FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
بچه ها من یه مشکل گریبان گیرم شده :d من تو season قسمت Leaderboard اصلا امتیاز بهم نمیده عجیبه تمام ادد لیستام که بازی کردن تو جدول یه امتیازی دارن ولی برا اسم خودم ته جدول پایین جلوش - زده :| هی میگم درست میشه الان هم رسیدم div6 ولی بازم دریغ از یه امتیاز خشک خالی ... تو ps3 اون اکانت قبلیم که بازی میکردم اصلا اینطور نبود کسی میتونه راهنمایی کنه!
بعد این اپدیت جدید که 112 مگ اومده چی اضاف شده بهش کسی اطلاعی داره ؟

بیشترین مشکلات بازی (گیم پلی!) که به نظرم رسید =>

۱) مشکل تیرک دروازه که تو یه بازی ممکنه شما به راحتی ۷ ، ۸ تا تیرک بزنید بعد آخرشم یه کلین شیت قشنگ نسیب دروازه بان حریف بشه‌ !

۲)‌ هوش مصنوعی خیلی بد در زمان حمله هوایی حریف ! بعضا پیش اومده وقتی با یونایتد بازی میکنم بعد از ارسال توپ توسط حریف تو موقعیتی که ویدیچ و رونی اونجا بودن رونی انتخاب شده و به سمت توپ رفته و خب نتیجش هم مشخص دیگه به سادگی توپ وارد دروازه دخیا میشه در حالی که ویدیچ در تمام مدت شاهد این صحنه بوده !

۳) بازی ناپایدار رو حالت سختی Word Class و Legendry ! بعضی مواقع بازی به شکلی پیش میره که تو ۵ دقیقه آخر شما نمیتونید گل نخورید !‌ یعنی باید گل بخورید ! تنها راهش اینه که اصلا به هیچ عنوان توپ لو ندید و بین مدافع ها و دروازه بان خودی با نهایت دقت حفظ توپ کنید. این اتفاق تو بازیهای حساس خیلی میفته مثلا تو فینال چمپیونز لیگ مقابل رئال میتونم بگم حتی ۱ بازیسازی هم رئال نتونسته بود درست و حسابی انجام بده تا دقیقه ۸۲ با نتیجه ۳-۰ عقب بودن از دقیقه ۸۲ تا ۹۰ تونستن ۲ گل رو جبران کنن دقیقه ۹۰ هم یه پنالتی به نفعشون گرفته شد که خدا رو شکر خیلی شانسی گرفتمش :| قشنگ مشخص بود که انگار قرار نبود قهرمانی رو به دست بیارم !‌ (این اتفاق رو حالت Legendry رخ داد)

۴) احمق شدن دفاع وسط های تیم ! بعضی مواقع اصلا احساس میکنید دو دفاع وسط تیمتون کلا فکر نمیکنن ، جوری جا میمونن که خودتون باورتون نمیشه !

۵) تو این فیفا اومدن استپ های بازیکن ها رو حرفه ای و طبیعی طراحی کنن ولی قشنگ تو بعضی صحنه ها گند زدن ! تو توپ های ارسالی و یا حتی پاس های معمولی بعضی از بهترین بازیکن ها یا به قولی Top Player ها گندی میزنن که اون سرش ناپیدا !

۶)‌ راحت بگم اگه یه HardCore Player نباشید امکان نداره رو درجه سختی Legendry بتونید به سادگی از پس مدافع های درجه ۱ بر بیاد و ازشون بگذرید (از رو به رو!) و از اون سمت اگه از دو جهت به دفاع راست و چپ تیم بزنید با یه وینگری که سرعت و کنترل توپ خوبی داشته باشه به نسبت میتونید مثل آب خوردن تمام دفاع تیم رقیب رو نابود کنید.

۷) بعضی مواقع دروازه بان حریف تبدیل میشه به بدترین کابوس شما ! از سمت چپ حمله کردید با تمام قدرت میزنید زاویه تا حدودی بسته بوده و خب طبعا یه دروازه بان خوب توپ رو دفع میکنه اما توپ ریباند شده و میوفته جلوی یه بازیکن شما که سمت راست هستش و هیچ مدافع مزاحمی نیست پس اون میمونه و دروازه خالی با خیال راحت سریعا شوت رو میزنید که یه دفعه دروازه بان حریف تبدیل میشه به واکاشی زوما و جوری میپره از سمت راست به چپ و توپ رو در میاره که فقط چند دقیقه طول میکشه که شما مغزتون ریست شه بتونید بقیه بازی رو انجام بدید !

۸) فاصله بین حالت Professional و Wordclass بازی خیلی زیاده یعنی شاید خیلی ها باشن که حالت Professional براشون آسون شده باشه ولی نتونن رو حالت Wordclass بازی کنن و براشون سخت باشه !

۹) تو حالت Career Mode تو قسمت قرارداد ها توقعات بازیکن ها خیلی بالاست مثلا وقتی قراردادی رو با یه جوون ۱۸ ۱۹ ساله میبندید و نقش اونو بازیکن اصلی آینده ترکیب انتخاب میکنید خیلی جالبه قبول نمیکنه ! یه طورایی همه احساس میکنن Top Player هستن ! به کمتر از بازی چرخشی عمرا راضی نمیشن :|

۱۰) هوش مصنوعی در پاس کاری های سریع هم مشکلات زیادی داره بعضی مواقع بازیکنی که بازیکن مقصد پاس شما هست خیلی ساده سر جاش وای میسه تا مدافع پشت سر به سادگی باید و توپ رو بگیره !

سلام من اکانت امریکا ساختم ولی تو بازی fifa 14وقتی اون تمرینای که برنز و نقره و طلا هست می رم موقع امتیاز عکس پرچم بریتانیارو می زنه می نویسه united kindom چرا؟
ریجن بازی هم allاست لطفا جواب بدید

سلام من اکانت امریکا ساختم ولی تو بازی fifa 14وقتی اون تمرینای که برنز و نقره و طلا هست می رم موقع امتیاز عکس پرچم بریتانیارو می زنه می نویسه united kindom چرا؟
ریجن بازی هم allاست لطفا جواب بدید

اکانت اورجینت هم آمریکاست؟

چ
چرا سرعت سایتش اینقدر پایینه
آره لعنتی نمیدونم چرا اصلا مستقیم نمیشه وارد origin شد فکر کنم ار پورت باشه ماله منم سرعت پایین هست اما نه طوزی که نشه واردش شد

- - -ویرایش - - -

سلام
بچه ها آموزش زدن و گرفتن پنالتی رو میدید؟
با چی بزنیم و با چه دکمه ای مهار کنم؟

توی skill chalenge برو تو قسمت پنالتی ها تمرین کن با دکمه شوت پنالتی میزنه یا آنالوگ چپ هم جهت میدی به ضربه. واسه پنالتی چیپ هم کافیه L1 v رو بگیری موقع ضربه. واسه مکث و تغییر جهت مثلا آنالوگ چپ رو یه سمت چپ گرفتی بعد دکمه شوت رو (مریع) میزنی بازیکن که حزکت کرد قبل ار ضربه زدن یه باز دیگه دکمه شوت رو میزنی و بعدش سریع جهت رو عوض میکنی و مثلا میزنی راست. واسه پنالتی خوی هم باید زمانی ضربه رو بزنی که اون ویلویلکش رو سبز باشه
واسه گرفتن هم با آنالوگ راست شیرجه میزنی هر طرف بگیری دروازه بان همون طرف شیرجه میره. با آنالوگ چپ هم میتونی دروازه بان رو رو خط دروازه حرکت بدی
اما واسه اینکه قلق همه چی دستت بیاد که ضرب ضربه چقدر باشه یا با آنالوگ چپ چقدر به ضربه زاویه و جهت بدی و..... برو تو skill chalenge و تمرین کن تا دستت بیاد

من كه نديدم تا حالا نشون بده توي FUT هم ورزشگاه آنفيلد رو خريدم اونجا هم نديدم تاحالا نشون بده، ضمن اينكه آليانس آرنا از اونايي بود كه يادم رفته بود بگم كه اتفاقا به خاطر نور پردازي نماي بيروني از زيباترين هاست
درسته که آنفیلد رو از بیرون نشون نمیده ولی جوش رو وحشتناک زیبا و واقعی درآوردند! استادیوم بوکا (لابامبونرا) جز اون استادیوم هاست که اتفاقا خیلی هم باحاله مخصوصا که نیمکت دخیره تیمها سمت دید دوربینه.
برو به این آدرس و تو قسمت Regional Settings اگر US نیست edit رو بزن و تغییرش بده. البته اگر مشکل از این باشه.
فک نکنم مشکلی ایجاد کنه... اکانت PSN و بازی من ریجن یکه (US) ولی اکانت اوریجنم Uk ه.
بچه ها به نظرتون بهترین شکل ضربه ایستگاهی زدن چیه ؟ چقدر سخته :دی
من تو فواصل نزدیک از ضربات ترکیبی استفاده می‌کنم مثله پله کردن یا کاشتن توپ برای بازیکن دوم.
تو فواصل دور مخصوصا تو فیفای نسل جدید تاکتیک بلندزنی استقلال :d خیلی جواب میده... سانتر روی دروازه و ضربه سر!

بچه ها به نظرتون بهترین شکل ضربه ایستگاهی زدن چیه ؟ چقدر سخته :دی
در حالت کلی، بهترین مدل ضربه مستقیم زدن، گرفتن LS به سمت بالا و بعدش شوت زدن هست.
یعنی از قبل از شوت زدن تا زمانی که شوت زده می‌شه جهت شوک رو بدین بالا! هم محکم تر می‌زنه هم توپ قوس دار می‌شه.
من یَک گلایی زدم این طوری :دی
البته هنوز نسل جدید رو امتحان نکردم حدودا 2 هفته دیگه می‌خرم روی اون هم باید ببینم جواب می‌ده یا نه :دی

من تو فواصل نزدیک از ضربات ترکیبی استفاده می‌کنم مثله پله کردن یا کاشتن توپ برای بازیکن دوم.
تو فواصل دور مخصوصا تو فیفای نسل جدید تاکتیک بلندزنی استقلال :d خیلی جواب میده... سانتر روی دروازه و ضربه سر!

خیلی خوب بود :)) سیستم علی اصغر خودمون رو میگی دیگه ؟ آره خداییش تو FIFA 14 خیلی جوابه =))
منم اتفاقا از وقتی ناامید شدم از ضربه مستقیم دیگه رو آوردم به ضربات ترکیبی اما اونم جواب نیست از هر ۱۰ تا ایستگاهی شاید یکی دوتاش گل شه :|

در حالت کلی، بهترین مدل ضربه مستقیم زدن، گرفتن LS به سمت بالا و بعدش شوت زدن هست.
یعنی از قبل از شوت زدن تا زمانی که شوت زده می‌شه جهت شوک رو بدین بالا! هم محکم تر می‌زنه هم توپ قوس دار می‌شه.
من یَک گلایی زدم این طوری :دی
البته هنوز نسل جدید رو امتحان نکردم حدودا 2 هفته دیگه می‌خرم روی اون هم باید ببینم جواب می‌ده یا نه :دی

آقا LS رو که بخوایم بدیم بالا که هی تصویر اینور اونور میشه نمیشه زد که :دی

خیلی خوب بود :)) سیستم علی اصغر خودمون رو میگی دیگه ؟ آره خداییش تو FIFA 14 خیلی جوابه =))
منم اتفاقا از وقتی ناامید شدم از ضربه مستقیم دیگه رو آوردم به ضربات ترکیبی اما اونم جواب نیست از هر ۱۰ تا ایستگاهی شاید یکی دوتاش گل شه :|

آقا LS رو که بخوایم بدیم بالا که هی تصویر اینور اونور میشه نمیشه زد که :دی
انقدر باید تمرین کنی که به درجه ای از عرفان برسی که دقیقا رو به بالا نگه داری و چپ و راست نره :دی
در هر صورت یه ذره شاید منحرف بشه ولی خیلی ضربه ها موثر تر و بهتر حرکت می‌کنن.

انقدر باید تمرین کنی که به درجه ای از عرفان برسی که دقیقا رو به بالا نگه داری و چپ و راست نره :دی
در هر صورت یه ذره شاید منحرف بشه ولی خیلی ضربه ها موثر تر و بهتر حرکت می‌کنن.

یادش بخیر یه زمانی تک تک ضربات ایستگاهی تو فیفا گل بود :دی
حالا اون طبیعی نبود قبول ولی تو دنیای واقعی هم تقریبا ۳۰ - ۴۰ درصد ضربات ایستگاهی پشت نزدیک محوطه جریمه گله ولی تو این FIFA 14 عمرا بتونی ۱۰ درصدشون هم گل کنی :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or