FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
نمیشه از سمت مربی گری تیم ملی استعفا بدی ؟
میخوام روی رقابتهای باشگاهی تمرکز کنم...:D

هوملز و نویر و اشنایدر رو برای یونایتد خریدم
لنگ دفاع راستم
یه چیز جالب اینکه خود باشگاه بهم چند تا فولبک معرفی کرد
لیخت و پیژچک و آباته و ایوانویچ...
خودشون به عمق فاجعه پی بردن :D

ولی بودجه باشگاه زیر یه ملیون یوروئه

این کریشیتو کجا بازی میکنه ؟ دفاع راست هم هست؟

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی

لنگ دفاع راستم

در چه صورتی باشگاه بهت بازیکن پیشنهاد میکنه که بخری؟
کریشیتو توی زنیت روسیه بازی میکنه . فکر کنم فقط میتونه دفاع چپ بازی کنه اما تو دفاع چپ کارشو خوب بلده.

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال

لنگ دفاع راستم

نه متاسفانه باید تا آخر قراردادت(که معمولاً 12 ماهست) صبر کنی تا بهت یه پیشنهاد جدید بدن که میتونی قبول کنیش یا نکنی. De Gea پیشرفتش فوق‌العاده میشه. GK Reflexــش که از نظر من مهمترین فاکتور دروازه‌بانی هستش به 92 می‌رسه. به نظر من تصمیمت واسه خرید نویر و اشنایدر اشتباه بود. باز هوملز خرید نسبتاً خوبی بود اونم فقط واسه سنش و پیشرفتی که میکنه. گرچه گزینه‌های خوبی واسه دفاع تو تیم بود. Jones, Smalling, Evans همشون میتونستن بازیکنای خوبی باشن در کنار فردیناند و ویدیچ که تا دو سه فصل در حد خودشون میموندن. در کل خریدای با فکری نکردی. بیشتر اسم خریدی تا اینکه فکر کنی چه بازیکنی رو واقعاً احتیاج داری. منچستر در درجه اول به یه دفاع چپ خوب مثل همون Abate یا کریشیتسو احتیاج داره چون رافائل قدرت بدنی خوبی نداره و گزینه های زیادی هم واسه دفاع چپ نداری. واسه پولش هم می‌تونی یکی از بازیکنای خوبتو بدی یا بفرشوی که با وجود اشنایدر و ترافیک منچستر تو پست هافبک وسط به نظر من بهترین راه فروش Anderson و Carrickــه تا یکم پول دستت بیاد. یادت باشه با این وجود بازم اشنایدر، اسکولز، کلورلی و کاگاوا و نیک پاول رو واسه هافبک وسط داری و هنوز تو این پست تکمیلی. نیک پاول رو هم اصلاً دست کم نگیر. با وجود اورال 65ــش بالانس فوق‌العاده‌ای داره و می‌تونه بازی‌ساز خیلی مفیدی باشه.
در مورد سوال آخریتم کریشیتسو اگه اشتباه نکنم تو همه‌ی پست‌های دفاعی بازی میکنه.

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
خب امروز دستمون به فیفا 13 رسید :D حرفای زیادی واسه گفتن دارم که اینجا جاش نیست ولی در یک جمله:

فیفا 12 بهتر بود.:|
موافقم باهات .من کلا ادمیم که با تغییرات سخت کنار می ام.
واسه همین مجبور شدم کلی تو تنطیمات بازی ور برم نا بتونم اینو به 12 نزدیک کنم.
اون سیستم first touch مسخره که واقعا فاجعست . یا سرعت بازی که وحشتناک زیاد شده .
اما می دونی چی فیفا رو بهترین کرده .اینه که هر کسی بخواد می تونه فیفا رو اونجوری که می خواد تنظیم کنه و ازش لذت ببره

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
نه متاسفانه باید تا آخر قراردادت(که معمولاً 12 ماهست) صبر کنی تا بهت یه پیشنهاد جدید بدن که میتونی قبول کنیش یا نکنی
میشه استعفا بدی وسط قراردادت.دقیق یادم نیس ولی گزینه resign contract بود فکر کنم.من از آلمان استعفا دادم دو هفته بعد آرزانتین بهم پیشنهاد داد..

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
تکنیکها و دریبلها رو کجا باید یاد بگیریم اون قسمتی که پا عوض میکنه نشون میده که میخواد پاس بده ولی بعد از مکس این کار رو میکنه

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
در چه صورتی باشگاه بهت بازیکن پیشنهاد میکنه که بخری؟
کریشیتو توی زنیت روسیه بازی میکنه . فکر کنم فقط میتونه دفاع چپ بازی کنه اما تو دفاع چپ کارشو خوب بلده.

تو قسمت Club news یهو اومد attention to mohammad
بعدش اینا رو معرفی کرده بود
نه متاسفانه باید تا آخر قراردادت(که معمولاً 12 ماهست) صبر کنی تا بهت یه پیشنهاد جدید بدن که میتونی قبول کنیش یا نکنی. De Gea پیشرفتش فوق‌العاده میشه. GK Reflexــش که از نظر من مهمترین فاکتور دروازه‌بانی هستش به 92 می‌رسه. به نظر من تصمیمت واسه خرید نویر و اشنایدر اشتباه بود. باز هوملز خرید نسبتاً خوبی بود اونم فقط واسه سنش و پیشرفتی که میکنه. گرچه گزینه‌های خوبی واسه دفاع تو تیم بود. Jones, Smalling, Evans همشون میتونستن بازیکنای خوبی باشن در کنار فردیناند و ویدیچ که تا دو سه فصل در حد خودشون میموندن. در کل خریدای با فکری نکردی. بیشتر اسم خریدی تا اینکه فکر کنی چه بازیکنی رو واقعاً احتیاج داری. منچستر در درجه اول به یه دفاع چپ خوب مثل همون Abate یا کریشیتسو احتیاج داره چون رافائل قدرت بدنی خوبی نداره و گزینه های زیادی هم واسه دفاع چپ نداری. واسه پولش هم می‌تونی یکی از بازیکنای خوبتو بدی یا بفرشوی که با وجود اشنایدر و ترافیک منچستر تو پست هافبک وسط به نظر من بهترین راه فروش Anderson و Carrickــه تا یکم پول دستت بیاد. یادت باشه با این وجود بازم اشنایدر، اسکولز، کلورلی و کاگاوا و نیک پاول رو واسه هافبک وسط داری و هنوز تو این پست تکمیلی. نیک پاول رو هم اصلاً دست کم نگیر. با وجود اورال 65ــش بالانس فوق‌العاده‌ای داره و می‌تونه بازی‌ساز خیلی مفیدی باشه.
در مورد سوال آخریتم کریشیتسو اگه اشتباه نکنم تو همه‌ی پست‌های دفاعی بازی میکنه.

ده خیا رو فروختم سویا :D
اشنایدر اصلا خوب نیست اینو قبول دارم
کاش همسیک رو میگرفتم
دفاع چپ بیتنر هلندی هست خوب بازی میکنه
برای راست میخام
فک کنم از فروش کریک و اندرسون پول لیخت یا پیژچک در بیاد.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
من یه سوال داشتم تیم محبوب من منچسترسیتی است و نمیدونم چطور یه دفعه اول فصل درست بعد از 6 بازی کولو توره اورالش یدونه اومد پایین و قدرتهای دیگشم منفی شد یا مثلا بری و رایت هم قدرتهاشون کم شد اما برعکس اورال و قدرت ریچاردز و رودول و نصری و... رفت بالا .تو 12 اینقدر زود افت یا رشد نمیکردن اگر مثل 12 افت میکردن بهتر بود.تو فیفا 13 خیلی زود قدرت هاشون کم میشه.فکر کنم تا آخر فصل اورال توره بشه 60 :d .
این قدرتهای منفی امکان داره با فیکس شدن بازیکن و بازی خوبش مثبت بشه و بره بالا؟؟؟؟؟؟؟؟
یه نکته منفی دیگه اینه اگه بازیکنی سنش 36 , 37 سالش باشه نمیتونی بخریش اما تو 12 اینجوری نبود .من دنبال جونینیو بودم که به خاطر سنش نتونستم بخرمش.ضربات ایستگاهی و شوت های از راه دور و پاس هاش فوق العاده است.حیف شد! :(

Sarukhan

کاربر سایت
Sep 9, 2009
62
من یه سوال داشتم تیم محبوب من منچسترسیتی است و نمیدونم چطور یه دفعه اول فصل درست بعد از 6 بازی کولو توره اورالش یدونه اومد پایین و قدرتهای دیگشم منفی شد یا مثلا بری و رایت هم قدرتهاشون کم شد اما برعکس اورال و قدرت ریچاردز و رودول و نصری و... رفت بالا .تو 12 اینقدر زود افت یا رشد نمیکردن اگر مثل 12 افت میکردن بهتر بود.تو فیفا 13 خیلی زود قدرت هاشون کم میشه.فکر کنم تا آخر فصل اورال توره بشه 60 :d .
این قدرتهای منفی امکان داره با فیکس شدن بازیکن و بازی خوبش مثبت بشه و بره بالا؟؟؟؟؟؟؟؟
یه نکته منفی دیگه اینه اگه بازیکنی سنش 36 , 37 سالش باشه نمیتونی بخریش اما تو 12 اینجوری نبود .من دنبال جونینیو بودم که به خاطر سنش نتونستم بخرمش.ضربات ایستگاهی و شوت های از راه دور و پاس هاش فوق العاده است.حیف شد! :(
من بنا به عادت همیشگیم فن بویتن رو از بایرن مونیخ خریدم و کل فصل رو هم تو ترکیب اصلی بود، اخر فصر اورالش از ۷۶ اومده به ۶۹
کلا افت بازیکن ها یه مقدار غیر طبیعیه
.........
بچه ها اگه بازیکن برای پیستون راست می خواید اشکان دژاگه رو بخرید
من کرییر مود رو با فولهام اغاز کردم، این بازیکن فوق العاده ست، فقط شیش تا گل از پشت هیجده قدم با fines shot زد و چندین پاس گل هم داده
ایرانی هم که هست، دیگه چی می خواید از این بهتر ؟ :d

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
ده خیا رو فروختم سویا :D
اشنایدر اصلا خوب نیست اینو قبول دارم
کاش همسیک رو میگرفتم
دفاع چپ بیتنر هلندی هست خوب بازی میکنه
برای راست میخام
فک کنم از فروش کریک و اندرسون پول لیخت یا پیژچک در بیاد.

میتونی کریشیتو را بخری و اگرم قابلیت بازی در دفاع راست هم نداشته باشه تو دفاع راست ازش استفاده کن جواب میده من تو 12 همین کارو میکردم با توجه به اینکه چپ پا هست میتونه در عرض حرکت کنه و با پای چپ شوت بزنه .

Sarukhan

کاربر سایت
Sep 9, 2009
62
واقعا دوستان چقدر لطف دارن جواب مارو میدن

پرسش شما خیلی کلی بود
توی کرییر مود شما نقش مربی تیم رو دارید و دقیقا کارهای یک مربی رو انجام میدید
بهتره یه مدت این بخش رو بازی کنید و جاهایی که مبهم بود رو بیاید اینجا بپرسید، این جوری دوستان هم بهتر می تونن راهنمایی تون کنند.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
پرسش شما خیلی کلی بود
توی کرییر مود شما نقش مربی تیم رو دارید و دقیقا کارهای یک مربی رو انجام میدید
بهتره یه مدت این بخش رو بازی کنید و جاهایی که مبهم بود رو بیاید اینجا بپرسید، این جوری دوستان هم بهتر می تونن راهنمایی تون کنند.
دستت درد نکنه که شما جوابمو دادی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر