FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
تورو خدا ازین حرفا نزنین اینا دیگه چیه مگه میشه .

یعنی من به تنهایی سعی دارم EA رو خراب کنم ؟ :d

من تا الان دوبار برام پیش اومده ! هر دوبار هم هرچقدر که میرفتم بیرون میومدم بازم فاید نداشت ...

rybdh

کاربر سایت
May 5, 2012
23
از اینترنت نیست من خارج از ایرانم و سرعت اینترنتم خیلی خوبه ولی این فیفا انلاین میره رو مخ همش بامبول در میاره این اپدیت هم کاری نکرد

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
از اینترنت نیست من خارج از ایرانم و سرعت اینترنتم خیلی خوبه ولی این فیفا انلاین میره رو مخ همش بامبول در میاره این اپدیت هم کاری نکرد
توی سایتش که نوشته همه ی باگ ها توی یک آپدیت رفع نمیشه و تا آخر این ماه با چنتا آپدیت تمام مشکلاتو حل میکنن این مشکلات برای من درست چند روز قبل از عرضه فیفا۱۳ توی فیفا ۱۲ هم برای من وجود داشت اشکال از سرورشه فک میکنم :-s

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
نمیدونم چرا این همه بازی رو سخت کردن رو لجندری !
سی پی یو خوب بازی نمیکنه ولی تمام توپ هایی که میاره گل میشه ! تمام درگیری ها رو اونا میبرن ! کارهای تاکتیکی وحشتناک ! فینیشنگ های خفن !

اصلا با این قضیه کنار نمیام ! واقعا سی پی یو رو اعصاب هست !

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
نمیدونم چرا این همه بازی رو سخت کردن رو لجندری !
سی پی یو خوب بازی نمیکنه ولی تمام توپ هایی که میاره گل میشه ! تمام درگیری ها رو اونا میبرن ! کارهای تاکتیکی وحشتناک ! فینیشنگ های خفن !

اصلا با این قضیه کنار نمیام ! واقعا سی پی یو رو اعصاب هست !
شدیدا تایید میشه
تیم مقابل من بارسا باشه یا هرکولس فرقی نداره دوتاشون مثل هم بازی میکنن از همه نظر..

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
در تایید صحبت دوستان منم رو لجندری بالاخره بعد روزها شیش تایی شدن از سوی MAN.U تونستم با FCB یک هیچ جلو بیفتم
کلی خوشحال که بالاخره گل زدم بعد نیمه دوم گل مساوی رو خوردم و تا دقیقه 89 باز شنگول بودم که این مساوی خودش یه برد محسوب میشه
که فن پرسی از پشت هیجده مثل یه گودزیلا توپو شوت کرد و باختم.

هرکی بتونه رو لجندری FIFA 13 بازیارو ببره واقعا کارش درسته....

ahmad6970

کاربر سایت
Oct 3, 2012
33
اقا واقعا تو مخی نمیدونم باید چکار کنم با نوریچ بازی میکردم 5تاتوپ اورد 5تاش رفت توگل مدافع ها نقش هویج روانگاردارن قدرت های تیم حریف رو از 50جابجا کردم تیما قوی و ضعیف میشن اونیکه من میخوام در نمیاد کسی میدونه بهترین تنظیماتش چطوره دارم دیوونه میشم نمیخوام برم دوباره سراغ pes یکی راهنمایی کنه

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
بچه هایی که برنر مکس دارن اگه میشه لطف کنن بگن تو کریر مود مشکل نداره تو حالت آفلاین؟چون نسخه عادی تو کریر مود مشکل داره و بعد از چند دقیقه ارور میده

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
تو باشگاهی معمولا قبل از شروع فصل 3 تا دوستانه میزنی و بعد لیگ شروع میشه ولی تو تیم ملی قبل از جام های اروپا یا جام جهانی چند تا بازی دوستانه میزاره برات

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر