FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

آقا ما همین امروز واسه اولین بار شروع کردیم این بخش شروع کردن.بچه ها هم پیشنهاد دادن مگا پک باز کردیم و اولین پک نيمار و خامس و...دراومد.

حالا انگلیس ببندم یا ایتالیا.چندتا از بچه ها میگن ایتالیا

آقا ما همین امروز واسه اولین بار شروع کردیم این بخش شروع کردن.بچه ها هم پیشنهاد دادن مگا پک باز کردیم و اولین پک نيمار و خامس و...دراومد.

عجب شانسی داری !!! من امسال بالای 300k پک باز کردم بهترین بازیکنم شورله بود :|

بابک همونطور که تو پارتی هم بهت گفتم ایتالیا

كارت 99 رونالدو رو ديدم جو گير شدم 100k مگا باز كردم هيچي نداد !!=((
رونالدو 15m دارن ميفروشن !
به نظرتون ربطي داره پك رو از webapp يا كنسول باز كرد؟! يجا خوندم گفتن از كنسول پك باز كنيين بهتر درمياد..

كارت 99 رونالدو رو ديدم جو گير شدم 100k مگا باز كردم هيچي نداد !!=((
رونالدو 15m دارن ميفروشن !
به نظرتون ربطي داره پك رو از webapp يا كنسول باز كرد؟! يجا خوندم گفتن از كنسول پك باز كنيين بهتر درمياد..

فقط شانس
دیگه چیزی مهم نیس
من خودمم یه مدت شک داشتم رو ساعتای خاص یا با کنسول و web app و .. ولی هیچی مهم نیس فقط شانس
همون پکای 100 هم یهو میبینی چیزی نمیده
یا پکای مگا همینطور ولی از اونور من دیدم از پک 7500 راموس TOTY در اومده !
این پکای بهتر فقط درصد شانسو بالا میبرن وگرنه زیاد مهم نیس این چیزا و یه بار باید شانست بگیره ..همین

المان و ایتالیا

my9omdzffitnk2b8e5b5.jpg

/:):|:d

اگر این رونالدو رو 99 گذاشتن باید موقعی که مسی پشت سر هم توپ طلا میگرفت هم اورالش رو میومدن برای توتی 99 میذاشتن ( طرفدار بارسا نیستم ) . البته قشنگ معلومه که اینکارشون فقط برای پول درآوردن خودشونه که مردم رو تحریک کنن پک باز کنن . خدا میدونه از اول توتی تا الان چقدر پول رفته تو جیبشون .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or