FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
آره حاجی,بخوای سیسزن بازی کنی و قسمت آنلاین آلتمیت تیم باید پلاس داشته باشی
البته اولین بار بری این قسمت یه پلاس دو روزه فک کنم بده ولی کلا باید پلاس باشی .
نه اخه من با روش مجانی ( که تو بازیسنتر هست) بازی کردم خواستم مطمئن بشم پلاس بوده

- - -ویرایش - - -

خجالت نمیکشید هر سال از این داستانا راه میندازید:دی

آخه کشوری ک تو ساده ترین قوانین ـه کپی رایت درجا میزنه! چه حماینی از سوی فیفا!

میری اکانت psn بسازی پاکستان و عراق هم هستن ولی خبری از ایران نیست! ب خاطر همون کپی رایت . . . .

پ ن : این مدـــــه وورد کاپ کولن فقط 1استادیوم داره! ؟ :|

پَ اینارو چجوری بگونجونیم تو بازی:دی

2014 FIFA World Cup Brazil Stadiums | FIFPlay
اگه انتخاب نمیشه پس چرا تو گزینه ها هست ؟ نه این واقعا واسه من سواله

اقا چطور میتونم فیفا انلاین بزنم؟ هرکار میکنم یک ارور میده که EA ID از این چیزا/ یک ایدی EA هم دارم اما هرکار کردم نفهمیدم چطور باید واردش کنم تو کدوم قسمت

اقا چطور میتونم فیفا انلاین بزنم؟ هرکار میکنم یک ارور میده که EA ID از این چیزا/ یک ایدی EA هم دارم اما هرکار کردم نفهمیدم چطور باید واردش کنم تو کدوم قسمت

سلام اکانت اوریجنتون رو باید در قسمت انلاین ستینگ و گزینه ی اوریجن وارد کنید موفق باشید

سلام اکانت اوریجنتون رو باید در قسمت انلاین ستینگ و گزینه ی اوریجن وارد کنید موفق باشید
اخه بدبختی اینه که تو این قسمت که میخوام برم همش گیر میده به اکانت اصلیم که تو ps4 هست و کانکت نمیشه و میگه باید با اکانت اوریجین برم اما نمیذاره

نه اخه من با روش مجانی ( که تو بازیسنتر هست) بازی کردم خواستم مطمئن بشم پلاس بوده

- - -ویرایش - - -

آها با اون روش ..آره حتما پلاس میخواد ,پس جواب داد :دی حال کن مجانی !

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز یه سوال در مورد Ultimate Team ?
عزیزان چطور میشه نام تیم رو تغییر داد ?

دوستان منتظر جوابم

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

دادا اسمو که میشه تغییر داد چون خودم تغییر دادم..اون قسمتیه که چند تا مورد هست برای مربی ( یعنی خودت )مثلا میتونی لباس تیمتو تغییر بدی یا یه سری چیزای دیگه که یه تیک سبز میزنه کنارش ! یکی از کارا عوض کردن اسم تیمه ..الان هر چی فک میکنم اسم اون قسمت یادم نیست ..شما تو اون تب ها بگرد ..یه تب برا ترانسفر هست ..یکی ترکیب تیم ..یکی کاپ و لیگ ..یکی هم هست که همین چیزه که گفتم .. واضح هست اگه بگردی پیدا میکنی ..اگه پیدا نکردی تا فردا بهت میگم !

اخه بدبختی اینه که تو این قسمت که میخوام برم همش گیر میده به اکانت اصلیم که تو ps4 هست و کانکت نمیشه و میگه باید با اکانت اوریجین برم اما نمیذاره

سلام باید واسه اکانتتون یک اکانت اوریجن بسازید یا از طریق همون گزینه ای که گفتم یا با هلتر شکن برید سایت اوریجن و بعد برای همین اکانتتون که برای ps4 است یک اکانت اوریجن بسازید

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

سلام باید واسه اکانتتون یک اکانت اوریجن بسازید یا از طریق همون گزینه ای که گفتم یا با هلتر شکن برید سایت اوریجن و بعد برای همین اکانتتون که برای ps4 است یک اکانت اوریجن بسازید

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

اکانت اوریجین دارم قبلا هم دو سه بار وارد شدم باهاش اما الان خودش خود به خود هی میره رو اکانت اصلیم و هی ارور میده جایی نداره اکانت اصلی رو تو فیفا حذف کنم و با اکانت اوریجینم وارد شم؟:((

دادا اسمو که میشه تغییر داد چون خودم تغییر دادم..اون قسمتیه که چند تا مورد هست برای مربی ( یعنی خودت )مثلا میتونی لباس تیمتو تغییر بدی یا یه سری چیزای دیگه که یه تیک سبز میزنه کنارش ! یکی از کارا عوض کردن اسم تیمه ..الان هر چی فک میکنم اسم اون قسمت یادم نیست ..شما تو اون تب ها بگرد ..یه تب برا ترانسفر هست ..یکی ترکیب تیم ..یکی کاپ و لیگ ..یکی هم هست که همین چیزه که گفتم .. واضح هست اگه بگردی پیدا میکنی ..اگه پیدا نکردی تا فردا بهت میگم !

داداش هرچی گشتم پیدا نکردم کجا باید اسم تیم Ultimate Team رو عوض کنم !! ممنون میشم کمکم کنی ...

دوستان در خصوص Ultimate Team سوال داشتم اینکه من میخوام تو قسمت single player tournaments و سپس از بین 15 تا گزینه من گزینه more than a vote که در پایان 4000 کوین هم میده شرکت کنم. اما از ترکیب تیمم ایراد میگیره و پیغام زیر میده که به صورت عکس گذاشتم ! مشکل کجاست باید چیکار کنم ??
apybega9.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or