FIFA 14 l PS3

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
@Sina R
سينا جون ادت رو كه بستى لااقل شما اد كن!!!
توى همون پست پارسال هم ديدى كه از سانترها ايراد گرفتم!! :دى
در ضمن اون پست مال وقتى بود كه تازه بازى عرضه شده بود و با تجربه نشده بوديم!!! :دى
سينا جان الان يه جوى تو تاپيك راه افتاده يه عده با مشكل داشتن بازى رو سانتر موافق و يه عده مخالفند و هركسى سعى ميكنه حرف خودشو به كرسى بنشونه!!
آقا خواهشا بى خيال اين بحث تكرارى بشيد!
بياييد در مورد نكات مثبت بازى صحبت كنيم و بى خيال بشيم،به نظر من هركس از ديدگاه خودش به بازى نگاه كنه بهتره!! :دى

I_LOVE_IRAN

کاربر سایت
Aug 26, 2013
93
نام
آرین
@Sina R
سينا جون ادت رو كه بستى لااقل شما اد كن!!!
توى همون پست پارسال هم ديدى كه از سانترها ايراد گرفتم!! :دى
در ضمن اون پست مال وقتى بود كه تازه بازى عرضه شده بود و با تجربه نشده بوديم!!! :دى
سينا جان الان يه جوى تو تاپيك راه افتاده يه عده با مشكل داشتن بازى رو سانتر موافق و يه عده مخالفند و هركسى سعى ميكنه حرف خودشو به كرسى بنشونه!!
آقا خواهشا بى خيال اين بحث تكرارى بشيد!
بياييد در مورد نكات مثبت بازى صحبت كنيم و بى خيال بشيم،به نظر من هركس از ديدگاه خودش به بازى نگاه كنه بهتره!! :دى
باشه اینارو ولش کردم:d
ولی اینو کجای دلم بزارم؟ : :d
بازیکن از جوانان اوردم ( تو قسمت career mode ) دروازه بانه ، رفتم ببینم اهل کجاست دیدم تو پست CF هم میتونه بازی کنه:|:-o
یه بازی هم sim match رو زدم اومد جای مهاجمم گل هم زد:-o:|
فیفااااااااااااا)x

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
بابا چرا انقدر کم لطفی میکنید ؟! بازی خیلی واقع گرایانه شده ...

fifa 13 مگه مشکل نداشت هر روز خدا از استپ های بازی ایراد میگرفتن یا سرعت بعضی بازیکنا که شده بود باگ به تمام معنا ! یعنی یه بازیکن به فرض بازیساز 30 درصد یه بازیکن سرعتی کارایی نداشت ...

اتفاقا من روی سانترها به اون شکل مشکلی ندارم همشم سیزن بازی میکنم چند تا بازیم با رفقا از جمله امیر حسین گل بازی کردم همون قدری روی سانتر گل میخورم که تو 13 میخوردم شاید یه مقداری کمی فرق کرده باشه اتفاقا من روی L1 مثلث بیشتر مشکل دارم .

در کل به نظر من بازی خیلی طبیعی تر شده ولی صد در صد بی نقص هم نیست .

در ضمن این بایرن لامصب خیلی قوی شده :d

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
باشه اینارو ولش کردم:d
ولی اینو کجای دلم بزارم؟ : :d
بازیکن از جوانان اوردم ( تو قسمت career mode ) دروازه بانه ، رفتم ببینم اهل کجاست دیدم تو پست CF هم میتونه بازی کنه:|:-o
یه بازی هم sim match رو زدم اومد جای مهاجمم گل هم زد:-o:|
فیفااااااااااااا)x

R.I.P Fifa :D

آقا چرا امروز از دست دوم ترکیب من اینجوری شد؟!
اصلا ترکیب یه باشگاه دیگه بود روی یوونتوس...................
بعدشم که یه بار دیگه رفتم تو بازی دیگه به سرور EA وصل نمیشد،آخرشم هــنـــگ کرد و مجبور شدم دستگاه رو ریست کنم.................

شما تنظیمات دیفالت رو عوض کردی وقتی INV دادی؟!

I_LOVE_IRAN

کاربر سایت
Aug 26, 2013
93
نام
آرین
R.I.P Fifa :D

آقا چرا امروز از دست دوم ترکیب من اینجوری شد؟!
اصلا ترکیب یه باشگاه دیگه بود روی یوونتوس...................
بعدشم که یه بار دیگه رفتم تو بازی دیگه به سرور EA وصل نمیشد،آخرشم هــنـــگ کرد و مجبور شدم دستگاه رو ریست کنم.................

شما تنظیمات دیفالت رو عوض کردی وقتی INV دادی؟!
نه انلاین بود

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
تو فرندلی ها خیلی بهتر بازی میکنم تا تو سیزن !
خیلی عجیبه این ! اصلا ثبات ندارم ! اکثرشیوه ها رو هم تست کردم .. از جلو پرس کردم .. سیستم دفاع و ضد حمله چیدم .. کلا تهاجمی 424 - 433 اتک و فلان ..
عین یه ماهی ئی شده که هر کاری میکنم باز از دستم لیز میخوره .. خیلی دقت میکنم که خوب بازی بکنم و توپ لو ندم یا حریف رو کنترل بکنم ولی حرکات حریف رو پیش بینی هم که میکنم باز مسیر توپ و بازیکن عوض میشه .. نمیشه بعضی وقتا کنترل کرد بازی و بازیکن های حریف رو ! هرچقد فسفر بسوزون و سعی کن نمیشه بازم ..
اصلن موندم خودم :|

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
تو فرندلی ها خیلی بهتر بازی میکنم تا تو سیزن !
خیلی عجیبه این ! اصلا ثبات ندارم ! اکثرشیوه ها رو هم تست کردم .. از جلو پرس کردم .. سیستم دفاع و ضد حمله چیدم .. کلا تهاجمی 424 - 433 اتک و فلان ..
عین یه ماهی ئی شده که هر کاری میکنم باز از دستم لیز میخوره .. خیلی دقت میکنم که خوب بازی بکنم و توپ لو ندم یا حریف رو کنترل بکنم ولی حرکات حریف رو پیش بینی هم که میکنم باز مسیر توپ و بازیکن عوض میشه .. نمیشه بعضی وقتا کنترل کرد بازی و بازیکن های حریف رو ! هرچقد فسفر بسوزون و سعی کن نمیشه بازم ..
اصلن موندم خودم :|
میدونم چی میگی من هم تو سیزن همه جوره با دقت بازی میکنم باز یهو یه گل میخورم یا بازی رو دارم میبرم بازیم دست منه اخر بازی ۱گل میزنه طرف ۳امتیار میپره ولی هیجانش به همینه :d که خوب بازی کنی باخت بدی مثل فوتبال واقعی که همین اتفاق ها میفته بعضی اوقات کلا من تو سیزن میبازم شاید یکم ناراحت بشم ولی همین باخت ها انگیزمو بیشتر میکنه برای بازی کردن اگه همش ببرم تکراری میشه برام بی انگیزه میشم مخصوصا تو ۱۴ که هیجانش بیش از حد زیاد شده و یک ثانیه شل بگیری گل میخوری رو فرندلي هم كه اسمش روشه دوستانس و فقط بايدنقطه ضعفامون روش كار كنيمو با رفقاي قوي بازي كنيم ببازيم بهتره كه ايراد كارمون معلوم بشه تو سيزن تكرارش نكنيم امتيازا از دست بره:(

آخرین ویرایش:

Moayeri

کاربر سایت
Jun 26, 2010
34
به نظر من بازی در کل خوبه ولی یکی از مشکلاتش سانتر کردنه.طرف اگه در شرایط نامتعادل هم سانتر کنه به خوبی میفته روی سر مهاجم.
علاوه بر این وقتی توپ زمین میخوره گرفتنش تقریبا غیر ممکن میشه.به شخصه دیگه مشکل خاصی توی بازی نمیبینم البته بعد از آپدیت.
ولی نسخه دمو رو بیشتر دوست داشتم به نظرم از همه نظر بهتر بود

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
بچه کسی اسکیل چلنجی رو تا ته رفته:-/:D
لامصب همش سخته یکدوم رو هم باید تا ته ببرم!کدوم بهتره به نظرتون؟
ویرایش:گل کیپر از همه راحت تره

آخرین ویرایش:

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
بچه کسی اسکیل چلنجی رو تا ته رفته:-/:D
لامصب همش سخته یکدوم رو هم باید تا ته ببرم!کدوم بهتره به نظرتون؟
ویرایش:گل کیپر از همه راحت تره

واسه اون تروفیه میگی؟
به نظر من advance shooting خیلی راحت بود،خیلی زود لجندری کردمش و تموم شد رفت.............
یه تروفی دیگه هم هست که میگه باید همه اسکیل ها رو مرحله ی نقره ای رو تموم کنی،من همه رو تموم کردم به جز مرحله ی نقره ای lob pass ، لا مصب خیلی سخته،پیر شدم ولی رد نمیشه..................

I_LOVE_IRAN

کاربر سایت
Aug 26, 2013
93
نام
آرین
امروز قبل بازی کردن یه اسکیل چلنج رفتم تو 10 ثانیه رکوردم بین دوستام شد اول:d
راستی منوی مربیگری چرا اینقدر کند شده ؟ ، هی هندل میزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر