FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
لوول !
180 تومن سلفدیدم انلاین بزنیم خبرمرگمون .. الان یه ماهه کلا فرندام تو بازی همه پریدن.. تو بازی صفر نشون میده .. قسمت آنلاین فرندلیز تو بازی تعطیله کلا
سیزن هم که هر ده ثانیه 5 ثانیه فریز میشه
آقا گِل بگیرید درِ این کشتی عنقریب به گل نشسته رو

سلام تو این قسمت فرندا که نشون نمی ده من چند تا فرندام رو ریمو کردم درست شد

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

نبینم عمو رنگو عصبی بشه:dچیه سروراش داغونه یا باگه یا چیز دیگست؟؟!
بگو میخوام ps رو کم کم بخرم اگه به درد نمیخوره بجای plus برم یه بازی دیگه بگیرم!!
دلم تنگ شده یه دست بزنیماااا;;):d

شما بخوای بیای من یه دونه آی پی ددیکیتدد میگیرم واسط از لهستان سیمشو مستقیم وصل میکنم برات .. مراسم گلریزون و فرش قرمز و گوسفند و غیره هم هست :d
مشکل سرورا موقتیه فک کنم چون قبلن هم شده بود وبعد یه مدت درست شد .
//

رنکینگ بهترین فیفا پلیرا رو کنسول ps4 تا به این لحظه :
1- کیاوش 2 - ممد 3 - عارف 4 - هوشنگ 5- نداریم .
:d

سلام
داداش من PS4+BUNDELL FIFA 14 دانلود خریدم برای ژاپن
با اکانت امریکا به PSN وصل شدم ارور ریجن داد
یک اکانت دیگه با ریجن ژاپن ساختم رفتم تو PSN بازی حدودا 2 گیگ دان کرد ولی کدی چیزی نگرفت یک جا کد گرفت چیزی هم نشد
بازی بعد از نصب شد 8 گیگ حالا نمیدونم این کد لعنتی کجا بزنم و زبان FIFA رو چجوری انگلیسی کنم
وقتی میره تو بازی مستقیم میره تو بازی
یعنی خودش تیم انتخاب میکنه
بارسا با رال
و وقتی میای بیرون هم همه چیز ژاپنی هست
هیچی نداره نه سیتینگی نه چیزی
وقتی روی بازی هم می ایستی 2 گزینه داره
اجرا و کدگیر
ولی میری روش هیچی نمیاد هیچی هم نمی گیره لطفا راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:
شما بخوای بیای من یه دونه آی پی ددیکیتدد میگیرم واسط از لهستان سیمشو مستقیم وصل میکنم برات .. مراسم گلریزون و فرش قرمز و گوسفند و غیره هم هست :d

;;):bighug:نوکرم
ولی خوب خونه فامیلمون(همون حمید که باهاش بازی کردی 1-2 دست ما هم بودیم صدا میومد:d)بازی میکنم همیشه!!رو اعصابه!بازی تموم میشه تیم میخوای عوض کنی میپره بیرون اررور میده.میخوای انلاین بزنی لگ داره.130 تا فرند داره هر سری میخوای بزنی باهاشون به 5-6 تاشون پی ام میده شاید 1 نفر جواب بده اونم میگه تو invite بده میده نمیاد وصل نمیشه و ........8-| بد شده یکم انلاین ps4 :(یا شاید من کم کار کردم اینجور حس کردم!
اینه که ازت میپرسم اگه فکر میکنی به درد بخور نیس و مشکل داره و اذیت میکنه یه 1 ماهی plus نگیرم بعد بگیرم ؟؟ یا خوب شده جدا"؟؟
این همه بازی کردی چیا برمیدارن فرندلی هات؟؟ میلانی خوب هست؟؟:d

;;):bighug:نوکرم
ولی خوب خونه فامیلمون(همون حمید که باهاش بازی کردی 1-2 دست ما هم بودیم صدا میومد:d)بازی میکنم همیشه!!رو اعصابه!بازی تموم میشه تیم میخوای عوض کنی میپره بیرون اررور میده.میخوای انلاین بزنی لگ داره.130 تا فرند داره هر سری میخوای بزنی باهاشون به 5-6 تاشون پی ام میده شاید 1 نفر جواب بده اونم میگه تو invite بده میده نمیاد وصل نمیشه و ........8-| بد شده یکم انلاین ps4 :(یا شاید من کم کار کردم اینجور حس کردم!
اینه که ازت میپرسم اگه فکر میکنی به درد بخور نیس و مشکل داره و اذیت میکنه یه 1 ماهی plus نگیرم بعد بگیرم ؟؟ یا خوب شده جدا"؟؟
این همه بازی کردی چیا برمیدارن فرندلی هات؟؟ میلانی خوب هست؟؟:d

تو داخل بخوای با ایرانیا بازی کنی که مشکلی نداره کلا ! اون حمید که از همون 2012 هم نتش مشکل داشت تا اون شبی که با هم زدیم هم مشکل داشت :d وگرنه میشه فرندلی زد
سیزن با خارجیا هم من که راحت میزدم تا چند روز پیش که این مشکل جدید به وجود نیومده بود ولی همونطور که گفتم احتمال زیاد مثل دفعه قبل برطرف بشه .
پلاس رو بگیر آقا بگیر سه ماه تعطیلی دیگه به غیر فیفا چی هست سرگرمی آخه ؟ :d
میلان رو همون امین که باهاش بازی مکردی ور میداره به غیر اون کس دیگه ای ورنمیداره یا من ندیدم! :d ولی بازیکنای خوب هستن کم وبیش

forum.bazicenter.com/thread89906/page4/

یک نفر مونده فقط ... (کسی که وقتشو داره و میتونه تا آخر بمونه شرکت کنه لطفا...)
8.4.1393

- - -ویرایش - - -

//

رنکینگ بهترین فیفا پلیرا رو کنسول ps4 تا به این لحظه :
1- کیاوش 2 - ممد 3 - عارف 4 - هوشنگ 5- نداریم .
:d
:دی لطف داری عبدل جون ... اما من به شخصه این نظر رو دارم :
1.کیا 2.خودت 3.ممد 4.فراز 5. ارمین و امین
عبدل عزیز تو هم بیا تو مسابقات شرکت کن دیگه .... دیگه میشه سوپر جام والاااا....اکثریت بد بدن ... :دی
فقط یه نکته موندم میخوای چیکار کنی اونم شمارته .... !!! لول

آخرین ویرایش:
تو داخل بخوای با ایرانیا بازی کنی که مشکلی نداره کلا ! اون حمید که از همون 2012 هم نتش مشکل داشت تا اون شبی که با هم زدیم هم مشکل داشت :d وگرنه میشه فرندلی زد
سیزن با خارجیا هم من که راحت میزدم تا چند روز پیش که این مشکل جدید به وجود نیومده بود ولی همونطور که گفتم احتمال زیاد مثل دفعه قبل برطرف بشه .
پلاس رو بگیر آقا بگیر سه ماه تعطیلی دیگه به غیر فیفا چی هست سرگرمی آخه ؟ :d
میلان رو همون امین که باهاش بازی مکردی ور میداره به غیر اون کس دیگه ای ورنمیداره یا من ندیدم! :d ولی بازیکنای خوب هستن کم وبیش
دقیقا منم امروز این مشکل رو تو سیزن پیدا کردم . منو پرت میکنه بیرون و بهم باخت میده . امروز سراین قضیه چهارتا باخت دادم . نمیدونم دیگه چه کنم !

برید به لیگ ایران رای بدید که تو fifa 15 لیگ ایران هم بسازن . تو 14 لیگ عربستان رو که درست کردن ، زشته لیگ ایران نباشه :)
Vote for FIFA 15 Leagues | FIFPlay

خجالت نمیکشید هر سال از این داستانا راه میندازید:دی

آخه کشوری ک تو ساده ترین قوانین ـه کپی رایت درجا میزنه! چه حماینی از سوی فیفا!

میری اکانت psn بسازی پاکستان و عراق هم هستن ولی خبری از ایران نیست! ب خاطر همون کپی رایت . . . .

پ ن : این مدـــــه وورد کاپ کولن فقط 1استادیوم داره! ؟ :|

پَ اینارو چجوری بگونجونیم تو بازی:دی

2014 FIFA World Cup Brazil Stadiums | FIFPlay

خجالت نمیکشید هر سال از این داستانا راه میندازید:دی

آخه کشوری ک تو ساده ترین قوانین ـه کپی رایت درجا میزنه! چه حماینی از سوی فیفا!

میری اکانت psn بسازی پاکستان و عراق هم هستن ولی خبری از ایران نیست! ب خاطر همون کپی رایت . . . .

پ ن : این مدـــــه وورد کاپ کولن فقط 1استادیوم داره! ؟ :|

پَ اینارو چجوری بگونجونیم تو بازی:دی

2014 FIFA World Cup Brazil Stadiums | FIFPlay

سلام فقط یک ورزشگاه که اونم ماراکاناست داره موفق باشید

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or