FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
bad pack به خاطر این بود که فایلها 500 تایی بود نه 100 تایی :D
دلیل بسیار مسخره واسه نوک اعلام شدن من هر 2 نسخه رو دانلود کردم هر 2 رایت شد و اجرا شد

همون دیگه :D منظورم اینه که علت نوک بودن این نسخه ی نوک از فیفا ربطی به فلگ کردن و هنگ کردن اینا نداره .

در ضمن بابت پست نا مربوط خیلی عذر میخام دیدم میگن اون نسخه ی نوک فلگ اینا میکنه خاستم اطلاع رسانی کنم :D

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
من دانلود کردم و دارم بازی می کنم تغییر خیلی خوب بوده هم گیم پلی هم گرافیک رنگها خیلی قشنگتر شدن گیم پلی هم سریعتر شده لودینگ قبل شروع بازی چقدر باحال شده این که می گن هر سال بهتر از پارسال عالی شده

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
همون دیگه :D منظورم اینه که علت نوک بودن این نسخه ی نوک از فیفا ربطی به فلگ کردن و هنگ کردن اینا نداره .

در ضمن بابت پست نا مربوط خیلی عذر میخام دیدم میگن اون نسخه ی نوک فلگ اینا میکنه خاستم اطلاع رسانی کنم :D
الان نسخه ind هم نوک اعلام شد دلیلشم اینه که هیچ NFO ندادن...!!! :D

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
ای بابا چکار کنیم حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر دو نسخه نوک اعلام شد که!
یعنی اگه برنر مکس هم بخری باز نوکه؟ :(
داداش هیچ مشکلی نداره نوک اعلام شدن این 2 نسخه فقط به خاطر اینه که یه سری قوانین رعایت نکردن توی ریلیز بازی فقط همین وگرنه با abgx که چک کنی هیچ مشکلی نداره...
---
ind 5تا بازی آخری که فرستاده همش بدون nfo بوده حالا به همین 1 دونه گیر دادن...

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
بازی الان تو بازار هست واسه خرید؟

بازی که تو بازار ریخته اما معلوم نیست مشکل داره یا نداره؟؟!!
یکی که بازی تست کرده و میدونه مشکل داره یا نه بیاد خیال مارو هم راحت کنه که بیخودی پول ندیم؟

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD
باز هم می گم. من فروشگاه دارم. بازی رو دانلود کردم. truncate هم اجرا میشه، ولی به محض ورود به career mode، بیرون می پره.
خود EA هم راجع به مشکل career mode، اظهار اطلاع کرده و این هم لینک مطلب :

EA Forums

دوستان چک کنند. بازی سالمه، هر دو نسخش سالمه و داستان nuke، همون نقص قوانین بین خودشونه. با اطمینان عرض می کنم هر دو نسخه عین هم هستند و هر دو دارای مشکل career mode هستند.
ولی بقیه چیزها ok هستند...

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
بازی ظهر به دستم میرسه.تو چه تاریخی میتونم بازیو آنلاین بزنم و آنلاین پسشو بخرم که فلگ نشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟4مهر(عرضه در آمریکا)یا عرضه جهانی؟؟؟؟؟
الکی هم صحبت بنو نکنین که MS دیگه بن نمیکنه حداقل فعلا

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
ما که بازیو گرفتیم رو هارد ریختمش الان دارم بازی میکنم بازی واقعا عالی شده نحوه استپ بازیکن ها اصلاح شده نسبت به دمو ودیگه توپ اونقدر از پای بازیکن فاصله نمی گیره در کل گیم پلی دیونه کنندست

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
ما که بازیو گرفتیم رو هارد ریختمش الان دارم بازی میکنم بازی واقعا عالی شده نحوه استپ بازیکن ها اصلاح شده نسبت به دمو ودیگه توپ اونقدر از پای بازیکن فاصله نمی گیره در کل گیم پلی دیونه کنندست

خوب شما که بازی گرفتید بی زحمت برید یه دور تو کریر مود بزنید ببیمید هنگ میکنه یا نه و خیال من و همه دوستان راحت کنید؟بازی برنر مکس گرفتی یا معمولی؟
اینم خبر فریز کردن در انجمن EA که نوشته در صورت رفتن در کریر مود و شروع یک کریر جدید بازی فریز میکنه:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر