باید حداقل دوتا بازیکن طلا rare باشه یکیش rare بودو بازیکنهای نقره ای معمولی هم بودند وای بر کم فروشان=((

دو تا اینفورم دوم کلیشی رو گرفتم 110 هزار فقط در عرض دو روز قیمتش اومده 170 هزار :d. تا حداقل 230 هزار میره پس احتمال زیاد سر جمع 200 هزار ازش در بیارم :دی.

دو تا هم اینفورم دوم گودین گرفتم دونه ای 55 هزار، الان قیمتش شده 95 هزار. این هم حدس میزنم تا 120 بره که اینم شد 140 هزار :دی.

جونم دلالی :| :دی.

پ.ن: از ما میشنوید پک باز نکنید، میدونم چقدر وسوسه کننده ـست چون خودم هم قبلا معتاد پک بودم، اما مطمئن باشین به نفعتونه پک باز نکردن :دی.

والا من با پک dimaria
با Ramos
Toty گیرم اومد

من 1 میلیون پک باز کردم بهترین بازیکنایی که گرفتم چک با والکات بود :d بقیه رو به خود سیستم فروختم باز پک باز کردم . یعنی عملا 1 میلیون کوینم به 8k تبدیل شد :d
اگر همون اول کلی ایسکو میخریدم الان به جا 8 هزار تا کوین 2 میلیون کوین داشتم !:دی

این آپدیت که میاد به نظرتون اینفورم ایسکو چند میشه ؟ من الان 8 تا ایسکو 85 دارم بهترین موقع فروش کی هست ؟

من فک کنم تو این چند سال اندازه یک ملیون پک باز کردم (تو یک مقطع حداکثر 200 هزار سکه)و هیچ چیز به درد بخوری نگرفتم.تا حالا اینفورم در نیووردم از پک!حتی بدترینشونو.:|ولی دیدم کسایی که هر هفته با اومدن تیم هفته پک باز میکنن و اینفورم در میارن.به نظر من که کاملا شانسیه!یعنی آدم بخواد از بدشانسیش مطمئن بشه باید بره پک باز کنه!!من که از خودم مطمئن شدم و دیگه باز نمیکنم.
دو تا اینفورم دوم کلیشی رو گرفتم 110 هزار فقط در عرض دو روز قیمتش اومده 170 هزار :d. تا حداقل 230 هزار میره پس احتمال زیاد سر جمع 200 هزار ازش در بیارم :دی.

دو تا هم اینفورم دوم گودین گرفتم دونه ای 55 هزار، الان قیمتش شده 95 هزار. این هم حدس میزنم تا 120 بره که اینم شد 140 هزار :دی.

جونم دلالی :| :دی.

پ.ن: از ما میشنوید پک باز نکنید، میدونم چقدر وسوسه کننده ـست چون خودم هم قبلا معتاد پک بودم، اما مطمئن باشین به نفعتونه پک باز نکردن :دی.
ما که اونقدر نداشتیم:دی من رفتم همه پولامو چندتا گایتان اینفورم خریدم دونه ای 10 هزار سکه!یعنی مطمئنم میاد رو 25 هزار.البته بعدا که فکر کردم دیدم بهتر بود کاسرس میخریدم.

من 1 میلیون پک باز کردم بهترین بازیکنایی که گرفتم چک با والکات بود :d بقیه رو به خود سیستم فروختم باز پک باز کردم . یعنی عملا 1 میلیون کوینم به 8k تبدیل شد :d
اگر همون اول کلی ایسکو میخریدم الان به جا 8 هزار تا کوین 2 میلیون کوین داشتم !:دی

این آپدیت که میاد به نظرتون اینفورم ایسکو چند میشه ؟ من الان 8 تا ایسکو 85 دارم بهترین موقع فروش کی هست ؟

ایسکو هم فکر میکنی آپگرید بشه؟پارسال که فقط ضعیفا رو آپگرید کردن.(به جز دو سه نفر) فک کنم امثال منز و کایخون و پرسیچ و دخه آ و ... آپگرید بشن.

ما که اونقدر نداشتیم
:biggrin1:
من رفتم همه پولامو چندتا گایتان اینفورم خریدم دونه ای 10 هزار سکه!یعنی مطمئنم میاد رو 25 هزار.البته بعدا که فکر کردم دیدم بهتر بود کاسرس میخریدم
کاسرس فک نکنم اینفورمش بیاد مطمئنی امین؟
لیگ ایتالیا یه خوبی داره اینه که ادم روز به روز یه استعداد ازش کشف میکنه;))

آقا مارکت برگشت به حالت عادی :| من پریشب یه رونی فروختم 25 تا الان شده 37تا... پول داشتم جمع میکردم رویس رو بخرم الان شده 120تا. کاشکی بجای پک خریدن از این اینفروم 10تایی ها میخریدم الان یکی 20 تا هم میفروختم کلی سود کرده بود :| مغز اقتصادی در حد باقالی

من 4 تا اینفرم خواکین گرفتم یدونه این دروازه بانه. 15تا هم بتونم یک شنبه بفروشم خوشحال میشم :دی

Last edited by a moderator:
مصطفی کاسرس و گایتان و اینا آپگرید نشده گرون میشن چون موقع toty اومد اینفورمشون ارزون بودن.الان که حالت عادی شده دارن میرسن به قیمت اصلیشون ولی کاسرس خیلی خوب رفته بالا!اصلا به ذهنم نرسید بخرمش.ویدیچ و خواکین و اینا رو دیدم گفتم گرون نمیشن ولی کاسرس رو فراموش کردم و گایتان خریدم.
آپگرید هم اواسط فوریه باید بیاد.بین 20 روز تا یک ماه دیگه.فعلا وقت زیاده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or