FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
سلام اين بازي نقل و انتقالات بازيكنان جديده يا قديميه هنوز ؟ و اينكه اگه قديميه راهي براي بروز كردن نقل و انتقالات بازيكنان هستش يا نه ؟

سلام اين بازي نقل و انتقالات بازيكنان جديده يا قديميه هنوز ؟ و اينكه اگه قديميه راهي براي بروز كردن نقل و انتقالات بازيكنان هستش يا نه ؟

سلام ea تا هفته ی پیش یا دوهفته پیش هر هفته اپدیت جدید نقل و انتقالات رو می داد وقتی بازی رو به نت وصل کنید می تونید درستیگ و در قسمت ادیت تیم یه فسمت داره که می تونید اخرین اسکواد رو دانلود کنید موفق باشید

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

سلام

من امروز فیفارو خریداری کردم ولی هیچ جا نمیگه که آپدیت کن :(

مثل اینکه باید کانکت بشم که ea بعد آپدیت کنه . مشکل اینجاست که کانکت نمیشه دیگه اکانت Psn لازمه مثل اینکه :(

اکانت هم که نمیتونم بسازم همش تو Please wait دو ساعت صبر میکنم آخرش هم هیچ:(

آخرین ویرایش:
سلام

من امروز فیفارو خریداری کردم ولی هیچ جا نمیگه که آپدیت کن :(

مثل اینکه باید کانکت بشم که ea بعد آپدیت کنه . مشکل اینجاست که کانکت نمیشه دیگه اکانت Psn لازمه مثل اینکه :(

اکانت هم که نمیتونم بسازم همش تو Please wait دو ساعت صبر میکنم آخرش هم هیچ:(

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action
اينجا برو اكانت بساز
Generate a Random Name - Fake Name Generator
اينجا هم ميتونى ادرس و ... fake گير بيارى كه psn قبول كنه

من میخواهم نقل و انتقالات فیفا رو آپدیت کنم که وارد اکانت psn شدم ولی وقتی میرم قسمت edite بازی و رویupdate کلیک میکنم این پیغام رو میده میتونید راهنمایی کنید ؟

in order to access the online features for this title your sony entertainment network account must be singed in and you must be signed to the ea server

مشكلم حل شد .....

اینجا یکی به من میگه چطوری میتونم fifa 2014 رو آنلاین بازی کنم ؟ یه آموزشی چیزی بدید

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or