FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
سلام....
بروبچ اگه کسی آنلاین پس هر بازی رو میخواد بگه اگه من اون بازی رو داشتم میتونم واسش بگیرم...
فیفا 13 که حتمـیه و جزء اولین نفراتی هستم که میگیرمش و میرم تو کار Head 2 Head:d....اگه کسی خواست مولتی بزنه و VP.N نداشت میتونه به من بگه تا آنلاین پسش رو واسش بگیرم;)

آخرین ویرایش:

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
سلام....
بروبچ اگه کسی آنلاین پس هر بازی رو میخواد بگه اگه من اون بازی رو داشتم میتونم واسش بگیرم...
فیفا 13 که حتمـیه و جزء اولین نفراتی هستم که میگیرمش و میرم تو کار Head 2 Head:d....اگه کسی خواست مولتی بزنه و VP.N نداشت میتونه به من بگه تا آنلاین پسش رو واسش بگیرم;)
آقا فیفا کی میاد؟؟؟ من دارم می میرم.....

---------- نوشته در 12:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:56 AM ارسال شده بود ----------

آقا برادرم همش با سیستم Legacy بازی می کنه نه Tactical...تو این 2 تاش هست یا فقط تاکتیکال؟؟؟یا اگه Legacy هست،باز مثل فیفا غیر قابل نفوذ هست؟؟؟

لطفا جواب بدید...
=((=((:x:x

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
اینم کیت کلاسیک برای تیم های محبوب توfifa 13 فعلا تیم ملی المان دورتمند
23324650325127660319.jpeg
02841010080880091442.jpeg
16919089176494315172.jpg

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
یه سوال داشتم در مورد این که توی کریر مود هم میشه ساعت بازی رو خودمون تعیین کنیم یا خودش مثل فیفا 12 تعیین میکنه ؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
آقا فیفا کی میاد؟؟؟ من دارم می میرم..... ---------- نوشته در 12:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:56 AM ارسال شده بود ----------
آقا برادرم همش با سیستم Legacy بازی می کنه نه Tactical...تو این 2 تاش هست یا فقط تاکتیکال؟؟؟یا اگه Legacy هست،باز مثل فیفا غیر قابل نفوذ هست؟؟؟ لطفا جواب بدید...
سلام در مورد تاکتیکال و لگیسی باید بگم تو دمو که هر دوتاش هست اما قسمت دومش که غیر قابل نفوذ هست یا نه رو نمیدونم اخه من فقط تاکتیکال بازی میکنم رو همون فیفا 12 هم لگیسی امتحان نکردم.به داداشت بگو رو بیاره به تاکتیکال تا واقعا بتونید هردوتون از فیفا 13 لذت ببرید.

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
یه چیزی که تو فیفا 12 کریر مود من رو حسابی حال گیری می کرد این بود که حالا عکس ازش نگرفتم ولی حتما برا شما هم پیش اومده که یه بازی تو حذفی کردیم،فرداش هیچی،دقیقا پس فرداش با منچستر یونایتد بازی کردیم،فردا و پس فرداش هیچی،روز بعدش یه بازی تو لیگ قهرمانان کردیم!!!!!!!!!!!!!!یعنی 6 روز 3 بازی:|
راستی اقا مگه نباید قهرمان جام حذفی بره قهرمانان؟!

---------- نوشته در 05:11 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:08 AM ارسال شده بود ----------

شچزنی دروازه بان آرسنال shechzny :dجایزه رو بده بیاد

Szczesny اینجوری هست نه shechzny
تو تاپیک فوتبال به این توافق رسیدن که بگیم چزنی،که صحیح هم هست از قضا:d این بحث اسم هارو بیخیال شین

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
یه چیزی که تو فیفا 12 کریر مود من رو حسابی حال گیری می کرد این بود که حالا عکس ازش نگرفتم ولی حتما برا شما هم پیش اومده که یه بازی تو حذفی کردیم،فرداش هیچی،دقیقا پس فرداش با منچستر یونایتد بازی کردیم،فردا و پس فرداش هیچی،روز بعدش یه بازی تو لیگ قهرمانان کردیم!!!!!!!!!!!!!!یعنی 6 روز 3 بازی:|
راستی اقا مگه نباید قهرمان جام حذفی بره قهرمانان؟!

خیر...قهرمان حذفی سهمیه ی لیگ اروپا رو می گیره..

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
آقا فیفا کی میاد؟؟؟ من دارم می میرم.....

---------- نوشته در 12:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:56 AM ارسال شده بود ----------

آقا برادرم همش با سیستم Legacy بازی می کنه نه Tactical...تو این 2 تاش هست یا فقط تاکتیکال؟؟؟یا اگه Legacy هست،باز مثل فیفا غیر قابل نفوذ هست؟؟؟

لطفا جواب بدید...

فیفا تاریخ رسمیش در اروپا 7 مهر هست و با توجه به ریجن کنسول های ما باید نسخه ی اروپا به درد ما میخوره نه امریکا که 4 مهر میاد پس یعنی خیلی زود بیاد 3 مهر هست یعنی 4 روز زودتر از تاریخ انتشار ریجن اروپا و شما توی تابستون که اصلا فکرشو نکن !!!

دفاع هم هر دو نوع موجوده هم
Legacy و هم تاکتیکال که بستگی به خودت داره که از کدوم استفاده کنی برای خیلی ها تاکتیکال ناکارامد هست (از جمله خود من که بارها در نسخه ی 12 باعث اشتباهاتم شد)!! Legacy هم این هم سال سیستمش بود و هنوز هم هست خصوصا در pes و سیستم بی نقصی هست و بازی رو اسان تر میکنه به خاطر کارامدیش ولی دفاعتو غیر قابل نفوذ نه !!

دوستان راستی دیروز یه صحنه ای دیدم که توی 12 و 11 و ...اصلا ندیده بودم و فکر میکنم سیستم جدید یعنی سیستم بازی جوانمردانه (به قول خودمون) که بازی کن تیم حریف وقتی افتادش روی زمین داور سوت میزنه و به بازیکن رسیدگی میشه و بعد داور توپ رو می اندازه جلوی یکی از بازیکنان تیمی که مصدوم داشته و اونام میزنن توی اوت توپ رو برای شما واقعا زیباست
:d فیزیک بازی هم که نقص هاش برطرف شده به شخصه صحنه های درگیری رو چند بار نگاه میکنم و به تحسین سازندها میپردازم البته بی باگ هم نبود ولی قابل چشم پوشی بود ....

دوستانی هم که از face ها ایراد میگیرن بدونن که نسخه ی جدید از سیستمDimensional Imaging استفاده شده که هم باعث گرافیک بهتر میشه و به گفته ی روتر که قیافه بازیکنان بیشتری رو به شکل واقعی طراحی میکنن با سیستم جدید که همین هم شده !! در یک کلا تحول ....

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
دوستان راستی دیروز یه صحنه ای دیدم که توی 12 و 11 و ...اصلا ندیده بودم و فکر میکنم سیستم جدید یعنی سیستم بازی جوانمردانه (به قول خودمون) که بازی کن تیم حریف وقتی افتادش روی زمین داور سوت میزنه و به بازیکن رسیدگی میشه و بعد داور توپ رو می اندازه جلوی یکی از بازیکنان تیمی که مصدوم داشته و اونام میزنن توی اوت توپ رو برای شما واقعا زیباست
تو 12 هم چنین چیزی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر