FIFA 14 l PS3

• Thread starter Thread starter ir7lv
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بنظرم باز داريد ناشكري ميكنيد
تو 13 يادتون رفته از هر 3 پست 2تا پست اين بود واي رونالدو پدرمو دراورد نميشه بگيريش باگ فيفا هست؟
همين al2 كه ميگه خوشم نميومده يادش رفته؟
فرزاد و داداشش يادشون رفته؟اينقد فرزاد در مورد رونالدو و باگ بودنش حرف زد كه ما خسته شديم رفتيم تاپيك يوتي رو زديم
اينقد ناشكري نكنيد بازي به سمت واقعيت رفته

خلاصه بحث های کارشناسی دوستان به اینجا رسید که FIFA13 از 14 بهتره و 14 شبیه PES شده !! :| واقعا خسته نباشید ....

کلا این FIFA14 حکایت عجیبی داره ... نظرات بشدت برخلاف هم هستن

تاپیک FIFA XBOX360 هم برید و نظرات بخونید اونجا هم یه سری از بچه ها از دید جالبی به موضوع نگاه کردن

http://forum.bazicenter.com/thread76117/page126/

Last edited by a moderator:
بنظر من بازی خیلی خوب و روون شده
البته روزای اول زیاد حال نکردم باهاش ولی الان میفهمم تغییرات و نکته های جالبی در بازی اعمال شده

تنها مشکل بازی بنظرم عکس العمل کند دروازبان هاست. در عجم چرا هرچی شوت و ... میزنم این نویر میگیره !! فکر کنم باگ هستش:d
با این آپدیت جدیده هم درست نشد

کلا این FIFA14 حکایت عجیبی داره ... نظرات بشدت برخلاف هم هستن

تاپیک FIFA XBOX360 هم برید و نظرات بخونید اونجا هم یه سری از بچه ها از دید جالبی به موضوع نگاه کردن

http://forum.bazicenter.com/thread76117/page126/
به خدا من قبلا فکر میکردم باگ یعنی صحنه ای غیب بشه یا گیری مشکلی تو بازی باشه اینکه سانتر و… باگ باشه رو اینجا یاد گرفتم:d

باگ واسه من یعنی فیفا 13 و L1 +مثلث:d
چون واقعن راه حلی واسش نبود و طرف از نیمه خودی با همین یه کار بازی رو میبرد!
ولی تو 14 این مدل مزخرف تا حدودی حل شده و البته میشه یجورایی بستش.
در کل بنظرم جلوی تغییرات نباید ایستادگی کرد و بهترین کار همراه شدنه ;)

دوستان من یه مشکل دارم

چند روزی میشه که مدام وسط بازی ارتباطم با سرور EA قطع میشه

من سرعت دانلود و پینگم خیلی خوبه و توی بازی هم اصلا لگ ندارم اما درست وسط بازی از EA پرت میشم بیرون ! اگر نتم قطعی داشت از PSN هم خارج میشدم اما وقتی بازی قطع میشه بازم توی PSN هستم و بعدش دوباره راحت به EA کانکت میشم اما بعد از چند دقیقه دوباره همین قضیه تکرار میشه

اول فکر میکردم مشکل از DNS و دو سه بار DNS عوض کردم مشکم حل نشد شما راه حلی سراغ ندارید ؟ واقعا این 3 روز خیلی اذیت شدم توی التیمیت من حدودا 19تا باخت دارم باور کنید 11 تاش توی همین 4 روز اخیر بوده و همین مشکل اینترنتم باعث شده دو تا دیویژن بیام پایین ...

هیچکس این مشکل منو نداره ؟

عرفان@

عرفان من نگفتم مثلث L1 ایراد داره حرفم این بود مشکل دفاعی من روی این پاس های عمقیه اما برعکس اصلا روی سانتر ها مشکل ندارم

حرف منم دقیقا همینه باور کن بیشترش به بازی خودمون برمیگرده مثلا من عمق دفاعم مشکل داره تو روی سانتر ها مشکل داری و بازی کلا همینه اما تا وقتی یک مشکل همه یا حداقل اکثرا نداشته باشن نمیشه گفت این مسئله مشکل بازیه

اگر حریفت توی دفاع درست کار کنه احتمالش نزدیک به صفره با جیووینکو بتونی بهش گل بزنی حالا بیا دوستانه بزنیم شما دفاع منو تست کن منم دفاع شما :دی

ما کوچیک داش سینا هم هستیم
امشب آنلاین نشدی که بازی کنیم ایشالله فردا ظهر یا فردا شب با هم بازی میکنم و ما رو آب کش میکنی :d چون هنوزم میگم من پیش تو عبدالله و خیلی از بچه های دیگه درس پس میدم

من تصمیم گرفتم جای غر زدن از این باگ های فیفا یه کاری کنم جلوی سانتر رو بگیرم خدا رو شکر امشب تویه 10 بازی که کردم جمعا 4 گل خوردم و تونستم قبل از اینکه طرف بره واسه سانتر ببندمش و خلاصه طرف هم دید نمیتونه سانتر کنه عصبی شد و چون روش دیگه ای هم بازی نمیکرد ریده شد به بازیش :d و تونستم 3تا بزنم و وسط بازی left داد :d
هنوزم بازیم جا واسه کار خیلی داره و کلی سوتی میدم اما شاید بهترین تصمیم اینه که جای غر زدن بشینیم یه فکری کنیم و خدا رو شکر فعلا واسه من جواب داده

سینا جان هر موقع گفتی آن میشیم آبکشمون کنی :d

آقا ما که دیگه به خدا کنار کشیدیم الان نظرمون هم عوض شده یعنی دیگه به سانتر کاری نداریم الان به نظرم این اعتماد به نفس این دروازبانا باگه :d حریف کرنر میزنه مردتیکه والدز توپ رو همین جور نگاه میکنه بعد دمه خط میپره با پا استپ میکنه آدم قلب میاد تو شرتش:d

ولی خدایی از بازی نمیخوام دیگه بد بگم اما یه واقعیتی اینجا بیان شد خواستم بگم شدیدا در مورد منم صدق میکنه...

اتفاقا این تغییراتی که تو 14 داده شده نا خوش آیند هم هست به نفع من شده
مثلا اونموقع کنسول که روشن میشد میرفتم سر فیفا و یه 3 ساعتی بازی میکردم و دیگه به هیچ بازی نم رسیدم ولی الان خیلی بتونم فیفا بزنم 3 مسابقه 7 دیقه ایی
الان کم کم دارم همه بازی هایی که رو دستم مونده بود رو تموم میکنم

این جریان هرجوری هم که هستش باعث شد بشینیم بازیهایی که هیچوقت وقت نکردیم رو تموم کنیم میترسیدیم PS4 بگیریم یه سری بازیها دست نخورده بمونه!!:">

پیشنهاد میکنیم همه ولش کنن این قضیه رو ... این بحث سانتر رو بذاری روی هم یه 10 صفحه ای میشه هیچ نتیجه ای هم که نداره... ترو خدا حال نمیکنید دیگه باهاش کنار بیاید اصلا اینجور فک کنید که هر سری هم با یه چیز مشکل داشتیم دیگه ;)

بنظرم باز داريد ناشكري ميكنيد
تو 13 يادتون رفته از هر 3 پست 2تا پست اين بود واي رونالدو پدرمو دراورد نميشه بگيريش باگ فيفا هست؟
همين al2 كه ميگه خوشم نميومده يادش رفته؟
هنوزم میگم آق مصطفی
کارشناس همه چیز
اون یه بازیکن بود که ایراد داشت وقتی هم هیچکدوم از دوطرف بازی رئال نباشن مشکل حله
ولی الان داره درباره کل بازی بحث میشه

فقط رونالدو مشکل داشت ؟ :|

13 در زمینه شبیه سازی اینقدر داغون و بچه بازی شده بود که عملا مدافعینی که سرعتشون زیر 70 باشه توش کارایی نداشتن اما الان توی UT با دفاعی مثل بن عطیه کامل خط دفاعم بستم

قیمت بازیکنارو توی UT همون 13 ببین همه از دفاع اخر تا حمله بیخیال یه سری ایتم مهم شده بودن فقط سرعت ... دیگه کم مونده بود دروازبانم سرعتی بزارن

با هر کی بازی میکردیم فقط دستش میذاشت روی سرعت دیگه ذره ای هوش و خلاقیت رسما از بین رفته بود همه چی شبیه PES شده بود

موریل
دی ناتاله
بلاژ
جیووینکو
ریبری
روبن
بیل
مسی و....

واقعا خوشحال میشم شما و هر دوست دیگه ای یه مورد بگید که در زمینه شبیه سازی FIFA13 بهتر از 14 عمل کرده باشه ؟

سیستم پاسکاری دقیق تر شده ؟ ایا فیفا13 نبود که عملا از هر جا با هر قدرتی پاس میدادی به بازیکنت میرسید ؟ سیستم استپ توپ چطور بود ؟ با یه بازیکن داغون راحت توپو در حرکت میتونستی استپ کنی بری جلو ! چرا ؟ چون سرعتی بود !

دیشب بازی ارژانتین و اروگوئه بود و هر دو تیم هم تیمهایی هستن که فوتبال سرعتی و خوب بازی میکنن اما جالب اینجاس بازم در زمینه پاسکاری و سرعت پاس هایی که به هم میدادن FIFA14 هم کمی از فوتبال واقعی سریعتر هستش !

بازی باید متعادل باشه دیشب با عبدالله بازی کردیم وقتی دیدم رونالدو اینطوری ساختن واقعا خوشحال شدم از روی عادتی که داشتم فقط میخواستم با بیل و رونالدو دستم روی سرعت بزارم برم جلو اما دیگه نمیشد ! باید یکم هوش خودمم به کار مینداختم

فرشاد گفتش FIFA13 کسی اعتراض نمیکرد رفتم تاپیک 13 ماشالا تا 30 صفحه تمام پست ها در مورد نحوه خرید شریکی بازی بود :| :دی

اما اینارو پیدا کردم

گیم پلی بازی بد شده خداییش کنترل توپ هم همینطور پاس 1 2 خوب شده دروازبان افتضاح شده دوباره مثل 11 دریبل هاشم که درست کار نمیکنه تنها خوبیی که داره سرورهاش عالی شده گرافیکه بازی یه کم از 12 کمتر شده ولی حال میده چون طرفداره فیفام بودم و هستم من و ادد کنید بترکونیم

به نظرم هوش دروازبان دمو خیلی خیلی بهتر بود ، دروازبان های نسخه اصلی یک مشت خنگ هستن

خب بعد از زدن چند دست به اين نتايج رسيدم
متاسفانه تغييرات زيادي مشاهده نكردم فقط يه ذره گيم پلي سريعتر و روونتر شده
گرافيك هم بنظرم كمتر شده نسبت به فيفا 12
نكته مثبت فيسهاي بازيكنهاست كه خيلي بهتره شده
كلا تغييرات زياد نبوده
راستي سرورهاي بازي خيلي عالي شدن واقعا محشرن

تعحب نکنید این پست زیر امید در مورد FIFA13 گذاشته بود ! :دی

چرا اینقدر گیم پلی بازی بد شده،قبلا میشد ضربه فنی زد الان همه ضربه های فنی اوت میشن من به بازی حریف هام هم دقت کردم دیگه هیچکس ضربه فنی نمی زنه همه با روش های معمولی به گل میرسن،هیجان تو بازی خیلی کم شده و به اندازه فیفا 12 نیست،تو فیفا 12 از هر 20 تا سانتر یکیشو زوری میشد هد زد اما الان با هر سانتری امکان گل زدن روی ضربه سر وجود داره،استپ کردن توپ توسط بازیکن ها هم که خیلی ناجوره اگر حواست نباشه و خوب توپ رو کنترل نکنی راحت یه موقعیت گل تقدیم حریف شده!
در کل نسبت به فیفا 12 بد نیست اما میتونست خیلی بهتر از این باشه!
نیوکمپ هم که نداره!

اقای ایتالیایی نما :دی

این شوت های بازی بد جور ول شده دیگه تو 12 به این شدت نبود ! از 40 متری هم خوب شوت بزنی راحت گل می شه ضمن اینکه خدا نگذره از طراح وین رونی که اینقدر نسبت به نسخه قبل ضعیف تر کردنش !

p.s : دوستان انلاین باز حریف می طلبیم

تو 12 هر کی می رسید با هر بازیکنی یه r1 نگه می داشت و شوت می کرد به راحتی گل میشد!لجم در میومد یارو بازیش خوب نبود ولی با این روش می تونست گل بزنه!
و استپ هم طبیعی هست دیگه!
نیوکمپ رو خیلی موافقم!ینی چی نداره!
سرعت بازی هم به نظرم زیادی زیاد شده!

دوستان من تازه دیروز بازی دانلود کردم با تمام احترامی که برای نظرات شما قائلم فقط میتونم بگم سرمون بدجور کلاه رفته چون به جرات میشه گفت فیفا13 هیچ تغییر خاصی نکرده و از همه بدتر سرعت بازی و پاس ها به شکل تخیلی بالا رفته ( حالا هی بریم به PES گیر بدیم ! )
دیشب یه لحظه فک کردم زانتی 20 سال جوون شده! باز هم میگم با تمام احترامی به نظرات تک تک دوستان فیفا توی این سری گند زد البته اینو بگم هیجان بازی بالاتر رفته اما به بهای دور شدن گیم پلی بازی از واقعیت

وقتی رفتم تاپیک 13 فهمیدم کلا یه سریا کارشون ایراد گرفتنه ! :دی سال بعد هم همین FIFA14 میکوبن تو سر FIFA15 !

آخرین ویرایش:
سینا جان بیخیال..
تو صفحات قبل گفتم.من هرچی بگم نه کسی که از بازی خوشش اومده روش تاثیر میذاره نه تو هم بگی بهتر شده من میپسندم.سلیقست دیگه.حالا من این 14 رو نمیپسندم.بیشتر از این کشش ندیم.
ولی تو 2 سطر توضیح بدم و تمام :
راجع به اینکه گفتی خلاصه بحثای ما رسیده به اینکه فیفا 14 شبیه pes شده! من کی همچی حرفی زدم؟ توی کدوم پست من همچو برداشتی ازش میشد؟؟! من تنها جایی که از pes نام بردم این بود که pes رویاش اینه که بیاد فیفا رو بگیره و بهش برسه! این یعنی فیفا 14 شده pes ؟ شاید من بد متوجه شدم منظورتو!!!

اگر دوستان دلخور شدن معذرت میخوام.بازم میگم من فیفا بازم و از pes متنفرم:d و دوست دارم فیفا بهتر بشه و حال بده.حالا این شماره نشد... مهم نیس.عزیزانی که پسندیدن لذتشو ببرن;)

توی تاپیک هم دیگه اعتراضی نمیکنم که جو بدی ایجاد بشه و چند صفحه سر بحث های بی فایده پیش بره

سینا جان بیخیال..
تو صفحات قبل گفتم.من هرچی بگم نه کسی که از بازی خوشش اومده روش تاثیر میذاره نه تو هم بگی بهتر شده من میپسندم.سلیقست دیگه.حالا من این 14 رو نمیپسندم.بیشتر از این کشش ندیم.
راجع به اینکه گفتی خلاصه بحثای ما رسیده به اینکه فیفا 14 شبیه pes شده! من کی همچی حرفی زدم؟ توی کدوم پست من همچو برداشتی ازش میشد؟؟! من تنها جایی که از pes نام بردم این بود که pes رویاش اینه که بیاد فیفا رو بگیره و بهش برسه! این یعنی فیفا 14 شده pes ؟ شاید من بد متوجه شدم منظورتو!!!

اگر دوستان دلخور شدن معذرت میخوام.بازم میگم من فیفا بازم و از pes متنفرم:d و دوست دارم فیفا بهتر بشه و حال بده.حالا این شماره نشد... مهم نیس.عزیزانی که پسندیدن لذتشو ببرن;)

توی تاپیک هم دیگه اعتراضی نمیکنم که جو بدی ایجاد بشه و چند صفحه سر بحث های بی فایده پیش بره

فرشاد صفحه قبل کامل بخون میفهمی منظورم کی بود :دی

فقط رونالدو مشکل داشت ؟ :|

13 در زمینه شبیه سازی اینقدر داغون و بچه بازی شده بود که عملا مدافعینی که سرعتشون زیر 70 باشه توش کارایی نداشتن اما الان توی UT با دفاعی مثل بن عطیه کامل خط دفاعم بستم

قیمت بازیکنارو توی UT همون 13 ببین همه از دفاع اخر تا حمله بیخیال یه سری ایتم مهم شده بودن فقط سرعت ... دیگه کم مونده بود دروازبانم سرعتی بزارن

با هر کی بازی میکردیم فقط دستش میذاشت روی سرعت دیگه ذره ای هوش و خلاقیت رسما از بین رفته بود همه چی شبیه PES شده بود

موریل
دی ناتاله
بلاژ
جیووینکو
ریبری
روبن
بیل
مسی و....

واقعا خوشحال میشم شما و هر دوست دیگه ای یه مورد بگید که در زمینه شبیه سازی FIFA13 بهتر از 14 عمل کرده باشه ؟

سیستم پاسکاری دقیق تر شده ؟ ایا فیفا13 نبود که عملا از هر جا با هر قدرتی پاس میدادی به بازیکنت میرسید ؟ سیستم استپ توپ چطور بود ؟ با یه بازیکن داغون راحت توپو در حرکت میتونستی استپ کنی بری جلو ! چرا ؟ چون سرعتی بود !

دیشب بازی ارژانتین و اروگوئه بود و هر دو تیم هم تیمهایی هستن که فوتبال سرعتی و خوب بازی میکنن اما جالب اینجاس بازم در زمینه پاسکاری و سرعت پاس هایی که به هم میدادن FIFA14 هم کمی از فوتبال واقعی سریعتر هستش !

بازی باید متعادل باشه دیشب با عبدالله بازی کردیم وقتی دیدم رونالدو اینطوری ساختن واقعا خوشحال شدم از روی عادتی که داشتم فقط میخواستم با بیل و رونالدو دستم روی سرعت بزارم برم جلو اما دیگه نمیشد ! باید یکم هوش خودمم به کار مینداختم

فرشاد گفتش FIFA13 کسی اعتراض نمیکرد رفتم تاپیک 13 ماشالا تا 30 صفحه تمام پست ها در مورد نحوه خرید شریکی بازی بود :| :دی

اما اینارو پیدا کردم

تعحب نکنید این پست زیر امید در مورد FIFA13 گذاشته بود ! :دی

اقای ایتالیایی نما :دی

وقتی رفتم تاپیک 13 فهمیدم کلا یه سریا کارشون ایراد گرفتنه ! :دی سال بعد هم همین FIFA14 میکوبن تو سر FIFA15 !

سينا تو اون پستهايي كه توش در مورد رونالدو و سرعتش و عدم مهار بودنش بود رو نقل قول نكردي وگرنه بايد تمام تاپيك فيفا13 رو اينجا مينوشتي:))

فیفا 14 در بدترین حالتش نه تنها از 13،بلکه از تمام فیفا ها بهتر هست.چی بود 13!!!توپ وزن نداشت بازیکنا هم جت بودن!
@سینا
سینا امروز منم مثل تو شدم هی دیس کانتکت میشم دیگه اعصابم خورد شده!دقیقه 80 دیس شدم جلو بودم!چه سیستم داغونی داره این یوتی!!!خب من جلو بودم دیس شدم چرا بازی رو حساب میکنی و من رو بازنده میکنی؟باز اگه عقب بودم یه چیزی !!!تو یوتی هر 1امتیاز مهمه اینم هی قطع میشه!!
در مورد رونالدو تو 13 .واقعا باگ بود!!!!ینی طرف با 3 تا پاس گل میزد!باگه دیگه!الان خیلی بهتر شده.

سینا جان بیخیال..

راستش ما فیفا باز ها وقتی یه فیفا بد میشه میگیم شبیه پی اس شده
یعنی پی اس ملاک بد بودنه :d;)
ولی کنترل توپ تو فیفا 13 یه جورایی بهتر بود مثلا مسی واقعا مثل خودش بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or