FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
اقا برای من هر ۲۰ دقیقه یه بار ارور this disc is unreadable.please clean.....s میده و میپره بیرون!
به فروشنده میگم، میگه لنز دستگات ضعیفه!!!؟؟؟؟
شما بازي رو نصب بكنبعد يه اهنگ پلي كن برو تو منو اهنگ رو قطع كن مشكلت حله . برا منم همينطوري بود نصب كردم حل شد :d

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
منم بازیرو گرفتم فعلا خیلی بازی نکردم و فقط میخوام در مورد اون مشکل بازی بگم خوب ابتدا که بازیو خریدم نصبش نکردم و رفتم تو کریر مود و خوب بازی اخطار داد و اومد بیرون بعدش بازیرو نصب کرم و به همون روش موسیقی تو فلش این بار از رو هارد بازیرو اجرا کردم و راحت اجرا شد و رفتم کریر مود و بازیم کردم پس خیالتون راحت باشه فقط باید بازیرو نصب کنید در ضمن دیسک من 97 درصده

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
اقا برای من هر ۲۰ دقیقه یه بار ارور this disc is unreadable.please clean.....s میده و میپره بیرون!
به فروشنده میگم، میگه لنز دستگات ضعیفه!!!؟؟؟؟

دقیقا مال منم همینطوریه fifa 13 ,borderlands 2 رو اینجوری ارور میده ولی بقیه بازیا هیچ اروری نداره :D
دیسکم 97ـه و نصب کردم دوتاشو کاملا مشکل رفع میشه!
اگه burner max گرفتی و بدون نصب درست شد یه ندا به منم بده برم بگیرم مرسی

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
منم بازیرو گرفتم فعلا خیلی بازی نکردم و فقط میخوام در مورد اون مشکل بازی بگم خوب ابتدا که بازیو خریدم نصبش نکردم و رفتم تو کریر مود و خوب بازی اخطار داد و اومد بیرون بعدش بازیرو نصب کرم و به همون روش موسیقی تو فلش این بار از رو هارد بازیرو اجرا کردم و راحت اجرا شد و رفتم کریر مود و بازیم کردم پس خیالتون راحت باشه فقط باید بازیرو نصب کنید در ضمن دیسک من 97 درصده

میدونم جاش اینجا نیست معذرت میخام
میشه روشتو دقیق بگی برام؟من ال تی 2 دارم و با توپولوجی پچ کردم اجرا میشه اما میپره بیرون همش ارور میده بعد یکم بازی
مرسی

Bold Marcus

کاربر سایت
Jan 31, 2012
142
نام
Amir
منم بازی رو تهیه کردم بازی واقعا عالی شده گیم پلی انیمیشن های مختلف منو تنظیمات و بقیه چیز ها از جمله طراحی فیس ها پیشرفت خیلی خوبی داشته فقط اینthis disc is unreadable یه نیم ساعت یه باری پیداش میشه نمیدونم مشکل از کجاست باید برم عوضش کنم ؟؟؟

var

کاربر سایت
Nov 23, 2010
70
شما بازي رو نصب بكنبعد يه اهنگ پلي كن برو تو منو اهنگ رو قطع كن مشكلت حله . برا منم همينطوري بود نصب كردم حل شد :d
یعنی قبل از اینکه بازی رو از رو هارد play کنم ، یه اهنگ رو هارد بریزم و پخشش کنم بعد که منوی بازی اومد اهنگو قطع کنم؟؟

var

کاربر سایت
Nov 23, 2010
70
اره دقیقا

خدا هر چی بازی میخواین بهتون بده.
سپاسگزارمممم...!
--------------------
نشد
مینویسه: failed to authorize disk
بعد دستگاه خاموش روشن میشه!
اهنگ حتما باید رو یه فلش دیگه ریخته شه؟ یا روی همون هاردی که بازی نصب هست هم میشه؟؟

آخرین ویرایش:

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
همین الان بازی به دستم رسید اصلا نمیخونه چه برسه به این که کیلین دیسک بده برم عوض کنم بیام مینیویسه open try:d
میگه برنرمکس هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر