FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
مرسی از پاسخگوییت دانته جان.راستی هر بازی 5 مین حدودا چند مگ مصرف میکنه ؟چون من بدجور محدودم گفتم بدونم که کنترل کنم بازیمو.
والله من که خودم نامحدود دارم ولی قبلا یکی از بچه ها حساب کرده بود، یک ساعت فیفا تقریبا 60 مگ استفاده می‌کنه.

درود
دوستان این پسرخاله ما می‌خواد PS4 بخره و باهاش هم یه بازی بگیره.
من بهش گفتم FIFA 14 رو بگیر ولی می‌گه اول می‌خواد بدونه تو نسل بعدی هم دفاع Legacy (همون که X و مربع رو می‌گیری خودش می‌دوئه دنبال توپ) هم وجود داره یا فقط Tactical ـه؟!
ممنون

درود
دوستان این پسرخاله ما می‌خواد PS4 بخره و باهاش هم یه بازی بگیره.
من بهش گفتم FIFA 14 رو بگیر ولی می‌گه اول می‌خواد بدونه تو نسل بعدی هم دفاع Legacy (همون که X و مربع رو می‌گیری خودش می‌دوئه دنبال توپ) هم وجود داره یا فقط Tactical ـه؟!
ممنون
بله وجود داره. عین نسل قبل بسته به نوع بازیت می‌تونی یکی از سیستمهای دفاعی رو انتخاب کنی.

سلام.من قبلا فقط سوکر بازی میکردم.تازه به فیفایی ها پیوستم.اما تو این بازی وقتی با کامپیوتر بازی میکنم خیلی سخت میشه توپ رو گرفت.اصلا مثل سوکر پرس و توپ گیری نمیتونم انجام بدم.گفتم شاید باید واسه توپ گیری کار خاصی انجام داد که من بلد نیستم.

سلام.من قبلا فقط سوکر بازی میکردم.تازه به فیفایی ها پیوستم.اما تو این بازی وقتی با کامپیوتر بازی میکنم خیلی سخت میشه توپ رو گرفت.اصلا مثل سوکر پرس و توپ گیری نمیتونم انجام بدم.گفتم شاید باید واسه توپ گیری کار خاصی انجام داد که من بلد نیستم.
شما احتمالا با سیستم دفاعی بازی مشکل داری!
از قسمت تنظیمات، حالت دفاعی رو روی Legacy قرار بده (به صورت پیش فرض بر روی Tactical هست)

شما باید بیشتر بازیکن های دیگه رو پر کنی
یعنی بیشتر فضاهارو پر کنی تا طرف تو پاس دادن اشتباه کن البته میتونی یه بازیکن دیگه زو هم هم زمان بفرستی واس پرس

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or