FIFA 14 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter bigbox
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
لطفا یکی از دوستان که به لایو وصل شده و نقلو انتقالات رو درست کرده سیوشو بده
این درخاست چند بار در پیجهای قبل هم توسط دیگر کاربران تکرار شده بود لطفا اینکارو بکنید ممنون

دوستان من هم امدم توی لایو ای دیم artinhero هست دوستان گل بیان بریم لایو بزنیم امیدوارم توی این تایپک جای این حرف باشه و مشکلی نداشته باشه

تورو خدا جواب بدید
1.برای وصل شدن به لایو حتما باید گلد داشته باشم
2.اگر وصل بشم به لایو دستگاهم بن میشه؟

تورو خدا جواب بدید

نه منم مثل شما میترسیدم اگر قبلا به لایو وصل نشدی و بن نشده باشی الان دیگه نمیشی دوم اینکه باید حتمی گلد داشته باشی و اینکه پروفایلیت این امکان را داشته باشه که به لایو وصل شی یعنی همه مشخصات را باید داده باشی مثل ایمیل لوکیشن و ...
همینطور در سایت ea باید صبط نام کرده باشی
یکم اولش سخته اما میتونی
گلد هم مدلهای مختلف داره من خودم ا ماه 20 هزار تومان خریدم

Last edited by a moderator:
تورو خدا جواب بدید

سلام.
لطفا سوال رو در تاپیک خودش مطرح کن.
این سوالارو باید در تاپیک XBoX LIVE می پرسیدی
ببین اگر میخوای بار اولین ار به لایو وصل بشی لومیشنت رو رو INDIA تنظیم کن و یک ماه لایو رایگان خود مایکروسافت بهت میده فقط یک بار.
منم مثل شما بودم و برای اولین بار وصل کردم لایو و یک ماه رایگان گرفتم.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

دوستان من وقتی میرم در قسمت match lobby و با یک نفر آنلاین بازی میکنم اصلا لاین آپ ها بروز نیست در صورتی که در قسمت kick off که خودم با کنسول بازی میکنم همه تیم ها بروز هستن.چرا؟

Last edited by a moderator:
سلام.
لطفا سوال رو در تاپیک خودش مطرح کن.
این سوالارو باید در تاپیک XBoX LIVE می پرسیدی
ببین اگر میخوای بار اولین ار به لایو وصل بشی لومیشنت رو رو INDIA تنظیم کن و یک ماه لایو رایگان خود مایکروسافت بهت میده فقط یک بار.
منم مثل شما بودم و برای اولین بار وصل کردم لایو و یک ماه رایگان گرفتم.

دوستان من وقتی میرم در قسمت match lobby و با یک نفر آنلاین بازی میکنم اصلا لاین آپ ها بروز نیست در صورتی که در قسمت kick off که خودم با کنسول بازی میکنم همه تیم ها بروز هستن.چرا؟

درسته نباید اینجا مطرح میکردیم فقط یک چیز کوچیک بگم اگر میخواهید گلد رایگان بگیری 1 ماهه باید حتمی مسترکارت داشته باشی اگر امریکا یا انگلیس باشی مسترکارت اونجا را میخواهد نه اینکه ازش پول کم کنه نه میخواهد بودن شما را در اون کشوری که گفتید چک کنه منم یک ماه گلد مجانی داشتم اما لوکیشنم یونایتد کینگ دام بود نشد

درسته نباید اینجا مطرح میکردیم فقط یک چیز کوچیک بگم اگر میخواهید گلد رایگان بگیری 1 ماهه باید حتمی مسترکارت داشته باشی اگر امریکا یا انگلیس باشی مسترکارت اونجا را میخواهد نه اینکه ازش پول کم کنه نه میخواهد بودن شما را در اون کشوری که گفتید چک کنه منم یک ماه گلد مجانی داشتم اما لوکیشنم یونایتد کینگ دام بود نشد

نه دوست من مستر کارت نمیخواد.
واسه همین گفتم لوکیشن رو بزار رو India که ازت مستر کارت نخواد.من که مسترکارت نداشتم ولی یک ماه رو گرفتم.
تو هند این چیزا مهم نیست واسه همین مایکروسافت ازت چیزی نمیخواد.
البته این موارد رو من از دوستان همین انجمن شنیدم و انجام هم دادم که درست بود.

دوتان منوهای قسمت کریر هم برای شما کنده؟؟ مثلا هنگام تعویض بازیکن ها تو قسمت کریر(زمانی که تو منوی بازی هستیم و عکس بازیکن هارو نمایش میده

چرا اورال سانچز انقدر پایینه ؟ ۸۲ :|
اونوقت پدرو ۸۶ :|
توپ هم که لامصب انگار توپ بولینگه ! تکون نمیخوره
دریبل مریبلم که دیگه اصلا تعطیل کردن :|
افتضاحه نسبت به نسخه ی قبل

آخرین ویرایش:
سلام در سالهای قبل در فیفا وقتی قهرمان لیگ میشدی بهت کاپ میداد ولی الان من قهرمان لیگ میشم بازیکنها خوشهالی میکنند ولی کاپی نمیده میخواستم بدونم برا شما هم همینطور است

سلام بچه ها بازی مشکلی داره ؟! منظورم کپیش هست ! من تمام بازیا از GTA V تا BF4 رو روی دستگاهم اجرا کردم ولی Fifa 14 اصن نمیاد حتی توی بازی ! بردم روی یه دستگاه دیگه گذاشتم کار کرد ! تمام بازیام اجرا میشن جز فیفا مشکلم از DVD نیست :| چی کارش باید بکنم ؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or