FIFA 14 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter bigbox
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام بچه ها بازی مشکلی داره ؟! منظورم کپیش هست ! من تمام بازیا از GTA V تا BF4 رو روی دستگاهم اجرا کردم ولی Fifa 14 اصن نمیاد حتی توی بازی ! بردم روی یه دستگاه دیگه گذاشتم کار کرد ! تمام بازیام اجرا میشن جز فیفا مشکلم از DVD نیست :| چی کارش باید بکنم ؟!

ببین دوست من شاید لنزت ضعیف شده؟
دیسک رو میخونه؟عکس بازی میاد؟
اگر میخوای تعویض لنز کنی و تو شیراز هستی بهم بگو من جای خیلی خوب سراغ دارم.
من خودمم لنزم رو تازه عوض کردم یکی از بازی هایی که نمیخوند همین فیفا بود.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

با سلام
دوستان من این بازی رو تازه گرفتم میخواستم ببینم چه جوری میشه لیگ یا تورنمنت بازی کرد؟! ازم میخواد به اینترنت وصل بشم راه دیگه ایی نداره؟
خیلی میترسم به اینترنت وصل بشم چون دستگاه من درایو تعویضیه و میترسم کپی خورش بپره!!

با سلام
دوستان من این بازی رو تازه گرفتم میخواستم ببینم چه جوری میشه لیگ یا تورنمنت بازی کرد؟! ازم میخواد به اینترنت وصل بشم راه دیگه ایی نداره؟
خیلی میترسم به اینترنت وصل بشم چون دستگاه من درایو تعویضیه و میترسم کپی خورش بپره!!

تورنومنت برای وصل شدن به لایو لازم نیست!! هم میتونید از بخش Career بازی کنید هم از بخش Tournament.

چجوری ادیتهائی که برای فیفا کامپیوتر میشه مثل فیس یا اسکوربورد و کفش رو به فیفا ایسک باکس وارد کنم ؟
لطفا بهم جواب بدید

تو آنلاین من دوتا مشکل دارم.اول اینکه از هر 10 بازی که بارسا باشم 9 تاش با رئال میافته.پارسال هم همین مشکلو داشتم.یعنی هر تیمی انتخاب میکردم 90 درصد تیم حریف هم که انتخاب میشد تیمی بود که تو واقعیت هم حریف تیمم بود.اگه 30-40 تا بازی کرده باشم تا حالا فقط به رئال خوردم و دو سه تا هم بایرن بقیه تیمها اصلا نیست. تو match making اگه اشتباه نکنم.اونجا باید چیو تغییر بدم؟
دوم هم اینکه همش هوای بارونی انتخاب میشه.دیگه واقعا رو اعصابه.نمیشه کاری کنم که اصلا تو هوای بارونی مسابقه ندم؟
ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or