FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
اقا من بازی رو گرفتم 2 بار 90 دقیقه بازی کرذم ولی وقتی رو هارد میریزم سر 55% ارور میده برنر مکس هم است ولی 1 ساعت بدون نصب بازی کردم بدون ارور بالاخره بازیم خرابه یا نه؟
بازیت خرابه!برای من هم یه بازی دیگه مکس پین 3 موقع نصب سر 39 درصد ارور میداد رفتم پسش دادم یکی دیگه گرفتم نصب شد فردا برو پس بده بگو نصب نمیشه!
اجرا از روی دیسک هم ربطی به سالم بودن بازی نداره خیلی از بازی ها هستند که از روی دیسک اجرا میشن ولی روی هارد نصب نمیشن و خراب هستند!

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
دوستان من نسخه ی برنر مکسو گرفتم ارور uncredeable disc میده و میگه که باید دی وی دیو تمیز کنی و کنسولو ریست کنی ولی هرکاری میکنم تو بازی نمیره!!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اقا ای انلاین پس نمیشه با ایکس باگس گرفت چیکار کنم ؟
باید *** شر کنی بین 360 و pc یا بری با *** به سایت xbox.com از اونجا بخری
دوستان من نسخه ی برنر مکسو گرفتم ارور uncredeable disc میده و میگه که باید دی وی دیو تمیز کنی و کنسولو ریست کنی ولی هرکاری میکنم تو بازی نمیره!!
بازی رو با abgx360 تست کن ببین اصلا برای چه فرموری ـه بازی ... شما lt 3 داری ؟
دوستان قبل از نصب و ... بازی بازی رو بزارید تو درایو کامیپوتر و با برنامه abgx360 تست کنید ببینید مشکل داره یا نداره اگر مشکل داشت باید یه دیسک دیگه بخرید ..همین

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
اقا من بازی رو گرفتم 2 بار 90 دقیقه بازی کرذم ولی وقتی رو هارد میریزم سر 55% ارور میده برنر مکس هم است ولی 1 ساعت بدون نصب بازی کردم بدون ارور بالاخره بازیم خرابه یا نه؟

مشکل از بازی نیست از رایته .
من خودم یه بازی گرفتم بدون نصب بدون مشکل کار میکرد اما موقع نصب روی هارد تا 60% میرفت بعد ارور میداد. کسی که رایت زده به روش درستی رایت نکرده

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا

ببین دوست من ، کلا یادت باشه بازی که روی هارد نصب نمیشه ،ایراد داره حتی اگه از روی دیسک اجرا بشه .یعنی اینکه از روی دیسک اجرا شدن یه بازی دلیلی بر سالم بودنش نیست چون ممکنه وسط ها و یا آخرای بازی ارور بده و حتی بعد از 10 ساعت بازی کردن یا توی مرحله آخر یه بازی :d

متاسفانه فروشتده های ایرانی اکثرا به علت نداشتن اطلاعات کافی ، تا میگی بازی روی هارد نصب نمیشه برمیگردن میگن بازی های XGD3 ، روی هارد نصب نمیشن مگر اینکه Burner Max بگیری یا بازیت فلان باشه و....
در حالی که حتی بازی ها با رایت 97% هم باید روی هارد نصب بشن حتی اگه از روی هارد اجرا نشن .خیلی از فروشنده هایی که میگن تا 24 ساعت حق تعویض بازی دارید ، به شما نمیگن بازی رو روی هارد نصب کن اگه نصب شد بازی سالمه و با این کار یه جورایی بازی خراب به ملت میندازن که متاسفانه فقط از ایرانی جماعت این کارا برمیاد !!!!!!!!

پس حتی اگر بازیت 97% بود و نصب نشد ، برو پیش فروشنده بازی رو پس بده و اگه امکانش بود از یه جای دیگه بگیر .چون از اونجایی که بازی ها رو چند تا چندتا با هم رایت میکنن و سرعت رایتشون یکیه ،احتمال خراب بودن بازی های دیگه فروشنده وجود داره .تازه اونطوری که خودت میگی بازیت Burner Max هست و دیگه بهونه ای واسه نصب نشدنش نباید باشه:d

Bold Marcus

کاربر سایت
Jan 31, 2012
142
نام
Amir
من هنوز بازی به دستم نرسیده
اقا داستان این که چلسی رو ضعیف ساختن؟؟!!!!!!!!!واقعا ضعیفِ؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی ناراحت شدم گفتم واسه یه بار هم شده چلسی بنده خدا او فیفا قوی ساخته شده
نا سلامتی ما قهرمان اروپا هستیم دیگه مشکل دروازه بان که نباید داشته باشیم بخوان 84 بسازنش
یه دمو تو یوتیوب دیدم 87 بود چک امیدوار شدم
راستی میرلس هنوز تو تیم هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!ما همیشه این pes بازها رو مسخره میکردیم که نقل و انتقالات فیفا همیشه دقیق هست و مال اونا یه سال عقب حالا فیفا هم به همین مشکل دچار شده
در کل به قول یکی از بچها بارسا و رئال رو فیلم س..ر درست میکنن بقیه تیمها رو هم یه حالت بالانس در میارن حالا نمیدونم هدفشون دقیق از این کار چیه؟؟؟؟
الان لابد منچستر یونایتد رو خیلی از ما قویتر درست کردن و ما شدیم یه چیزی تو مایه های ارسنال

آره دوست عزیز چلسی رو از چیزی که فک میکردم خیلی ضعیف تر ساختن درسته 5 ستارس ولی قدرتاش از قبل خیلی کمتر شده قدرت دفاع هافبک و حمله هر سه 81 که یه افت کلی نسبت به قبل داشته ...
گیم پلی بازی واقعا روون و دوست داشتنی شده ... داوری خیلی بهتر شده CPU بی اشتباه کار نمیکنه البته به شخصه فک میکنم یه مقدار خیلی کمی بازی آسونتر شده ... دمو و نمایش های قبل بازی هم خیلی قشنگ تر و جالب تر شدن فقط موقع نصب رو 55 % ارور میده که باید بریم دیسک عوض کنیم ...

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان یه سوال این matchday تو کریر مودم جواب میده یا نه؟
خیر فقط برای بازیه دوستانس!
............................................
نقد من:
بازی فوق العاده خوب شده!
چلسیش وحشتناک قویه خداروشکر.
یه پچ 4 مگی هم اومد که خیلی بهتر کرده بازیرو!
تیمای ضعیف دیگه مثل بل بیچارت نمیکنن و راحت تر گل میخورن!
در کل بازی نیست یه دنیاس!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
منم بازی رو یه دستی بازی کردم با چلسی اونم ....
چلسی که قویه !:|:D
بازی خیلی روون ...بسیار بسیار متعادل ـه همچیش ....
خبری از اون مشل استوپ کردن توپ نیست خدارو شکر
پاس ها شوت ها و ... همه خوب ـه
خیلی سورپرایز های دیگه ای داره که بهتره خودتون ببیند تا من بگم ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر