FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

espartan

کاربر سایت
Oct 20, 2010
47
سلام دوستان من تازه شروع کردم ultimate بازی کردن ادد کنید بازی کنیم mehradhero
البته چون همیشه میرفتم توش از اون اول پکای خوبی بهم داد ولی خب بازی نکردم این دفعه می خوام جدی شروع کنم :)
:)>-:)>-:)>-:)>-:)>-:)>-

- - -ویرایش - - -

بچه ها منم تازه شروع کردم ultimate
ادد کنید بازی کنیم mehradhero

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
چه يهو تاپيك سوت و كور شد!!
آلتيميت اينقدر خلوته كه حريف بزور پيدا ميشه براى بازى كردن :دى

امید جون اخه فقط تونی از یوتی باز ها که بازی داری و یکی دوتا دیگه که حال پست دادن ندارند :D
نااااا مـــــــــــــــــــــــــــــــرد :D

از جو بازی بگو ببینیم

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من میخواستم بخرم نسخه ی Ultimate Edition رو اما الان گرونه ، منتظرم یکی از فروشگاه ها ، که معتبر هست ، بیاره و از اون بخرم چون ارزون تر هست . احتمال زیاد از فردا شروع به فروش بازی میکنه . تمرین کنید دارم میام :D راستی ، قیمت های بازیکن ها خیلی گرونه ، چند مدت دیگه میاد پایین تر ؟

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
یعنی اگه قیمتا اینطوری بمونه خیلی بده !
رویس پارسال رو 40 .. 50 میرخید الان بالای 100 هم پیدا نمیشه !! تا کی باید اینطوری باشه قیمتا ؟؟
مثلا یکی مثل کومپانی خدایی نباید 50 هزار تا به بالا باشه
نسبت به پارسال میگما وگرنه اینا بازیکنای خوبین
اینطوری اگه بخواد باشه خیلی سخته همینطوری تیم بستن

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
برادران آلتیمِیت باز. یه لینک واسه معرفی این مود و آشنایی تازه واردایی مثل ما میدید؟ هیچ چیزی در موردش نمیدونم و اگه کمک کنید بفهمم چی به چیه به نفع همتون میشه. هر روز میام 4-5 تا بهم میزنید حال میکنید :D

آخرین ویرایش:

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
منم ديگه تا يكي دو روز ديگه ميخرم ، فقط بچه هاي يوتي باز خواهشا همديگه رو اد كنيم بازي كنيم، ايندفعه season friendly داره خيلي عاليه هيجانش زياد ميشه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
آلتیمیت یکی از پرطرفدارترین مودهای فیفا هست که تو اون میتونی یه تیم خودت بسازی و با اون تیم بازی کنی(چه آنلاین چه آفلاین)
بازی کنا به صورت کارت موجود هستن که یا باید بخریشون یا از پک درشون بیاری! یه چیزی تو بازی هست به اسم کمیستری! تیمی کمیستری بالا داره که اکثرا بازیکناش با هم آشنایی داشته باشن یعنی مثلا از یه لیگ باشن یا از یه کشور! مثلا مسلمه که سیلوا یا مسی کمیستری نداره!
این یه معرفی خیلی خیلی خلاصه بود! قوانین زیادی تو بازی هست که بازی میکنی متوجه میشی مثل قرارداد بازیکنا یا تغییر پستشون و...

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
آلتیمیت یکی از پرطرفدارترین مودهای فیفا هست که تو اون میتونی یه تیم خودت بسازی و با اون تیم بازی کنی(چه آنلاین چه آفلاین)
بازی کنا به صورت کارت موجود هستن که یا باید بخریشون یا از پک درشون بیاری! یه چیزی تو بازی هست به اسم کمیستری! تیمی کمیستری بالا داره که اکثرا بازیکناش با هم آشنایی داشته باشن یعنی مثلا از یه لیگ باشن یا از یه کشور! مثلا مسلمه که سیلوا یا مسی کمیستری نداره!
این یه معرفی خیلی خیلی خلاصه بود! قوانین زیادی تو بازی هست که بازی میکنی متوجه میشی مثل قرارداد بازیکنا یا تغییر پستشون و...
ممنونم حالا این نوع بازی تو دی وی دی که من گرفتم هست یا نه ؟ آخه بعضی ها میگن نسخه فیفا اولتیمیت ادیشن رو میخوان چه فرقی با نسخه معمولی داره؟ و اینکه این نوع بازی باید آنلاین باشی یا آفلاینم میشه منظورم باید مایه بدی یا نه؟ ممنونم

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
ممنونم حالا این نوع بازی تو دی وی دی که من گرفتم هست یا نه ؟ آخه بعضی ها میگن نسخه فیفا اولتیمیت ادیشن رو میخوان چه فرقی با نسخه معمولی داره؟ و اینکه این نوع بازی باید آنلاین باشی یا آفلاینم میشه منظورم باید مایه بدی یا نه؟ ممنونم
توی همه نسخه ها هست ولی ultimate edition یه سری پک های اضافی داره و برای انلاین فقط پلاس لازمه اگه بخوای سکه بخری اره باید پول بدی ولی میتونی با مسابقه پول دربیاری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر