FIFA 14 | Xbox 360

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
اتفاقا تمام مواردی که درمورد سخت شدن بازی گفته شده به نظر بنده عیب که نیست هیچ خوبی بازی رو میرسونه...

Last edited by a moderator:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این انتقادها رو نمیفهمم! من اولش از بازی خوشم نیومد ولی هرچی بیشتر بازی میکنم جذاب تر میشه برام...انصافا بجز انیمیشن دویدن که میتونست بهتر باشه بازی خیلی خوب شده من راضی ام خسته ام نمیشم ازش. ضمن اینکه این اولین فیفایی ــه که دوست دارم تو شب و زیر نور بازی کنم واقعا نورپردازی بازی تو شب عالی شده.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
به نظر من چیزی که خیلی همش توی اعصاب میره و تا حالا توی فیفا درست نشده اینه که وقتی پاس میدی بازیکن صبر میکنه تا توپ بهش برسه و درست بیاد جلوی پاش.

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
باز هم میگم بازی سخت نشده.. پاس کاری ها فکری تر شده.... سیستم های بازی اهمیت بیشتری پیدا کرده و نقش بازیکن ها توی بازی تاثیر گزارتر شده ......
باید از هر بازیکن به موقع و سر جای خودش استفاده شه تا بتونه عالیترین عملکردششون رو داشته باشن.. با همه بازی کن ها نمیشه دریبل زد دیگه ولی با بازیکن های تکنیکی مثل :همسیک؛رونالدو؛مسی و اینیستا و هازارد خیلی خیلی راحت و تو موقعیت هایی که نصیبشون میشه و جا گیری بازیکن های حریف دریبل میزنن که خیلی عالیه
یه چیزی که توجم رو جلب کرد نحوه دریبل بازیکن ها بود.. مثلا تو یه بازی با بارسلونا وسط زمین با بوسکتس یه دریبل زدم دقیقا نوع دریبلش همونی بود که تو اکثر بازی ها و دریبل میزنه و یا کرسیتین تیو هم گوشه زمین نوع توپ جلو انداختنش همونه
.
یه چیزی که تو بازی جلب توجه میکنه همین نحوه دفاع تیم ها هست.. مثلا اگه چپ و راست توپ بریزی روی دروازه و توپ رو برگشت داده بشه خط دفاع خسته میشه و خیلی راحت میشه با پاس دادن خیمه رو روی دروازه حریف سنگین کرد و موقعیت ها بیشتر میشه و دفاع تو نفس کم میاره و جا میمونه

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
آقا جان من امروز چند دست season بازی کردیم یا چند تا فوتالیست لجندری واقعا حرفه ای بازی میکردن اشک از چشمام در اومده بود اصلا نمیشد توپو ازشون بگیری!!!!.!!!!!!!
نهایتا 3 دست باخیتم 3 هم بردیم.
یه سوال در مورد بخش ultimate team من مسی رو به عنوان کاپیتان انتخاب کردم ، بعد خودش بازیکنایه واقعا خوبی انتخاب انتخاب کرد بعضیا با هم رابطشون سبز بود ولی این داوید لویز با همه شون مشکل داشت و رابطش باهاشون قرمز بود حالا اگه بخوام این داوید لویز رو بفروشم یکی دیگرو بخرم باید باید چه کنم؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
به نظر من چیزی که خیلی همش توی اعصاب میره و تا حالا توی فیفا درست نشده اینه که وقتی پاس میدی بازیکن صبر میکنه تا توپ بهش برسه و درست بیاد جلوی پاش.
اگه میخوای میتونی LS رو در جهت توپ کج کنی تا بازیکن بره سمت توپ یا حتی ازش فاصله بگیره

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
به نظرم یکی از نکات مثبت بازی اینه که skill move ها خیلی بهتر جواب میدن.. تو 13 اصن نمیشد بزنی.. ولی 14 خیلی خوب شده تو این زمینه.. خیلی حال میده ! :d

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
سلام دو سوال خیلی مهم
1.چجوری نقلو انتقالات بازی رو اپدیت کنم ؟
2.چجوری میتونم کیت بازیکنهائی رو که دوست دارم تایت یا چسبان کنم مثل کیت هازارد که چسبان است
3.کیتهای قفل رو چجوری باز کنم ؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دو سوال خیلی مهم
1.چجوری نقلو انتقالات بازی رو اپدیت کنم ؟
2.چجوری میتونم کیت بازیکنهائی رو که دوست دارم تایت یا چسبان کنم مثل کیت هازارد که چسبان است
3.کیتهای قفل رو چجوری باز کنم ؟

سلام

1- باید دستگاهتون رو به لایو وصل کنید و بازی رو آپدیت کنید بعدا از منوی بازی لیست تیمارو آپدیت کنید.
2- من که همچنین چیزی ندیدم. ( شاید باشه ولی من اطلاعی ندارم)
3- اونم باید به لایو وصل باشید و بازی کنید تا FCC بگیرید تا بتونید ( لباس ، کفش ، شادی پس از گل و ... ) بخرید. این چیزایی هم که میخرید نمیتونید در بخش آفلاین استفاده کنید.

- - -ویرایش - - -

لطفا جوابمو بدید
در ضمن ایا راهی هست در کریر مدش نقلو انتقالات تخیلی انجام نشه ؟
من خیلی با این کریر مشکل دارم نقلو انتقالاتش خیلی بد است
مثلا پیتر چک میره یوه و نویر میره رئال در حالی که رئال خودش کاسیاس و لوپز رو داره
یا اگوئرو از سیتی میره ولی سیتی جایگزین براش نمیخره

میتونید درجه سختی نقل و انتقالات رو بزارید رو 65% تا بازیکنا سخت به فروش برسن.

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
دوستان واسه شما دیگه دستگاتون هنگ نمی کنه ؟! من از اون موقع که این آپدیته اومده خیلی هنگ میکنه. کسی راهی بلد نیست بگه دیگه هنگ نکنه ؟!!

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
سلام

1- باید دستگاهتون رو به لایو وصل کنید و بازی رو آپدیت کنید بعدا از منوی بازی لیست تیمارو آپدیت کنید.
2- من که همچنین چیزی ندیدم. ( شاید باشه ولی من اطلاعی ندارم)
3- اونم باید به لایو وصل باشید و بازی کنید تا FCC بگیرید تا بتونید ( لباس ، کفش ، شادی پس از گل و ... ) بخرید. این چیزایی هم که میخرید نمیتونید در بخش آفلاین استفاده کنید.

- - -ویرایش - - -

میتونید درجه سختی نقل و انتقالات رو بزارید رو 65% تا بازیکنا سخت به فروش برسن.

کردم دوباره چند تا انجام میده
راستی برای اینکه شما گفتید باید به لایو وصل بشید یکی از دوستام گفت اگر وصل بشم به لایو دستگام نابود میشه

سلام گفتید برای اپدیت نقل و انتقالات و اضافه شدن کفش و خوشهالی باید به لایو وصل بشم
در این مورد چند سوال دارم
1.اگر به لایو وصل بشوم دستگاهم بن نمیشه یعنی نابود نمیشه؟
2.خوشهالی ها و کفشها و نقل و انتقالات اضافه شده وقتی افلاین باشم هنوز هست یا دیگه نیست ؟
3.اگر جواب سوال 1 خیر است لطفا اموزش وصل شدن به لایو رو بهم بگید
نکته = دی وی دی بازیم 100 درصد است

- - -ویرایش - - -

سلام گفتید برای اپدیت نقل و انتقالات و اضافه شدن کفش و خوشهالی باید به لایو وصل بشم
در این مورد چند سوال دارم
1.اگر به لایو وصل بشوم دستگاهم بن نمیشه یعنی نابود نمیشه؟
2.خوشهالی ها و کفشها و نقل و انتقالات اضافه شده وقتی افلاین باشم هنوز هست یا دیگه نیست ؟
3.اگر جواب سوال 1 خیر است لطفا اموزش وصل شدن به لایو رو بهم بگید
نکته = دی وی دی بازیم 100 درصد است

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر