FIFA 14 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter bigbox
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
نظر شماست ... به نظر من اینظوری بهتره (واقعی تر شده به خدا :d

وای ی ی ی ی.......اره واقعیه بنتکه بهتر از رادمان فالکاو بعدشم الن هافبک لیورپول بهتر از اوزیل و جک ویلشر.تازه بعدشم کی گفته ریبری از نظر عکس العمل از ایباربو سریعتره اینا همه واقعی هست دیگه بابا یکم منطق داشته باشین تو اپدیت جدید ارور هد زدن سی پی یو شده صفر یعنی همه ی حد ها گل ولی ارور حد های ما شده ۱۰۰ صددرصد اومدن چشاشو درست کنن گوششم کر کردن این هم وا قعیه

Sent from my NexusHD2 using Tapatalk 2

در ضمن بازم توجه کردین هر چی سی پی یو شوت میزنه گلر دفع میکنه باز هم میوفته جلوی پای اونا ولی ما هزارتا هم بزنیم چنین اتفاقی نمیفته

Sent from my NexusHD2 using Tapatalk 2

Last edited by a moderator:
دوستانی که آپدیت راستار رو انجام دادن ، یه توضیحی میدید ...

حجمش چقدره ؟ چه تغیراتی میکنه ؟ واقعا تیم بازیکن ها رو درست میکنه ؟ ( خیلی مسخرست ! بیل روی کاورش توی رئاله ، بعد تو بازی تاتنهامه ! :| )

ممنون میشم پاسخ بدید .

اصن آپدیتی منتشر شده ؟

دوستانی که آپدیت راستار رو انجام دادن ، یه توضیحی میدید ...

حجمش چقدره ؟ چه تغیراتی میکنه ؟ واقعا تیم بازیکن ها رو درست میکنه ؟ ( خیلی مسخرست ! بیل روی کاورش توی رئاله ، بعد تو بازی تاتنهامه ! :| )

ممنون میشم پاسخ بدید .

اصن آپدیتی منتشر شده ؟

نقل و انتقالات رو که دستی هم می تونی درست کنی

این کریر مودش بازم رو مخیه . تو 13 هم یه بازیکن از 30 سال به بعد هی قدرتاش کمتر میشد ما گفتیم تو 14 درستش کردن بدتر شده یحیی توره 1 هنوز فصل شروع نشده با 30 سال سن 3 تا قدرتاش اومده پایین اصلا واقعی نیست . مثلا توتی با 37 سال سن الان داره خوب بازی میکنه خوب چرا باید الکی بیان اینقدر تو یه فصل قدرتاشو یباره بیارن پایین جوری که همه قدرتاش قرمز بشه!!!!
حالا اینا هیچی جالبه امسال دیگه گندشو در آوردن پابلو زابالتا با 28 سال سن هنوز بازی ها شروع نشده چندتا از قدرتاش اومد پایین و اورالش از 82 اومد 81 !!!!! قبلا باز خوب بود از 30 سال به بالا قدرت و اورال میومد پایین امسال دیگه از 28 سال میاد پایین. خوب یباره بیان از 20 سال به بالا قدرتارو بیارن پایین که خیالشون راحت بشه...
کجای این طبیعیه؟؟؟ آخه 28 سال سن میشه پیر ؟؟؟

دیگو آلوز واسه من تو کریر مود با 31 سال سن قدرتش بیشتر شده .

آقا این پاسایی که از وسط زمین میده چقدر واقعی شده!!! بازی که شروع میشه یه پاس عقب میدم. بعد میختاریان فرار می کنه یه پاس طولی تو عمق میدم، اونجا می زنه تو گل. یه بار خیلی باحال بود دو بار اینجوری شد. یارو گل زد. توپا گذاشتم وسط زمین با دو تا پاس ،میختاریان رفت اون جلو سر زد !!! دوباره طرف گل زد، ایندفعه بهش پاس دادم رو هوا تک ضرب شوتید، رفت گوشه طاق دروازه !!!! لعنتی خیلی واقعی شده ایناش!!

آقا این پاسایی که از وسط زمین میده چقدر واقعی شده!!! بازی که شروع میشه یه پاس عقب میدم. بعد میختاریان فرار می کنه یه پاس طولی تو عمق میدم، اونجا می زنه تو گل. یه بار خیلی باحال بود دو بار اینجوری شد. یارو گل زد. توپا گذاشتم وسط زمین با دو تا پاس ،میختاریان رفت اون جلو سر زد !!! دوباره طرف گل زد، ایندفعه بهش پاس دادم رو هوا تک ضرب شوتید، رفت گوشه طاق دروازه !!!! لعنتی خیلی واقعی شده ایناش!!

الان این همه از فوتبالیستها گفتی بعد میگی واقعی شده؟؟!!:d

سخن آخر : PES 2013 , FIFA 13 > PES 2014 , FIFA 14

دوستان راجب لایو من یه سوال دارم
برای اینکه من بخوام تو بازی مثلا فیفا انلاین بازی کنم
باید سیو بازی رو داشته باشم که نقل و انتقالات اخیر بیاد ؟
یا مثلا تو بازی کال اف باید سیو همه اصلحه ها رو داشته باشم که همه اصحله ها بیاد
و همین طور در بازی نید فور اسپید هم باید سیو باشه که همه ماشین ها ازاد بشه؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

آره دیگه واقعی شده. به نظر شما واقعی نشده ؟ :d تازه بازیکنا بصورت خودجوش میرن توپ را میارن که اوت بندازن. کلا فکر کنم یه توپ بیشتر تو بازی وجود نداره. حالت نوستالژیک داره بازی. هر دفعه یاد زمین محلمون میفتم میرفتیم فوتبال، که یه توپ داشتیم، میرفت بیرون مجبور بودیم بریم بیاریمش :d

آره دیگه واقعی شده. به نظر شما واقعی نشده ؟ :d تازه بازیکنا بصورت خودجوش میرن توپ را میارن که اوت بندازن. کلا فکر کنم یه توپ بیشتر تو بازی وجود نداره. حالت نوستالژیک داره بازی. هر دفعه یاد زمین محلمون میفتم میرفتیم فوتبال، که یه توپ داشتیم، میرفت بیرون مجبور بودیم بریم بیاریمش :d

البته دلیل اصلی این حرکت ea کات نشدن بازی و حفظ آرایش بازیکنا هنگام خروج توپ هست در کل این کارشون قابل تحسینه ولی جای اصلاحات زیادی داره. به طور مثال استارتی که بازیکن برای آوردن توپ میزنن اگه توزمین هنگام بازی میزدند یوزپلنگ هم نمیتونست بگیرتشون، اضافه کردن چند تا توپ جمع کن بدون باگ تو نسخه های بعدی میتونه خیلی بهتر کنه بازی رو.

کلا فکر کنم یه توپ بیشتر تو بازی وجود نداره. حالت نوستالژیک داره بازی. هر دفعه یاد زمین محلمون میفتم میرفتیم فوتبال، که یه توپ داشتیم، میرفت بیرون مجبور بودیم بریم بیاریمش
نوستالوژیک چیه هر دفه ین اتفاق میوفته من از خنده روده بر میشم:دی جوری میدو ـن دنبال توپ اینگار چه خبره

دیگو آلوز واسه من تو کریر مود با 31 سال سن قدرتش بیشتر شده .

واسه منم تو 13 لسکات قدرتش زیاد میشد اما به جاش چندتا قدرت دیگشم میومد پایین اوراشم پایین میومد .واسه تو دیگو آلوز تو 31 سال سن اورالشم بالا میرفت یا فقط قدرتاش؟هیچ کدوم از قدرتاش کم نمیشد؟؟؟ حالا دیگو آلوز دروازه بانه از بازیکنا کسیو سراغ داری؟ واسه من باورنکردنی بود زابالتا با 28 سال سن اورالش بیاد پایین.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or