FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
ایا تو کریر مود اب و هوا و شب و روز رو میشه تنظیم کرد یا مثل 12 بیشتر بازیها رو باید تو روز بازی کنیم در مورد چمن هم ایا قابل تحمل هست

akiliss777

کاربر سایت
Dec 16, 2009
11
والا مام یه سوال پرسیدم ولی فقط خاطرات طفولیت فیفارو خوندیم بعدش...

نمیدونم درسته یا نه ولی میگن رو بازی یه داشبورد جدید هست و اینکه بازی ترانکیت با دیسک هم مشکل داره و از بازی میپره بیرون و رو هارد هم مثل اینکه نمیشه نصب کرد.نمیدونم حقیقت داره یا نه

آخرش ما نفهمیدیم بخریم نخریم خرابه سالمه! داستان چیه؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اینم لینکی که برای مشکل career بود: EA Forums
از دوستان کسی می‌دونه اون Celebration ـی که بازیکن می‌زد چهار نفر رو تیر بارون می‌کرد چجوری ـه؟!:biggrin1:
فکر می‌کنم با اون Challenge هایی که گذاشتن باز شه!
بله باید باز بشه که حدودا باید لول 18-19 بهتون بده که میشه یه ماه دیگه :D پس عجله نکنید
دوستان یه سوال ، این نسخه مشکلی نداره ؟ این مشکل ایجنت گرفتن تو ریلیز اصلی حل میشه؟ اونجوری باید 2بار بخریم که :d اگه نه فرقی نداره فردا صب ناشتا برم بگیرم بازیو
اون مشکل کلیه که با پچ درست میشه

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
اینم لینکی که برای مشکل career بود: EA Forums

بله باید باز بشه که حدودا باید لول 18-19 بهتون بده که میشه یه ماه دیگه :D پس عجله نکنید

اون مشکل کلیه که با پچ درست میشه

این فری ایجنت رو چه طور میشه پاکش کرد ؟؟ توی کدوم قسمت ؟؟

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
افرادی که بازی رو امروز تهیه می کنند حتما یه نیم نگاهی هم به ما داشته باشند که فعلا تو کف بازی هستیم:d من خودم احتمال زیاد تا فردا عصری بازی دستمه

این سوالات الان تو ذهنمه:

1 - بخش مربوط به Match day به صورت مجانی در بازی هست یا باید با پوینت آزاد بشه؟
2 - قابلیت جدید و بسیار عالی first touch که به نظر می رسید در دمو تا حدودی اغراق شده آیا بهتر شده است؟
3 - کریر مود رو چطور دیدید؟
4 - فیس بازیکنان در کل چطور شده؟مثلا کریس رونالدو _ دی ماریا و ... که بد ساخته شده بودند آیا در این شماره اصلاح شدند؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
افرادی که بازی رو امروز تهیه می کنند حتما یه نیم نگاهی هم به ما داشته باشند که فعلا تو کف بازی هستیم:d من خودم احتمال زیاد تا فردا عصری بازی دستمه

این سوالات الان تو ذهنمه:

1 - بخش مربوط به Match day به صورت مجانی در بازی هست یا باید با پوینت آزاد بشه؟
2 - قابلیت جدید و بسیار عالی first touch که به نظر می رسید در دمو تا حدودی اغراق شده آیا بهتر شده است؟
3 - کریر مود رو چطور دیدید؟
4 - فیس بازیکنان در کل چطور شده؟مثلا کریس رونالدو _ دی ماریا و ... که بد ساخته شده بودند آیا در این شماره اصلاح شدند؟

فیس ها رو گذاشته بودم دیگه. مگه ندیدی؟

چند تا عکس از فیس ها پیدا کردم.:d دیگه اصلا نمیشه منتظر بازی موند: (فقط اینم بگم کیفیت اکثر فیس ها واقعا فوق العاده هستش. :x)
2 تا نکته بگم اول:
1. فعلا از اینکه این عکسا از کدوم build گرفته شدن خبری ندارم.
2. مثل اینکه EA تایید کرده نتونسته همه فیس های تاتنهام رو وارد بازی بکنه و موندن واسه فیفا 14. :| (واقعا به تنبل بودن این تیم ایمان اوردم. :|)

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
عکس اریکسن با techfit kit.

همچنین چندی از بازیکنای کره هم اسکن شده امسال. :d

پس این بازی کی به دستمون میرسه! :|

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا نگران اون نسخه ی نوک نباشید . تو abgx علتش رو نوشته bad pack یعنی اصلا extract نمیشه که بخاد رایت بشه بره تو مغازه ها . پس تمام نسخه های موجود در بازار همون نسخه ی سالم iND هستن .

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
به مناسبت این روزه فرخنده این کاور رو واسه طرفدارانه شیاطین سرخ طراحی کردم :d

545cnjr2v251amxorohs.jpg

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
آقا نگران اون نسخه ی نوک نباشید . تو abgx علتش رو نوشته bad pack یعنی اصلا extract نمیشه که بخاد رایت بشه بره تو مغازه ها . پس تمام نسخه های موجود در بازار همون نسخه ی سالم iND هستن .

از این حرفی که میزنید مطمین هستید ؟؟ خدا کنه ولی فکر کنم مشکل کریر مود پا بر جاست

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
bad pack به خاطر این بود که فایلها 500 تایی بود نه 100 تایی :D
دلیل بسیار مسخره واسه نوک اعلام شدن من هر 2 نسخه رو دانلود کردم هر 2 رایت شد و اجرا شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر