FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

ahmad6970

کاربر سایت
Oct 3, 2012
33
اقا هیچ راهی نداره که اول تا چهارم نشی اخراج نشی من میخوام یه تیم ضعیف بردارم اما ظاهرا بازم اینطوریه خیلی بی خوده اگه نشه اگه کسی میدونه بگه

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
من موقع ثبت نام کردن داخل origin از طریق خود بازی فیفا 13 بعد از این که ایمیل و پسورد رو میزنم یه چیزه دیگه میاد اونو اوکی میکنم بعد این نوشته میاد
your password must be between 8 and 16 characters ,and must include an uppercase letter , lowercase letter and a number

پسوردمم بین 8 تا 16 هست ولی بقیشو نمیدونم
هزار تا پسورد از همه نوع امتحان کردم

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اقا هیچ راهی نداره که اول تا چهارم نشی اخراج نشی من میخوام یه تیم ضعیف بردارم اما ظاهرا بازم اینطوریه خیلی بی خوده اگه نشه اگه کسی میدونه بگه

تیم ضعیفو که میتونین بردارین ولی اخراج نشوو و ... فکر نکنم شدنی باشه .

من موقع ثبت نام کردن داخل origin از طریق خود بازی فیفا 13 بعد از این که ایمیل و پسورد رو میزنم یه چیزه دیگه میاد اونو اوکی میکنم بعد این نوشته میاد
your password must be between 8 and 16 characters ,and must include an uppercase letter , lowercase letter and a number

پسوردمم بین 8 تا 16 هست ولی بقیشو نمیدونم
هزار تا پسورد از همه نوع امتحان کردم

جوابتونو تو پ.خ دادم موفق باشی محمد جان . باز سوالی داشتین در خدمتم .

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
دوستان سایت xbuc.com این آپدیت رو گذاشته.برید دانلود کنید.برای این که بدونید آپدیت درست انجام شده برید روی تیم ناپولی اگه اسم و لگو و لباس تیم درست شده باشه یعنی آپدیت درست انجام شده.در غیر این صورت دوباره تلاش کنید

آخرین ویرایش:

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
باگ های لایو رو رفع کرده؟

باگی از هون اولشم قسمت لایو نداشت؟

برای شما مگه چه مشکلاتی رو داشته؟

من خودم head to head زیاد بازی میکنم و مشکلی ندیدم... قسمت seasons هم که شبا انلاین بازی میکنم به اون صورت مشکلی نداره وگرنه یهو پینگ بره بالا و از بازی بپری بیرون....

قسمت challeng هم که هر از گاهی یه مسابقه برات میزاره و باید تیم حریف رو با هر درجه سختی که خواستی شکست بدی هم تا حالا که مشکلی نداشته....

نمیدونم دوستان منظوشون از باگ چیه دقیقا؟

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
باگی از هون اولشم قسمت لایو نداشت؟

برای شما مگه چه مشکلاتی رو داشته؟

من خودم head to head زیاد بازی میکنم و مشکلی ندیدم... قسمت seasons هم که شبا انلاین بازی میکنم به اون صورت مشکلی نداره وگرنه یهو پینگ بره بالا و از بازی بپری بیرون....

قسمت challeng هم که هر از گاهی یه مسابقه برات میزاره و باید تیم حریف رو با هر درجه سختی که خواستی شکست بدی هم تا حالا که مشکلی نداشته....

نمیدونم دوستان منظوشون از باگ چیه دقیقا؟
آخه ما توی 12 توی لایو تقریبا مشکلی نداشتیم ولی توی 13 یه سری مشکل هست...مثلا من توی قسمت season چند بار search میکنه تا بالاخره به سرور حریفت کانکت بشه یعنی میگه connection to your opponent was lost ولی من با همین اینترنت با 12 خیلی کمتر مشکل داشتم

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
دوستان قضیه این آنلاین پس چیه ؟ مجانی شده مگه ؟:d قبلا که باید 800پوینت میدادیم جاش...

لطفا شفاف سازی کنن دوستان
فرقی نکرده الانم همون 800 پوینت رو باید بدی:)
ولی قسمت match day که امسال اضافه شده مجانی هستش

---------- نوشته در 08:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:35 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها اگه اینترنت ما مشکل داشته باشه مگه طرف مقابل میفهمه که اینترنت ما خوب نیست؟؟؟؟....اینترنتم امروز خیلی کم مشکل داشت لگ هم خیلی کم بود ولی از هفت هشت نفری که بازی کردم دو نفرشون مسیج دادن دری وری گفتن گفتن اینترنتت خوب نیست البته نه اینقدر محترمانه:d ولی انصافا اینترنت من هیچ مشکلی نداشت لگ هم خیلی خیلی کم بود نمیدونم چجوری شد اینو گفتن

---------- نوشته در 08:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:40 PM ارسال شده بود ----------

این آپدیت هم که خیلی کار ساز نبود..امروز یه بار فرانسه رو برداشتم به جاش توی بازی منچستر اومد:-o ولی خودش فهمید چه گندی زده سریع از بازی خارج شد:d

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
آخه ما توی 12 توی لایو تقریبا مشکلی نداشتیم ولی توی 13 یه سری مشکل هست...مثلا من توی قسمت season چند بار search میکنه تا بالاخره به سرور حریفت کانکت بشه یعنی میگه connection to your opponent was lost ولی من با همین اینترنت با 12 خیلی کمتر مشکل داشتم

این ارور بخاطر مشل عدم ارتباط اینترنت شما با مبدا (حریفی) هست که بهش باید وصل بشید...

این اسمش باگ نیست...در بعضی از ساعات روز گزینه season فعال نیست که اونم بخاطر فعالیت کم یوزرها در این قسمته...رقابت در این قسمت رو در شبها دنبال کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر