FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
بازی پیشرفت کرده شکی نیست لازم نمی بینم تعریف کنم دوستان هر چی خوبی گفتن از بازی درسته هر چی هم بدی گفتن احتمالا مربوط منظورشون pes بوده:d !!

ولی خواهشا دوستان یکی اعلام امادگی کنه برای خرید انلاین پاس 13برای دیگران من خودم vp...ندارم و نمیتونم بخرم !! کلا عذاب هست !!

هر کی برای من انجام بده 100 پوینت برا خودش (بچه های خبرنگار یا تحریریه اگر باشن که بهتر قابل اطمینان ترن :d )

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
تو شیراز میگن فردا میاد بقیه نمیدونن کی میاد؟؟؟(تو شهرای دیگه)

---------- نوشته در 10:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:16 PM ارسال شده بود ----------

اسم از این باحال تر نبود؟؟؟

آقا عماد این یاکوب بلاژی کوفسکی هست نه لاشی کوسکی.....

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
قویترین تیم در فیفا تیمیه که پرسرعت ترین دفاع رو داشته باشه !! مهم هم نیست دفاعش چه Overall ـی داشته باشه ! فقط سرعت !!!

نکته روز :D

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
محمد جان یک چیزیو بزار برات روشن کنم اول اینکه اینجا وفتی یک سوال میپرسی باید بشناسنت تا جوابتو بدن من تو همین سایت از 10 تا سوال 2 تاشو پاسخ شنیدم
این یه تیکه از حرفتو باید طلا گرفت واقعا درسته البته از کاربر jef hardy ممنونم که اکثر بچه ها رو جواب میده غریب نوازه>:d<

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,474

---------- نوشته در 10:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:16 PM ارسال شده بود ----------

اسم از این باحال تر نبود؟؟؟

آقا عماد این یاکوب بلاژی کوفسکی هست نه لاشی کوسکی.....

بازی هنوز لیک نشده بعد چه شکلی میاد.اونم شیراز.هر کی گفته دروغی بیش نیست

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
قویترین تیم در فیفا تیمیه که پرسرعت ترین دفاع رو داشته باشه !! مهم هم نیست دفاعش چه Overall ـی داشته باشه ! فقط سرعت !!!

نکته روز :D

نمی خوام از خودم تعریف کنم.گل هم زیاد خوردم ولی تو 12 با ویدیچ و فردیناند کفر خیلی ها رو در آوردم :D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
نمی خوام از خودم تعریف کنم.گل هم زیاد خوردم ولی تو 12 با ویدیچ و فردیناند کفر خیلی ها رو در آوردم :D

اره اگه به تور زلاتان و پاتو می خوردی که چنان زوجی در فیفا 12 تشکیل داده بودند همه چیز مشخص می شد :D واقعا زلاتان 12 غیر قابل مهار بود .

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein

خیلی رو مخ بود:D:|
من همیشه پویول رو می‌ذاشتن ذخیره و از Montoya استفاده می‌کردم!
تو FIFA 12 کلا همه چیز سرعت بود! ربطی نداشت بازیکنت چه اورال و تکنیکی داشته باشه یا کجا بازی کنه، سرعت داشت تموم بود!
هنوز لینک های بازی بیرون نیومده پس الکی خودتون رو خسته نکنید و پا نشید برید مغازه آخر هم بهتون نسخه دمو رو بدن:D
هر وقت لینک هاش اومد و به اصلاح لیک شد، ظرف 2-1 روز می‌تونید خریداری کنید

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
اصلا به طرز عجيبي نستا خيلي خيلي بهتر از پويول بود كلا پويول اوتوبان بود ولي الان مثله اينكه سيستم دفاع درست شد .
خدا رو شكر تو فيفا ١٣ ديگه ميشه راحت با پلي ميكرها بازي سازي كرد و ژاوي و فابرگاس نقش هويج ندارن :d
اين روزاااا خيلي سختهههه :|

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
آقا برادرم همش با سیستم Legacy بازی می کنه نه Tactical...تو این 2 تاش هست یا فقط تاکتیکال؟؟؟یا اگه Legacy هست،باز مثل فیفا غیر قابل نفوذ هست؟؟؟

لطفا جواب بدید...=((=((:x:x:x

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یه چیزی بگم زودتر از 22 یا 21 ـم انتظار نداشته باشید بیاد! یعنی 4تا 5 روز دیگه.
اینقدرم جو ندین که امروز میاد فردا میاد! بشینید با دمو حال کنید که تو راهه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر