FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
دوستان در خصوص Ultimate Team سوال داشتم اینکه من میخوام تو قسمت single player tournaments و سپس از بین 15 تا گزینه من گزینه more than a vote که در پایان 4000 کوین هم میده شرکت کنم. اما از ترکیب تیمم ایراد میگیره و پیغام زیر میده که به صورت عکس گذاشتم ! مشکل کجاست باید چیکار کنم ??
apybega9.jpg

خب باید 18 بازیکن شما از لیگ MLS (امریکا) باشه تا بتونین تو این جام شرکت کنین !!

دوستان در خصوص Ultimate Team سوال داشتم اینکه من میخوام تو قسمت single player tournaments و سپس از بین 15 تا گزینه من گزینه more than a vote که در پایان 4000 کوین هم میده شرکت کنم. اما از ترکیب تیمم ایراد میگیره و پیغام زیر میده که به صورت عکس گذاشتم ! مشکل کجاست باید چیکار کنم ??
apybega9.jpg

این که واضح هست دادا میگه که باید بازیکنات برا لیگ امریکا باشن ..یعنی 18 تا ..
راجب اون سوالت هم برای عوض کردن اسم تیم بود برو تب SQUADS ...بعد MANAGER TASKS ...بعد هم CHANGE CLUB NAME

سلام دوستان
راحت میشه انلاین زد؟؟؟
بعدش اینکه منتظر بمونم فیفا 2015 بیاد یا همینو بگیرم بنظرتون؟؟؟

راحته ..کاره خاصی نداره..یه یوسر اورجین میسازی و میری بازی میکنی !
ولی به نظرم بمون تا 2 ماه دیگه 15 بیاد بعد بگیر

دوستان یه سوال: از وقتی که فیفا 15 منتشر بشه دیگه واسه فیفا 14 اپدیتی برای نقل و انتقالات نمیاد؟

اخه میخواستم فیفا 14 بگیرم یکم میترسم از این بابت/:)

دوستان تا حالا موفق شدین تو Career Mode با بازیکن های بزرگ بیش از یک سال قرارداد امضا کنید ؟ اگه آره ممنون میشم رمز موفقیتتون رو بگید :)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or