FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بچه ها میشه با خرید یه آیتم از یه اکانت به اکانت دیگه کوینز منتقل کرد؟بن نمیشیم؟:-/
امسال قوانین فرق کرده! اگه مقدار کوین بیشتر از ارزش بازیکن باشه(مثلا طرف ارزشش 1000 تاس تو 100.000 تا انتقال میدی) بهت مشکوک میشن!
دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید .
متاسفانه بعد از اینکه وارد سایت EA شدم سوال امنیتی ازم پرسید که متاسفانه یادم رفته و اکانتم لاک شد . که با توجه به پیغام سایت EA‌باید از طریق کنسول سوال امنیتی جدید رو فعال کنیم و بعد دوباره بیایم تو سایت EA و سوال و جواب جدید رو وارد کنیم !
اما متاسفانه با توجه به اینکه من بازی FIFA 14 رو فروختم و بازیشو نداردم و همینطور مثل اینکه با FIFA 15 Demo ‌هم نمیشه این کار رو انجام داد ! حالا راه حل چیه ؟؟
یکی از دوستان گفتن از طریق خود سایت EA میشه سوال امنیتی جدید رو فعال کرد اما من جیزی پیدا نکردم ! حتی به سايت Origin هم رفتم اما بازم چیزی ندیدم !
دوستان عزیز راه حل رو بگین تا ما هم از این پکها بهره مند بشیم .
https://help.ea.com/en/contact-us/new/
از این طریق مشکلت رو به ea بگو اگه اشتباه نکنم این لینک بعد از چند سوال وصلت میکنه به ea live chat که با پشتیبانی ea مشکلت رو مطرح میکنی

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
امسال قوانین فرق کرده! اگه مقدار کوین بیشتر از ارزش بازیکن باشه(مثلا طرف ارزشش 1000 تاس تو 100.000 تا انتقال میدی) بهت مشکوک میشن!

از این طریق مشکلت رو به ea بگو اگه اشتباه نکنم این لینک بعد از چند سوال وصلت میکنه به ea live chat که با پشتیبانی ea مشکلت رو مطرح میکنی
اره دقیقا امسال برای اونایی که فیفا کوین میخرن اینکارو کردن انتقال ندید بهتره ارزش نداره بن بشیم

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
خوب رفتمتو
پک تو کدوم بخشه؟
ببین پک همینطوریام نیستا ..واسه کسایی که یوسرشون چند سالیه آلتیمت میزنن چند تا پک میده وقتی میری تو webb app .. بستگی به قدیمی بودنش داره که تعداد پکا چقدره ( این از webb ap ) هر روزم یه پک میده به همه ( که واسه من از نوع برنزش میده هر روز حالا بقیه رو نمیدونم ! )
سه تا پک تقسیم میشه به سه نوع
طلایی-نقره ای - برنز ( البته یه سری پک دیگه هم هستن که خودت بازی کنی متوجه میشی )
تو این طلایی بازیکنایی خوبی پیدا میشن که اونم بستگی به شانست داره
اینطوریا نیس هر زمان اراده کنی پک باز کنی !! یا باید کوین داشته باشی ( سکه ) یا پوینت ( دلار ) این دلار رو از خود استور میتونی بخری
واینکه سخن آخر وقتتو نزار سر پک باز کردن ..معتاد میکنه آدمو و بدتر از این اینه که یهو میبینی چندین بار از ea پوینت خریدی ولی دریغ از یه بازیکن خوب ..البته پک خوبا باز کنی ولی سر زمانش و به جا
در کل بزار نسخه اصلی بیاد کم کم راه میوفتی
اولش یه ذره گُنگ به نظر میرسه FUT ولی به مرور زمان اوکی میشی

آخرین ویرایش:

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star

دوست عزیز سه ساعته همینجوری منتظرم به یک اپراتور وصل بشه ! اما همچنان زده زمان تقریبی انتظار شما 5 دقیقه اما الان 3 ساعت شد هیچ اتفاقی نیافتاد . هیچ راه دیگه ای نداره بشه این فراموشی سوال امنیتی رو برطرف کرد ؟؟

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
ابوذر توییییییی؟ هاها
من ارشیام یا همون ISCO٬ آقا ۱۵ داره میاد. آماده ای؟ کیو میخوای بخری؟

سلام. خوبی آقا تحویل نمیگیری دیگه. ea به تو ایمیل تهدید آمیز نداده؟ راستش ترسیده دم تو مارکت خرید فروش کنن چون بهم مشکوک شدن و تهدیدم کردن اما کلا مثل فیفا 14 دوست دارم همه رو بخرم امتحان کنم و بفروشم تا آخرش به یه تیم خوب برسم که احتمالا باز از BPL هست اما نمیدونم از چه کسی شروع میکنم اما اینو میدونم که از اونایی که حفظ توپ خوبی دارن و تکنیکیی ها شروع میکنم از bpl ایشالا تو بازی بیشتر باهات در ارتباطم

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز متاسفانه من بازی FIFA14 خودمو فروختم !
آیا میتونم با بازی FIFA 15 Demo این کارو انجام بدم ؟؟
متاسفانه جواب سوال امنیتی یادم رفته !
راه دیگه ای هست ؟؟

وقتی لاک میشی 2 راه فقط داری یکی استفاده از کنسول خودت و دومین راه ارتباط با پشتیبان EA که از این لینک http://help.ea.com/en/contact-us/new/?product=fifa-2014&platform=ps4 استفاده میکنی و بعد موضوع رو انتخاب میکنی و next میزنی و تو صفحه بعد live chat رو میزنی تا با پشتیبان چت کنی و مشکلتو خلاصه بهش بگو و بگو به کنسولت دسترسی نداری اون هم واست ریست میکنه اما باز فکر نکنم بتونی وارد webapp بشی چون اول باید با یه کنسول بری و یه سوال جواب امنیتی جدید انتخاب کنی که اینکار رو دوست مطمعن میتونه واست انجام بده.
اما من که واسه مقابله با هک شدن احتمالی از توی origin قسمت security با لینک https://account.origin.com/cp-ui/security/index و login verification رو فعال کرده بودم و از یک بار رمز هایی که به ایمیلم میاد و چنتا هم به عنوان بک آپ دارم وقتی که وارد webapp شدم دیگه ازم جواب سوال امنیتی رو نخوست و همون یک بار رمز رو که زدم دیگه وارد شد که واقعا نمیدونم علتش همین بوده یا نه ولی میتونی امتحانش کنی

- - -ویرایش - - -

bots.jpg

دوست عزیز شاید 1000 تا بات داشته باشیم موضوع بحث نرم افزار خرید اتومات بود که اون نرم افزار عامل اون خراب کاری ها نیست و اون خرایکاری ها با یه سری نرم افزار های دیگه انجام میشه که استفاده ازشون خصوصی تر از خرید اتومات یا همون autobuyer هست.

- - -ویرایش - - -

اول یه چیزی در موردت بگم که بعضی ها خیلی الکی بهت گیر دادن ... از اول FUT14 مشناختمت و میدونستم بیشتر با فکرت میری جلو ...

ابوذر جان به نظرت داوید سیلوا رو بگیرم با 20k ؟ اگه رو کنسول بیاد به نظرت اولش چقدر میشه ؟

مقصر خودم بودم که صادقانه گفتم چه چیزی رو امتحان کردم این هم به خاطر اینکه به کار خودم و پاکی در آمدم تو مارکت مطمعن بودم و مهم هم اینه که وجدان خودم راحته.

اما بابت داوید سیلوا بگم که تو 14 سیلوا عشق خودم بود و خیلی با بازیش حال میکردم قیمتشم حدود 200K بود چون پستش CM و CAM بود که TOTW و TOTS شد LM که اونم خریدم ولی خوشم نیومد چون اصن خوب نبود و فروختمش و الان هم تو 15 پستش شده LM که با توجه به سرعت پایین 76 قیمتش اومده پایین چون مهمترین چیزی که همه از یه بال انتظار دارن اول سرعته خوب مهمترین عامل پیروزی و گل زدن اکثر گیمرها هم همینه بهتره بازیکنای ارزون قیمت و سرعتی بخری که یکیشو واست مثال زدم mcgeady که 5ستاره هم هست تکنیکش.koscielny رو حتما بخر سعی کن با کمترین قیمت ممکن بخری چنتاشو بخر. mangala و cahil هم همینطور . clichy , shaw , walker اینا بازیکنای پر طرفدازی هستن که اوایل متقاضی زیادی دازن و قیمتشون هم الان خوبه. والکات و بن عرفا و رمی هم آیتم های خوبی هستن و کلا تو این تیپ بازیکن های پرطرفدار

- - -ویرایش - - -

آقا من اولین بارمه میخوام آنلیمیت بزنم.خیلیم آشنایی ندارم
الان تو سایت ea ورود کردم.باید چیکار کنم برا پک و اینا؟

اگر قبلا التیمیت بازی نکردی و تیم نساختی الان نمیتونی وارد webapp بشی از سایت ea. اگر هم با فیفا14 الان تازه وارد fut بشی و تیم بسازی که بخوای بعدش وازد webapp بشی نمیتونی یا اینکه فعلا نمیتونی. صبر کن نسخه کامل بازی که اومد با کنسول وارد شو و تیمت رو بساز و ریزه کاریاش هم بهت توصیه میکنم که از طریق وویس پارتی از یکی از دوستانت کمک بگیر چون اونطوری هر دو طرف زاحت تر هستید.

- - -ویرایش - - -

قبلش اصولا یه اخطار باید بدن دیگه نباید بدن ؟

به خریداران سکه اخطار میدن اما به فروشندگان نه. کلا در حد کم و معقول و معمول گیر نمیدن و من هم که میترسم علتش اخطاری هست که گرفتم که اگه نگرفته بودم اصن هیچ ترسی نداشتم نمیخوایم که مثل دلال های سکه در روز کلی سکه جابه جا کنیم باید احتیاط کرد و تو پارت های کوچیکتر انتقال داد و .... اینو هم یه بار دیگه میزارم که ea نحوه برخوردش با تخلفات رو اعلام کرده
wdso59hl1411o517esho.jpg
[/URL][/IMG]

- - -ویرایش - - -

برعکس تصوز بعضی دوستان اصلا ea این محدودیت ها رو به خاطر حمایت از گیمرها انجام نمیده که همه بتونن بازی کنن و با پول بازی کردنشون بازیکنای خوب بخرن چون این کار کلا نشدنی هست و تو همه بازی ها هم همینطوره فقط برای تشویق گیمرها به استفاده از امکانات پولی هست که مشخصا توی fut اجبار گیمر ها به خرید fifa point و باز کردن پک هست. که واسه اینکار دست به کار های سیاهی هم میزنه که نمونش افرادی که دارن واسه EA توی یوتیوب فعالیت میکنن و کلی ویدئو از جمله کلی ویدئو فیک و غیرواقعی از پک باز کردن توی fut که تشویق کنن گیمرها رو به سمت پک باز کردن که از این راه سود بسیار زیادی هم عاید ea میشه که اگر به سایت fifauteam.com سر بزنید و مقالاتی که اونجا هست رو بخونید با امار و اطلاعات دقیق تری تو این زمینه صحبت کرده همچنین از میزان احتمال بردن مثلا رونالدو توی پک ها و ...... و کلا سایت خوبی هم هست و راهنمایی ها و مقیسه های خوبی هم داره تو کمک کردن به تیم بستن و انتخاب بازیکن تو پست های مختلف از لیگ های کختلف که البته واسه فیفا 15 باید یه کم منتظر موند تا آموزش ها و مقایسه ها و مقالات جدید تر رو واسه فیفا15 بزارن

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
دوست عزیز سه ساعته همینجوری منتظرم به یک اپراتور وصل بشه ! اما همچنان زده زمان تقریبی انتظار شما 5 دقیقه اما الان 3 ساعت شد هیچ اتفاقی نیافتاد . هیچ راه دیگه ای نداره بشه این فراموشی سوال امنیتی رو برطرف کرد ؟؟
سلام با اپلکیشن موبایل ea sports football club ببینید می شه کاری کرد هرچند التیمیت تیم اپلکیشن ea sports football club بستست موفق باشید

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
یه نکته مهم برای مقابله با هک شدن احتمالی

میدونم این نکته تکراری هست و خیلی از دوستان هم میدونن و حتی تو چند پست قبل تر هم گفته بودم اما اونقدر مهم هست که تو یه پست جدید تکرارش کنم. همانطور که واسه بعضی از دوستان عزیز خودمون تو ماه های گذشته اتفاق افتاد که ایمیل و پسورد و جواب سوال امنیتیشون هک شد و بازیکنان و سکه هاشون سرقت شد. این کار هم معمولا تو توئیتر و جاهای دیگه انجام .میشه که به بهونه مثلا کد رایگان دمو کد دانلود رایگان بازی با پک رایگان التیمیت یا آیتم ارزشمندی واسه fut و..... لینکی شبیه لینک ea و origin میزارن که تو نگاه اول نمیشه تشخیصش داد و وقتی واردش میشی هم صفحه ای کاملا شبیه origin login نمایش داده میشه که ایمیل و پسورد و جواب سوال امنیتی میخواد و اگر دقت نکنی که origin جواب رو اینجور جاها نمیپرسه یا به آدرس لینک دقت نکنیم که خیلی نزدیک به اصلی هست و وارد کنیم پسوردمون هک میشه دیگه.

واسه اینکه اگر همچین اتفاقی یا مشابه این اتفاق افتاد فرصت جبران باشه حتما دوستان از توی سایت origin و قسمت security که لینکش http://account.origin.com/cp-ui/security/index هست وارد بشن و از سمت راست login verification رو فعال کنن که واسه این کار باید گزینه turn on رو بزنن و بعدش ایمیلشون رو وارد کنن بعدش چنتا کد یک بار رمز بک آپ میده و یه کدیک بار رمز هم به ایمیل میفرسته و که وقتی با هر دیوایسی بخوای وارد اکانتت بشی واسه بار اول کد میخواد که باید از کدی که به ایمیلت زده شده استفاده کنی یا اون 6تا کد بک آپی که بهت میده و هر کد هم فقط یک بار میشه استفاده کرد و واسه بک آپ هم میشه دوباره کد جدید تولید کرد. اینطوری اگر پسوردمون هم هک بشه طرف هکر با هر دیوایسی چه کنسول چه موبایل چه pc بخواد وارد اکانتمون بشه اول اون کد یک بار رمزی رو میخواد که فقط به آدرس ایمیل میره و فقط هم یک بار اعتبار داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر