FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
چجوری میشه تو کریر بازیکن خرید؟
اونجا نوشته ترانسفرو انتخاب میکنی بعد نوع خرید(قرضی یا کامل:d)بعد قیمت و بقیه موردا...منظورت چیه دوست عزیز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من بودم امضامو عوض میکردم چون اگر اونا ببیننش چکیت میکنن;)

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
سلام ما هم به وصال یار رسیدیم
خب اول از همه میتونم بپرسم چطور بعضیا میگن بازی سرعتش زیاده
قبول دارم توپ زیاد وسط زمین نیست
اما این عادیه
شما لیگای معتبر رو نگاه کنین ببینین چقدر سریع از دفاع به حمله میرن
واقعا من کیف کردم امسال دیگه ترکوند باگ های آزار دهنده و هند های مزخرف هم حذف شده
دفاع کردنم بهتر شده
و هم چنین پاس های تو عمق و فیزیک بازی فوق العادس
راستی بچه ها زمین سایه دار چشمم رو اذیت میکنه مشکل از چشم منه یا کلا اینجوریه؟
راستی نمیشه قیافه بازیکن ها رو ادیت کرد؟ بعضی بازیکن ها فیس هاشون بد کار شده
یه سوال دیگه داشتم تو کریر یه صفحه اوردم که کار هایی که باید انجام بدمشون بود بهد
یه گزینه بود که پول تعیین میکردی
فکر کنم برا هزینه نقل و انتقالات بود 20 تا درخواست کردم و 17تا بهم دادن
درس میگم یا برا یه چیز دیگس؟
چرا بعضی بازیکن ها هرچی پول میدی نمیان؟؟؟؟؟؟

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
دوستان کسی اینجا کریر مود با آرسنال رفته؟
اگه آره چندتا بازیکن که لازمه بخرم بگین ممنون میشم
لاکینا ترآاوره(آنژی) یا دامیائو رو بخر واسه نوک حمله..... محمدو ساخو دفاع وسط پاریس سن ژرمن...... کلاینه،دفاع راست ساوسمپتون......جترو ویلمز دفاع چپ هلند و.....تیم کرول دروازبان نیوکاسل یا مارک آندره تر اشتگن دروازبان مونشن گلادباخ.....

اگه بازیکن جوون هم بخوای،پوگبا یوونتوس و ورراتی پاریس سن ژرمن و ذکریا لبید اسپورتینگ و دراکسلر شالکه فوق العاده هستن........لیالی هم دروازه بان جوون خوبیه........

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
دوتا سوال
این کفشی که دو رنگ هست منظظورم سفید و صورتی هست که خیلی قشنگ هست چرا تو لیست کفشها نیست؟
بعضی موقع ها که پاس میدیدم توپ روی هوا میره و سرعتش کم میشه که باعث میشه توپ قطع میشه؟

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
رفقا درخواستها و بحث و تبادل نظر و پرسش درباره creation centre رو تو تاپيك مخصوصش تو قسمت xbox live پيگيري كنيد اونجا رو واسه اين درست كردم

Sent from my iPhone using Tapatalk

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
یه دوست عزیزی به نام Parham_Wolf3000 دوازده تا از تیمای لیگ برتر رو تو Creation Center ساخته. کارشم بی‌نقض بوده از نظرم. هم اورال‌ها و هم چهره و تیپ بازیکنا و لباس تک‌تک تیم‌ها واقعاً عالی کار شده. کار HDV7 هم که فکر کنم از کاربرای اینجا و دوستان فعال این تاپیک بوده واقعاً عالی بوده. اگه یه همتی بکنید 5 تا تیم دیگه‌ی لیگ برتر رو هم بسازید واقعاً عالی می‌شه و عملاً می‌تونیم لیگ برتر رو تو FIFA 13 اونم رو هر پلتفرمی تجربه کنیم. تیم‌های باقیمونده پیکان، آلومینیوم، نفت تهران، نفت آبادان و گهر دورود هستند.
دوست عزیز اون خودش تاپیک جدا داره بعدشم چک کردم اصلان منطقی نبود اورال ها شما برو ببین نایف هزازی رو خود فیفا چند داده و بازیکنای استقلال و پرسپولیس رو ببین از parham خواهش دارم که اورال ها رو فقط edit کنه و واسه اورال ها هم از دوستان عزیز خواهشمندم بیان به تاپیک مربوط تو قسمت xbox live بعد برن creation center و نظر بدن تا بتونیم لیگ برتر رو داشته باشیم .در ضمن ازdaniel45 نیز تشکر میکنم.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان یک سوال خدایش شما رو چه لولی بازی میکنید لجندری یا ورلد کلاس من هر کاری میکنم روی لجندری میبازم یا باید خودمو بکشم مساوی بگیرم توی ضربات پنالتی ببرم اما ولدرکلاس نورماله کاش یک نظزسنجی اینجا میزاشتن

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دوست عزیز اون خودش تاپیک جدا داره بعدشم چک کردم اصلان منطقی نبود اورال ها شما برو ببین نایف هزازی رو خود فیفا چند داده و بازیکنای استقلال و پرسپولیس رو ببین از parham خواهش دارم که اورال ها رو فقط edit کنه و واسه اورال ها هم از دوستان عزیز خواهشمندم بیان به تاپیک مربوط تو قسمت xbox live بعد برن creation center و نظر بدن تا بتونیم لیگ برتر رو داشته باشیم .در ضمن ازdaniel45 نیز تشکر میکنم.

البته آقای parham نمیدونم چطور ولی از 4 تیمی که من درست کردم به نوعی استفاده کرده. اگه ببینید اورالها و ترکیب و چهره ها تقریبا اونایی هستن که من ساختم.
اورال ها رو هم همین الان میرم کمشون میکنم (البته اینا رو خودم عمدا زیاد دادم چون خود EA هم به بازیکنای عربستانی بیش از حد زیاد داده)
فقط خواهشا به اون تاپیک سر بزنید تا هماهنگ بشیم و تیم ها رو درست بکنیم.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
البته آقای parham نمیدونم چطور ولی از 4 تیمی که من درست کردم به نوعی استفاده کرده. اگه ببینید اورالها و ترکیب و چهره ها تقریبا اونایی هستن که من ساختم.
اورال ها رو هم همین الان میرم کمشون میکنم (البته اینا رو خودم عمدا زیاد دادم چون خود EA هم به بازیکنای عربستانی بیش از حد زیاد داده)
فقط خواهشا به اون تاپیک سر بزنید تا هماهنگ بشیم و تیم ها رو درست بکنیم.
این تاپیک CC رو پیدا نمیکنم !

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
دوستان یک سوال خدایش شما رو چه لولی بازی میکنید لجندری یا ورلد کلاس من هر کاری میکنم روی لجندری میبازم یا باید خودمو بکشم مساوی بگیرم توی ضربات پنالتی ببرم اما ولدرکلاس نورماله کاش یک نظزسنجی اینجا میزاشتن

راست میگی دوست عزیز منم همینطور اکثر کسایی هم که میان میگن ما رولگندری 10 تا جام میگیریمو توهمه بازیا 6 تا میزنیمو.... اینا ز... زیادی میزنن شما باور نکن;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر