FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
منم 10 تا پک گرفتم.7 تاشو مصرف کردم،بهترین بازیکنی که در اومد یک بازیکن سیلور بود که 1800 فروختم بقیه همه آشغال.همیشه آشغال میفته به من.سه تا پک رو هم نگه داشتم واسه بعد.

تمام پولام رو قرارداد خریدم.بعدا که بخوام شروع کنم با فروش اینا پولدار میشم.:D الان چون خیلیا بازی نمیکنن قرارداد خیلی مفته.

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیز من برنامه ea sports football club رو از اپ استور گوشی دانلود کردم و اجرا کردم و با استفاده از یوزر و پسورد اکانت اوریجین لاگین شدم که وقتی لود شد رفتم قسمت FUT اما پیغام زیر داده که به صورت عکس ضمیمه کردم !
شما دوستان چجوری پک میخرین ؟ چجوری پوینت خریدین ؟
انگار برای من غیر فعاله.
8c1ca53d0799164f40da06983222f74b.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان عزیز من برنامه ea sports football club رو از اپ استور گوشی دانلود کردم و اجرا کردم و با استفاده از یوزر و پسورد اکانت اوریجین لاگین شدم که وقتی لود شد رفتم قسمت FUT اما پیغام زیر داده که به صورت عکس ضمیمه کردم !
شما دوستان چجوری پک میخرین ؟ چجوری پوینت خریدین ؟
انگار برای من غیر فعاله.
8c1ca53d0799164f40da06983222f74b.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

از طریق کامپیوتر یا لپتاپ باید بری : https://www.easports.com/uk/fifa/ultimate-team

عکس رو هم تو اسپویلر قرار بده .

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
واقعا باید تاسف خورد به حال مدیر انجمنی که خودشو میندازه تو بحث و توهین میکنه بعد هم در طرفداری از بعضی ها پست های من رو حذف میکنه و یک طرفه فقط منو بن میکنه. مخصوصا اون پست آخری که تو توضیح اون بحث نوشتم و از کسایی که احساس کزدم تو پستم بهشون توهین شده معذرت خواهی کزدم و از بقیه هم خواهش کزدم وارد بحث نشن و همچنین پستی که توضیحات فنی زیادی توش بود تا ذهن دوستان رو نسبت به مسایلی که متعصبانه باهاش برخورد شده بود روشن کنم. دوستان بحث راه انداختن و جو رو شلوغ کردن تا منو متهم کنن و من خودم هم با دست خودم کمکشون کردم چنتا نکته رو باید بگم که عزیزانی که تحت تاثیر حرفای تخریبی آقایون قرار گرفتن روشن بشن.
1 . اگر گفتم شور و حال فیفا15 کشته شده به خاطر ایمیلی بود که از ea دریافت کردم و واقعا میتزسم تجارت کنم تو ترانسفر مارکت ( منظور تجارت سالم هست نه استفاده از روبات). چون از اول سال بیشترین لذت رو از فیفا تو تجارت ترانسفر مارکت بردم چوری که واقعا بهش وابسته شدم و حسابی ذهنمو درگیر میکنه و چالش شیرینی هست واسم.
2.من هیچوقت از نرم افزار دفاع نکردم فقط گفتم اون چیزایی که آقایون میفرمودن ربطی به نرم افزار خرید اتومات نداره مثل گیر کزدن آیتم پریدن آیتم هنگ کردن مارکت و همچنین گرانی و بازار سیاه. ولی تو یه مسائلی شبهه داره که اصلا آقایون نمیدونستن و نمیدونن چون کاملا بی شناخت هستم از نرم افزار خرید و شاید با نرم افزار تقلب و دردی اشتباه گرفتن.
3.مثلا نرم افزار خرید اتومات توی سال 93 فقط 1.5 ماه کار کزده اون هم از نیمه تیر تا آخر مرداد. که من هم تو این مدت که اتفاقا فیفا هم بازی نمیکردم و دوستان میدونن نرم افزار رو امتحان کردم که برعکس تفکر دوستان دستگاه سکه سازی نیست و برای استفاده هم باید خوب بازیر و قیمت ها رو بشناسی و چیزی رو هم نمیدزده و تقلب و کلاهبرداری هم نمیکنه درست مثل انسان میگرده قانونی خرید میکنه که البته سختی ها و ریسک های خودشو داره. که البته یه شبهاتی توش هست که فقط کسی که استفاده میکنه میفهمه ادم دوست نداره ازش ستفاده کنه و اگر تو فیفا15 هم کار کنه من قصد استفادشو نداشتم و نخواهم داشت
4. من تیمم رو با تجارت دستی بستم و درآمدم از اون راه بود و تو پک باز کردن هم خیلی خوش شانس بودم من حتی سانچز رو هم اشتباه گفتم که از پول نرم افزار خریدم چون هواسم نیود که 300k سرمایه اولیه بردم تو نرم افزار اخر پس پول سانجز همون سرمایه اولیه ام بوده. لطفا هر کس میرسه و شلوغ کاری اقایون رو میبینه به من تهمت نزنه که واقعا بی انصافی هست.
5. دوستانی که احساس میکنن تو پست های من بهشون توهین شده من ازشون معذرت خواهی میکنم و منو ببخشن.
6. یه مدیر انجمن باید همونطور که قانون واسش از همه چیز بالاتر باشه عدالت هم به همون اندازه رعایت کنه و مغرضانه برخورد نکنه. چون بیشتر از اینکه من و خیلی از دوستان دیگه مثل من به این انچمن نیاز داشته باشیم این انچمنه که به ما نیاز داره و اگر برخوردهای شما به همین شکل بشه این انجمن که محبوبترین انجمن گیم ایرانه از امثال ما خالی میشه و تبدیل به انجمن خصوصی و انحصاری مدبران انجمن و دوستانشون میشه.
7.مدیران انجمن عزیزی مه صادقانه و عادلانه کارشون رو انجام میدن منظور و مخاطب من نیستن و من به همه مدیران و ناظمان و نویسندگان عزیز احترام میزارم مخاطب من در این مورد خاص مدیر انجمنی هست که از روی غرض و...

- - -ویرایش - - -

دوستان هر روز حداقل یک بار وارد webapp تا از گبفت پک هایی که میده استفاده کنید و اگر وارد نشید میپره گیف پک هر روز رو هم ساعت 12uk یعنی از 3.5 شب به وقت خودمون در دسترسه

- - -ویرایش - - -

باید حتما به لینک https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app بری و از مرورگر استفاده کنی. پک ها هم پک های زایگانی هست که ea به عنوان هدیه میده. هر زوز هم یه پک هدیه میده که حتما باید بری و بازش کنی وگرنه میپره از چنگت. از ساعت 3.5 هر شب پک چدید میاد پارسال هم این کار رو تو چند نوبت ea انجام داد مخصوصا موقع کریسمس والبته قبلش هم یک ماهی این کار رو میکرد. بابت پوینت هم که فیفا پوینت اگر روی فیفا14 داشته باشی میتونی به فیفا15 انتقال بدی اما نه الان بلکه زمانی که نسخه کامل بازی بیاد و با کنسول وارد التیمیت بشی که همون اول ازت سوال میکنه که میخوای فیفا پوینت هات رو به فیفا15 انتقال بدی یا نه که میتونی بله یا بعدا بزنی.
در حال حاظر هم نمیشه پوینت خرید چون پوینت رو باید با کنسول خرید و اگر هم با فیفا 14 پوینت خرید کنیم هم که فعلا نمیشه انتقال داد. اگر منظورت کوین هست که تو گیفت پک ها احتمال داره بهت یه مقدار کوین بده

- - -ویرایش - - -

اگر بتونی از بازیکنان سرعتی BPL با قیمت خوب پیدا کنی بعدا تو چند روز اولی که نسخه کامل عرضه شد خوب میتونی بفروشیشون مثلا MCGEADY یکی از اوناست که اتفاقا هم سرعتش مناسبه هم 5 ستاره هست skill move. همچنین squad fitness هم خیلی خوبه من تو فیفا 14 خیلی با این آیتم سود کردم الان هم قیمتش خوبه. ااما واسه اینجور آیتم ها مثل فیتنس و قرارداد چون تو همه پک ها به تعداد نسبتا زیاد هست و چون تو روزای اول موچ عظیمی از پک باز کردن تو دنیا به پا میشه هم فراوونه هم قیمتش نسبتا پایین تره و بعد چند وقت دوباره بالا مبره اما تو وضعیت فعلی بهترین کار خرید بازیکن هست اون هم بازیکن هایی که متقاضی زیاد خواهد داشت ازون بازیکنایی که تقریبا اکثر گیمر ها تو اوایل بازی سعی میکنن بخرن و داشته باشن علی الخصوص لیگ برتر که خیلی بیشتر طرفدار داره و قیمتشون هم بیشتر بالا میره. چه دفاع چه بال چه مهاجم به سرعت خیلی باید توجه کرد چون پرطرفدارترن همچنین لیگی که توش بازی کیکنن و بعد بقیه مشحصه ها

ابوذر توییییییی؟ هاها
من ارشیام یا همون ISCO٬ آقا ۱۵ داره میاد. آماده ای؟ کیو میخوای بخری؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
.من هیچوقت از نرم افزار دفاع نکردم فقط گفتم اون چیزایی که آقایون میفرمودن ربطی به نرم افزار خرید اتومات نداره مثل گیر کزدن آیتم پریدن آیتم هنگ کردن مارکت
bots.jpg

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
سلام کسانی که در web app جواب سوال یادشون رفته گزینه ی forgot نمی دونم چی چی بود اونو بزنند بعد گزینه ی لاک اکانت رو بزنند بعد با دستگاهی که اکانت اوریجن ساختند برند دوباره تو بازی قسمت التیمیت تیم سوالشون رو یه بار دیگه انتخاب کنند و یه بار دیگه جوابشون رو بنویسند بعد گزینه اخر رو بزنند واستید یه متن بلندی رو بنویسهok کنند از بازی فیفا خارج بشن و برند در web app جواب جدیدشون که تو همون التیمیت تیم جواب جدید زدند رو بزنند موفق باشید اگه نحوه نگارش یا رسوندن مفهموم بد بود ببخشید

دوست عزیز متاسفانه من بازی FIFA14 خودمو فروختم !
آیا میتونم با بازی FIFA 15 Demo این کارو انجام بدم ؟؟
متاسفانه جواب سوال امنیتی یادم رفته !
راه دیگه ای هست ؟؟

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوست عزیز متاسفانه من بازی FIFA14 خودمو فروختم !
آیا میتونم با بازی FIFA 15 Demo این کارو انجام بدم ؟؟
متاسفانه جواب سوال امنیتی یادم رفته !
راه دیگه ای هست ؟؟
میتونید از سایت ea هم اینکارارو بکنید

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
اگر بتونی از بازیکنان سرعتی BPL با قیمت خوب پیدا کنی بعدا تو چند روز اولی که نسخه کامل عرضه شد خوب میتونی بفروشیشون مثلا MCGEADY یکی از اوناست که اتفاقا هم سرعتش مناسبه هم 5 ستاره هست skill move. همچنین squad fitness هم خیلی خوبه من تو فیفا 14 خیلی با این آیتم سود کردم الان هم قیمتش خوبه. ااما واسه اینجور آیتم ها مثل فیتنس و قرارداد چون تو همه پک ها به تعداد نسبتا زیاد هست و چون تو روزای اول موچ عظیمی از پک باز کردن تو دنیا به پا میشه هم فراوونه هم قیمتش نسبتا پایین تره و بعد چند وقت دوباره بالا مبره اما تو وضعیت فعلی بهترین کار خرید بازیکن هست اون هم بازیکن هایی که متقاضی زیاد خواهد داشت ازون بازیکنایی که تقریبا اکثر گیمر ها تو اوایل بازی سعی میکنن بخرن و داشته باشن علی الخصوص لیگ برتر که خیلی بیشتر طرفدار داره و قیمتشون هم بیشتر بالا میره. چه دفاع چه بال چه مهاجم به سرعت خیلی باید توجه کرد چون پرطرفدارترن همچنین لیگی که توش بازی کیکنن و بعد بقیه مشحصه ها

اول یه چیزی در موردت بگم که بعضی ها خیلی الکی بهت گیر دادن ... از اول FUT14 مشناختمت و میدونستم بیشتر با فکرت میری جلو ...

ابوذر جان به نظرت داوید سیلوا رو بگیرم با 20k ؟ اگه رو کنسول بیاد به نظرت اولش چقدر میشه ؟

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
آقا من اولین بارمه میخوام آنلیمیت بزنم.خیلیم آشنایی ندارم
الان تو سایت ea ورود کردم.باید چیکار کنم برا پک و اینا؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب مارفتیم کافی نت از بعضی از سیستمها مثل سیستم خودم فقط همون صفحه موبایل رو باز میکرد اخر رفتم یه جا دیگه بلاخره بعد از 7 خان رستم وارد شدم 3 تاپک بهم داد 2تاش برنز یکیشم طلا و سیلور قاطی
بهترین بازیکنیم که در اوردم فیگولی و ناواس (دروازه بان رئال)و جاگیلکا که دونه ای 750 فروختم8-|
قیمتها عجیب بالاست این rojo دفاع منچستر 5000تا:-o

آخرین ویرایش:

amirsoleyman

کاربر سایت
Oct 4, 2013
40
بچه ها یه نکته ای فهمیدم که بنظرم پک ها امسال بهتر شده من پازسال بهترین بازیکنم pogba 81 بود تا حالا سه چهار تا پک باز کردم همش خوب بود و یه چیز جالب اینه که تا محرومیت سوارز تموم نشده نمیشه از پک در اورد :-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر