FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
تو فیفا 12 هر سری این اتفاق میوفتاد! حتما شما کم بازی کردی! اگه مصدومیت خطرناک باشه داور بازی رو نگه میداره!
.................
دقت کردین یه گزارشگر گذاشتن مختص مصدومیت؟ کافیه یکی مصدوم شه تا گزارشگر اصلی ازش خواهش کنه راجب مصدومیت به وجود اومده توضیح بده!

آخرین ویرایش:

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
ولی انصافا تمام تیم ها شدن بارسا و رئال !

تیم حریف تحت فشار شدید تو دفاع راحت پاسکاری میکنه !

حداقل فیفا12 دفاع یکی دوبار زیرش میکشید ولی این یکی کلا ریلکس دارن پاسکاری میکنن تو دفاع !:))

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
قویترین تیم در فیفا تیمیه که پرسرعت ترین دفاع رو داشته باشه !! مهم هم نیست دفاعش چه Overall ـی داشته باشه ! فقط سرعت !!!

نکته روز :D
اصلانم اینطر نیست!!!
حتما چون نمیتونی ارزشون ببری داری بهونه میاری!!!:d
ولی در کل اونقدرها هم که میگن سرعت ملاک نیس.:)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اصلانم اینطر نیست!!! حتما چون نمیتونی ارزشون ببری داری بهونه میاری!!!:d ولی در کل اونقدرها هم که میگن سرعت ملاک نیس.:)
ولی راست می گه سرعت دفاع خیلی مهمه...مثلا من تو 12 هیچوقت ون بویتن رو بازی نمی دادم با وجود اینکه بیشترین overall رو داشت.فقط اگه جلو میلان بازی می کردم بازیش م یدادم اونم چون فقط ون بویتن از پس قدرت بدنیه زلاتان بر میاد تو بایرن...

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
ولی راست می گه سرعت دفاع خیلی مهمه...مثلا من تو 12 هیچوقت ون بویتن رو بازی نمی دادم با وجود اینکه بیشترین overall رو داشت.فقط اگه جلو میلان بازی می کردم بازیش م یدادم اونم چون فقط ون بویتن از پس قدرت بدنیه زلاتان بر میاد تو بایرن...
دقیقا موافقم!
برای گوشه ها که حتما باید دفاع سرعتی داشته باشی و برای دفاع وسط هم یکیش حتما باید سرعت بالایی داشته باشه!
من بارسا که بردارم مجبورم پویول رو بندازم بیرون و بایرن هم باید به جای رافینیا از Breno استفاده کنم!
Breno نه اورال خوبی داره نه خوب پاس می‌ده و نه حمل توپش قوی ـه! تنها مورد خوبش که باعث می‌شه ازش استفاده کنی سرعتش ـه!

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
البته توی دمو که این مورد رفع شده به نظر میاد. چون اصلا تابحال از نظر سرعت مدافع ها مشکل نداشتم و خیلی خوب کار کردن. یعنی بیشتر سعی میکنن به جای اینکه مهاجم رو دنبال بکنن یه جورایی براش مزاحمت ایجاد کنن و سرعتشو بگیرن. تو یه صحنه جایی که مهاجم میومد از پشت توپو بگیره مدافعم سریع جلوشو گرفت و پس از اینکه سرعت مهاجمو گرفت توپ رو دور کرد.

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
اصلانم اینطر نیست!!!
حتما چون نمیتونی ارزشون ببری داری بهونه میاری!!!:d
ولی در کل اونقدرها هم که میگن سرعت ملاک نیس.:)
من با بارسا جلو رئال سوسک شدم،با من سیتی به خاطر بازکنان سرعتیش،4 تا گذاشتم تو پاچه حریف:d

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
ولی انصافا تمام تیم ها شدن بارسا و رئال !

تیم حریف تحت فشار شدید تو دفاع راحت پاسکاری میکنه !

حداقل فیفا12 دفاع یکی دوبار زیرش میکشید ولی این یکی کلا ریلکس دارن پاسکاری میکنن تو دفاع !:))
دوست گرامی الان مطمئنی داری درباره فیفا 13 داری صحبت میکنی . تو همین نسخه نصفه نیمه دمو گیم پلی فیفا 13 واقعا عالی شده کافیه مقابل یووه بازی کنی تا تفاوت بازیش رو با تیمی حجومی مثل آرسنال مشاهده کنی . تیم ها اصلا و ابدا دیگه تیکی تاکا یا به عبارتی ماشینی بازی نمیکنن و درصد خطاشون به مراتب بالاتر رفته و واقعی تر شده ............

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
الان که چند مدت دیگه فقط دموی فیفا 13 بازی میکنم به این موضوع پی بردم که داوریش دیگه زیادی رو مخه

رو بازیکنم تکل جفت پا رفت انداختتش پایین لهش کرده اما داور هیچی نمیگه :d اگر بخوام از بازیم فیلم بگیرم آپلود کنم بزارم کلا میفهمید منظورم چیه چون تو بازی خیلی خطا میشه اما داور نمیگیره که این مشکل رو باید EA رفع کنه یا اصلا داور تو زمین نزاره

و یک موضوع دیگه که جالب بود برام اینکه موقع زدن ضربه ی آزاد یکی از یارای تیم حریف که جزء دیوار دفاعی بود یکم اومد جلوتر و داور هم بهش گفت بره عقبتر و یه اخطار هم بهش داد که خیلی حال کردم . ( مطمئن نیستم که یه نفر اومد جلوتر یا کلا دیوار دفاعی جلوتر اومد )

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
LB+Y لعنتی

زجر آور ترین چیز تو فیفا 12 برای من پاس های هوایی در عمقی بود که حریفان روی دروازه اینجانب ارسال میکردند(LB+Y) البته این حقیر یه چند تاییش رو دفع میکردم ولی یه دوست مرده خور:dدارم که اینقدر این کارو تکرار میکرد تا بالاخره یکیش میگرفت ودرنیمی از بازیها بااینکه درصد مالکیت توپ وموقعیت گل بنده دوبرابر اون مرده خور نامرد بود:dاون بایک نتیجه نامردی مثلاً با یک اختلاف پیروز میشد امیدوارم تو فیفا 13 ایجوری نباشه دیگه اگه کسی هم راه حل صد در صدی برای این مشکل داره به ماهم یاد بده خیلی خیلی ممنوندار خواهیم بود:x

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
زجر آور ترین چیز تو فیفا 12 برای من پاس های هوایی در عمقی بود که حریفان روی دروازه اینجانب ارسال میکردند(LB+Y) البته این حقیر یه چند تاییش رو دفع میکردم ولی یه دوست مرده خور:dدارم که اینقدر این کارو تکرار میکرد تا بالاخره یکیش میگرفت ودرنیمی از بازیها بااینکه درصد مالکیت توپ وموقعیت گل بنده دوبرابر اون مرده خور نامرد بود:dاون بایک نتیجه نامردی مثلاً با یک اختلاف پیروز میشد امیدوارم تو فیفا 13 ایجوری نباشه دیگه اگه کسی هم راه حل صد در صدی برای این مشکل داره به ماهم یاد بده خیلی خیلی ممنوندار خواهیم بود:x
سلام دوسته عزیز من کاملا میفهمم که چی میگی. خیالت تخته تخت الان اگر اینجور پاسم بندازه محاجم تا توپ استپ کنه حرکت کنه (حتی اگرم حرکت کنه با سرعت پایینتر حرکت میکنه)الان کاره دفاع بهتر شده واقعا بازی داره تخصصی میشه

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
دوست گرامی الان مطمئنی داری درباره فیفا 13 داری صحبت میکنی . تو همین نسخه نصفه نیمه دمو گیم پلی فیفا 13 واقعا عالی شده کافیه مقابل یووه بازی کنی تا تفاوت بازیش رو با تیمی حجومی مثل آرسنال مشاهده کنی . تیم ها اصلا و ابدا دیگه تیکی تاکا یا به عبارتی ماشینی بازی نمیکنن و درصد خطاشون به مراتب بالاتر رفته و واقعی تر شده ............

والا از 13 بودنش که مطمئنم ... نا سلامتی از 98 داریم بازی میکنیم !

یه مقدار تو دافع باید شتاب زده تر عمل کنن نه اینکه راحت پاسکاری کنن تو دفاع !
بنظر من این مورد تو فیفا12 بهتر بود !

با اینکه تو همین پاسکاری ها دیدم که اشتباه کردن ولی خیلی کمتر از فیفا12 !

من لجندری بازی میکنم و باید بگم 90% اوقات جنگ های وسط زمین رو سی پی یو میبره !

اوایل که 12 اومده بود باش کلی تو گلزنی مشکل داشتم هر بازی 2-3تا میخوردم ولی رفته رفته بهتر شدم تا اینکه تیم های اینتر و... رو 4-5تایی میکردم...

فک کنم اینم مثه اونه هنوز دستم نیومده ولی مطمئنم پاسکاری تو دفاع رو بیشتر کردن ! خیلی واضحه که دیگه زیرش نمیکشن !

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
تو فیفا 12 هر سری این اتفاق میوفتاد! حتما شما کم بازی کردی! اگه مصدومیت خطرناک باشه داور بازی رو نگه میداره!
.................
دقت کردین یه گزارشگر گذاشتن مختص مصدومیت؟ کافیه یکی مصدوم شه تا گزارشگر اصلی ازش خواهش کنه راجب مصدومیت به وجود اومده توضیح بده!

اگر اشتباه نکنم اون گزارشگر سوم کنار زمینه و به بازیکنا نزدیکتر و اخبار مصدوما رو به مارتین تیلور و آلن اسمیت میده.ایده جالبیه که EA امسال به فیفا اضافه کرده.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,891
نام
نـــــــویـــــــــد
یکی از بچه ها خیلی حرف قشنگی زد تو این تاپیک . گفت بازی یه بی نظمی خوبی داره . واقعا هم همینطوره . یه بی نظمی خیلی منطقی که بازی رو شدیدا جذابتر کرده . دیگه ازون بازی روباتیک تیم حریف خبری نیست که نشه توپ رو گرفت ازشون یا اصلا سوتی ندن
قشنگ وقتی زیر فشار هستن توپ رو به شکل جالبی از دست میدن . کلا خیلی خوبه :d

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
راستی تکل خشن هم یه راست اخراج داره!
من یه سری بازیکن جلوم بود سر جا تکل گذاشتم رو پاش داور در جا قرمز داد! به نظرم داوریش بهتر شده اما هنوز هم جای کار داره! بلاخره داوری فوتبال تو واقعیتشم خیلی سخته چه برسه به یه گیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر