FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
بنظر من بهترین چیزی که میتونستن بزارن قابلیت رشد بازیکنا بخصوص جوونا بود
مثلا بازیکن جوون بعد از فلان قدر بازی تو باشگاه اگر خوب نمره میگرفت رشد میکرد
بعد اگر به تیم دیگه ای میرفت از اول از صفر شروع میشد که اینجوری یه امتیاز بود واسه کسایی که با بازیکناشون بازی میکنن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظر من بهترین چیزی که میتونستن بزارن قابلیت رشد بازیکنا بخصوص جوونا بود
مثلا بازیکن جوون بعد از فلان قدر بازی تو باشگاه اگر خوب نمره میگرفت رشد میکرد
بعد اگر به تیم دیگه ای میرفت از اول از صفر شروع میشد که اینجوری یه امتیاز بود واسه کسایی که با بازیکناشون بازی میکنن
همچین قابلیتی نمیذاره چون پک باز کردن کمتر میشه
سلام امروز با یکی شرط بستم بعد باختم چه جوری می شه بازیکنم رو بهش بدم؟ بدون دادن پروفایل اینو با رمز ممنون از جوابتون
نمیتونی انتقال بدی فقط میشه بازیکن رو با قیمت درست بفروشی و پولشو انتقال بدی البته 5%کم میکنه

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
همچین قابلیتی نمیذاره چون پک باز کردن کمتر میشه

حالا نه دقیقا چنین چیزی ولی به نظرم میتونه جالبش کنه
کلا جای کار زیاد داره فیفا
بشینیم فکر کنیم بهشون ایده بدیم

آقا ببخشید من اینجا میپرسم این craetion center کلا حذف شده ؟؟؟ :(

ςℜαζϒ Åηℐξℒ

کاربر سایت
Mar 10, 2013
89
تیم درست کردم فول اتلتیکو، همه رو دارم لوله میکنم باهاش :D. استایل واقعی اتلتیکو یعنی عین سگ میدون بازیکنام :|.

تیاگو اون وسط همه چیز رو جمع میکنه، کوکه هم بازیسازی، سمت چپ هم گریزمن و سمت راست چرچی، مهاجم هم ماندزوکیچ :D. دفاع هم که نقص نداره اما فیلیپه لوئیز بدچیزی بود تو فیفا 14 حیف که دیگه تو اتلتیکو نیست :D.

sajadashtari

کاربر سایت
Nov 19, 2007
65
من تیم خوبی ساختم و همه رو لوله میکنم ، منتها جلو تیمایی که مهاجم سرعتی دارن مشکل دارم ، یارو با ولبک استارت میزنه حالا بیا بگیرش !

راهی چیزی وجود داره ؟

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
تیم درست کردم فول اتلتیکو، همه رو دارم لوله میکنم باهاش :D. استایل واقعی اتلتیکو یعنی عین سگ میدون بازیکنام :|.

تیاگو اون وسط همه چیز رو جمع میکنه، کوکه هم بازیسازی، سمت چپ هم گریزمن و سمت راست چرچی، مهاجم هم ماندزوکیچ :D. دفاع هم که نقص نداره اما فیلیپه لوئیز بدچیزی بود تو فیفا 14 حیف که دیگه تو اتلتیکو نیست :D.

دویژن چندی داداش؟

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
آقا چیمیستری استایل (chemistry style) تو کدوم پک ها بیشتر پیدا میشه دیروز 7500 تا دادم به یه گلد پک بازم توش چیزی نبود، فقط یدونه این تروفیش مونده ؟؟؟؟؟؟؟؟

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
آقا چیمیستری استایل (chemistry style) تو کدوم پک ها بیشتر پیدا میشه دیروز 7500 تا دادم به یه گلد پک بازم توش چیزی نبود، فقط یدونه این تروفیش مونده ؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا پک باز میکنی؟! برو تو ترنسفر مارکت یه کمیستری استایل بخر با 150 کوین هم راحت پیدا میشه!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
شما چه پک هایی باز میکنید؟من یه پک پرمیوم گلد باز کردم توش هیچی نبود اصلا شانس ندارم

پرمیوم گلد پک . یه بار ؟! :D من بالای 100تا تو این سه سال باز کردم اما حداکثر یار خوبی که دراومد برام نزدیک 80هزار قیمت داشت ! :D

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
پرمیوم گلد پک . یه بار ؟! :D من بالای 100تا تو این سه سال باز کردم اما حداکثر یار خوبی که دراومد برام نزدیک 80هزار قیمت داشت ! :D
من تو 2 روز 2 تا زدم قبلا fut نمیزدم:d
کلا بخری بازیکن بهتره یه تیم معمولی بسازی بعد بری تو کاره پک چون اکثرا بازیکنای اشغال میده.
حالا بازیکنه کی بود؟:d
قیمتا کی میاد سرجاش ؟خیلی گرونه لامصب
از الان باید برای سوارز پول جمع کرد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کاش میشد کفشهای بازیکنارو شخصیسازی کرد مثلا بشه کفشهای بازیکنان رو عوض کرد
اگه همچین قابلیتی بذاره خیلی خوب میشه