FIFA 14 l PS3

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
دوستان فیفا وورد کاپ دانلود رایگان گذاشتن ؟!!! :-/ چند پستی خوندم نمیدونم بچه ها دانلود کردن یا بلوری رو گرفتن
دانلود رایگان دوست عزیز

دوستان تازگیا سرور های فیفا برای من خیلی خیلی سخت وصل میشه یا اصلا وصل نمیشه!

همش ارور میزنه:در حال حاضر به سرور وصل نمیشود اینترنت خودتون رو چک کنید یا دوباره سعی کنید!

دیگه از همون بازیه یه نیمه هم موندم!

کسی میدونه چجوری میشه این مشکل رو برطرف کرد یا هنوز این مشکل درمان نداره؟:|

هنوز برطرف نشده دوست عزیز

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
دوستان عزیز این آدرس سرورهای بازی های EA Games هست برای اکثر بازی ها :
easo.ea.com
و این هم سرور برای بازی های (Battlefield 2, Crysis 1, and the Command & Conquer series) :
master.gamespy.com

به این آدرس ها Ping کنید
اگر زمان پاسخ شما کمتر از 60 میلی ثانیه بود از نظر شرکت الکترونیک آرتز سرعت شما خوب است .
اگر بالاتر از 100 بود تا 200 ، کیفیت اتصال شما به سرورها ضعیف تر از میانگین نرمال هست ولی قابل بازی کردن هست و مشکل حادی در انجام بازی پیش نمیاد
و اگر بالاتر از 200 بود کلا بیخیال بشین چون از نظر این شرکت شما مشکلات جدی ارتباطی دارید .

متاسفانه پینگ تایم من حدود 400 بود که شدیدا با ISP ام درگیرم که این مشکل رو رفع کنه .

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
خداحافظ

سلام به همه بچه ها رفیقای باحالمhesam totti 'jose morinio 'mhfifa' soltan terry 'ssahwaz 'rango وخیلیای دیگه بچه ها من تمرینام شروع شد میرم برای همیشه

بدی ناراحتی چیزی دید حلال کنید همتونو واقعا دوست دارم براتون فیلم و عکس گذاشتم دوست دارم دانلود کنید و ببینید میبوسمتون یا علی سال خوبی داشته باشید.

منم فراموش نکنید.

دانلود خداحافظی محمود فرید rar

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
دوستان ما هم کوچ کردیم به ps4 سریع همتون پاشین بیاین اونجا خلوته حال نمیده:|
در مورد این داستان شوت بگم که رو ps4 کلا داستان فرق کرده . با بازیکن های معمولی مثل دی یانگ هم میشه گل 40 50 متری زد :D

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
امیدوارم یه اپدیت بدن برای افزایش سرعت بیل :D به سینا بگید بیاد نظر بده اسپیید و شتاب چند باشه ؟ 99 خوبه ؟ :D مردک گوریل رو با تاکسی هم نمی شه گرفت =))

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
سلام به همه بچه ها رفیقای باحالمhesam totti 'jose morinio 'mhfifa' soltan terry 'ssahwaz 'rango وخیلیای دیگه بچه ها من تمرینام شروع شد میرم برای همیشه

بدی ناراحتی چیزی دید حلال کنید همتونو واقعا دوست دارم براتون فیلم و عکس گذاشتم دوست دارم دانلود کنید و ببینید میبوسمتون یا علی سال خوبی داشته باشید.

منم فراموش نکنید.

دانلود خداحافظی محمود فرید rar

امیدوارم در همه مراحل زندگی موفق باشی

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
یک آپدیت 50 مگ برای فیفا ورلدکاپ اومده ،‌ من نصب کردم اما متوجه تغییراتش نشدم !

پ.ن 1 : امروز به سرور فیفا کانکت شدم و بعد از یکی دو هفته تونستم بدون دردسر بازی کنم ،‌فکر کنم مشکل حل شده ،‌دوستان چک کنند ، من که امروز مشکل دیسکانکت و سکته زدن نداشتم
البته من اصلا حرفه ای نیستم و زمین خورده دوستان هستم ولی این آی دی من هست اگر کسی دوست داشت بازی کنیم در خدمتم هم فیفا 14 هم ورلد کاپ
avestairan1

آخرین ویرایش:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان از ورد کاپ اصلاً خوشم نیومد ، خیلی مشکلات داره ، کلی باید براش آپدیت بیاد تا بشه درست درمون بازی کرد :|
ولی با این حال من هردو بازی رو پایه ام و بازی میکنم
اینو گفتم بعضی دوستان فکر نکنند که دیگه فیفا 14 نمیام :D

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
world cup خوب بود با رضاو محمد(mh)زدیم حال داد مخصوصا مادرید با مادریدش(ایران باایران):d ولی باگ داره درحد تیم ملی.مثلا:یکی از حرکت تکنیکیارو که میزنی توپ یکم از پاش دور میشه دیگه نمیره دنبال توپ سانت میکنی واس بازیکن اصلا انگار نه انگار.توپ میره تو گل بازیکنا خوشحالی نمیکنن یدفه یادشون میاد گل زدن:)).دروازباناشو که اصلا حرفشم نزن کجاش کاسیاس اونقد احمقه که اینطوری توپو دور کنه.تیم عزیزمونم که توی پاسای هوایی دقیق اصلا میرن تو یه دنیای دیگهو دنبال توپم نمیرن(...):d پاس دادنشونم تغییر کرده.کاشکی سریعتر یه اپدیت بده.به امید اینکه حداقل تو این بازی یکیمون با ایران جامو ببره:d
تو جام calm down به اجنبیا فراموش نشه;)
دژاگه:bighug:

آخرین ویرایش:

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان قبلا فکر کنم جایی خوندم که میشه آهنگ های روی کنسول رو تنظیم کرد که جای آهنگ های زپرتی خود بازی پخش بشه وقتی تو قسمتهای منو هستیم
کسی میدونه چجوری باید اینکارو کرد؟

motefarreghe

کاربر سایت
Oct 7, 2011
68
من یه مشکل خیلی جدی دارم،از هر کسی هم می پرسم جواب نمیده،خواهشن اگه کسی می تونه من رو راهنمایی کنه.
مشکل:در بعضی مواقع که دارم فیفا 14 بازی می کنم،برای 2 تا 3 ثانیه افت فریم به موجود میاد که بعضی مواقع بیشتر و تعداد شون هم بیشتره،مثلا موقع آنلاین بازی کردن فیفا دیدید که در حین بازی یه گیر یا افت فریم بوجود میاید،دقیقا همین جوریه،و اینکه بازی موقع افت فریم ثابت نمی مونه.موقعی که من حتی demo world cup رو هم دانلود کردم،همین مشکل بود،چند روز پیش من که بازی fifa world cup رو هم گرفتم این دیدم که این مشکل توی این بازی بیشتره و زیاد تر هم اتفاق میفته،و کلا توی جام ها این افت فریم بیشتره.من انواع فرمور ها رو امتحان کردم،هاردم 80 بود ،هاردم رو عوض کردم و 500 گذاشتم،هم از روی هارد اکسترنال و هم از روی هارد داخلی اجرا کردم،دیگه ps3 رو فرمت کردم،restore کردم،که بازم همین مشکل بود،توی هیچ بازی دیگه ای هم این مشکل نیست و عالی اجرا می شه،دقیقا این مشکل از fifa 14 برام بوجود آمد.واقعا هم دیگه نمی دونم چی کار کنم،خیلی توی ذوق ،یه دفعه داری بازی می کنی،افت فریم ایجاد می شه،توی هر تاپیک ایرانی و خارجی هم سرچ زدم ،هیچ کس به چنین مشکلی بر نخورده بود.
کمکککککککککککککک!!!

R_rreezzaa

کاربر سایت
Nov 27, 2010
83
نام
رضا
و اما فیفا ورلد کاپ.بازی پر از مشکلات ریزو درشته حتما نیاز به چندتا اپدیت داره این اولیه که هیچ تغییری نداد.لیست تیم ملی ایران قدیمیه و خبری از داوری و بیت اشور نیست رنکینگشم زده 54 جهان که اشتباهه ولی اون یوز پلنگ رو پیرهن تیم ملی خیلی فاز داد;).واما اصل کار یعنی مشکلات سرور که بدتر از قبل شده به شخصه همه بازیهام قطع شد حتی یه بازیم تموم نشد فکر کنم باس قیدشو بزنم مگر اینکه دوستانه بازی کنیم شاید یه فرجی شد
:|

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
این مشکل سرور ها فکر نمیکنم مربوط به ما و منطقه جغرافیاییمون باشه
چون من با سرویس کاهش پینگ هم میرم همونه و بازم وسطش میاد بیرون از بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند