FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
من نمیدونم این دوستانی که میان از بازی ایراد میگیرن یا میگن افت کرده واقعا دمو رو بازی کردن یا نه مثلا میگن بازی آسون شده خوب این حرف کاملا اشتباهه بازی آسون نشده بلکه EA اومده هوش مصنوعی احمقانه و کاملا غیر طبیعی فیفا 12 رو اصلاح کرده تا بازی بهتر بشه مثلا تو نسخه ی 12 هوش مصنوعی هیچ اشتباهی نمیکرد و مدام به شکلی احمقانه پاس کاری میکرد یعنی کاملا غیر طبیعی بود و همش اعصاب خورد میکرد و اصلا این حس رو به آدم نمیداد که داره یه بازی واقعی رو بازی میکنه خوب الان هوش مصنوعی نسخه ی 13 دیگه این ایرادو نداره و نه از اون پاس کاری احمقانه خبریه نه از بی اشتباه بودنش حالا سعی میکنه توپو هرچه سریعتر به دروازه ی ما برسونه و حتی پاسای اشتباهم میده یعنی کاملا طبیعی کلا هوش مصنوعی بازی عالی شده و واقعا حرف نداره یا مثلا میگن بازی تغییر نکرده آخه چطور ممکنه آدم دمورو بازی کرده باشه و به تغییرات بازی پی نبرده باشه یکی از این تغییرات matchday که کاملا واضحه یا مثلا اضافه شدن تیمای ملی به کریر مود یکی دیگه از این تغییرات تو سیستم پاس کاری بازی دیده میشه که حتی انیمیشناشم تغییر کرده مثلا بازیکنا با توجه به شرایطی که دارن پاسو میدن و انیمیشنای کاملا متفاوتی تو این نسخه برای این کار گرفته شده برای پی بردن به این نکته کافیه به حرکات و نحوه ی پاس کاریا هنگام یک و دو بازیکنا دقت کنید مثلا همین نحوه ی استپ کردن توپ که با توجه به اینکه یه بازیکن تواناییاش در چه حده و پاس شما چه قدر خوبه کاملا متفاوته یا مثلا یکی دیگه از تغییرات تو گیم پلی نحوه ی حمل توپه بازیکناست مثلا یه بازیکن و مدافع مثل بونوچی اصلا توپو راحت حمل نمیکنه در حالی که تو همون یوونتوس جوینکو حمل توپش عالیه و کاملا احساس اطمینان رو به آدم میده یا مثلا خود داوید سیلوا که حمل توپش عالیه یکی دیگه از تغییرات انیمیشن بازیکنا در هنگام حمل توپ در کناره های زمینه که خیلی زیبا طراحی شده تمام این تغییرات ریز و درشت تو گیم پلی بازی قابل مشاهدست و هرکسی که دمورو اجرا مرده باشه میبینه حتی گرافیک بازیم پیشرفت خیلی خوبی داشته و اینم کاملا قابل مشاهدست
در نهایت همه ی کسایی که میان از بازی ایراد میگیرن رو به صبر تا رسیدن نسخه ی اصلی و اومدن نمرات و فروش و جوایزی که بازی اخر سال خواهد گرفت دعوت میکنم اون موقعست که همه خواهند فهمید فیفا 13 چه شاهکاریه و مثل نسخه های قبلی بازم بهترین بازی ورزشی این نسله

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,929
نام
نـــــــویـــــــــد
به هر روشی که فکرشو بکنی میشه حمله کرد و موقعیت ایجاد کرد . واقعا عالیه این بازی . پاس میندازی پشت مدافعا رو هوا یه والی میزنی مثل هلو . میتونی هم توپ رو استوپ کنی بری جلو
این استوپ کردن خیلی عالی شده . مثلا توپ رو هواس دروازه بان تیم حریف میاد بیرون اما نمیتونه مثل رونالدو توپ رو استوپ کنه از پاش جدا میشه
واقعا به نکات خیلی خوبی توجه کردن تو این نسخه خیلی عالی شده

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
به نظرمن ‏Replay‏ ها خیلی کمه یعنی به زور یه گل چهل متری قشنگ میزنی فقط یکبار نشونش میده و یا وقتی من یه موقعیت خطرناک رو خراب میکنم بازیکن حریف رو نشون میده
یا وقتی ‏CPU‏ گل میزنه دائما واسه خوشحالی میره سمت نقطه کرنر
امیدوارم اینارو درست کنن

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
برای آپدیت شدن ترکیب تیم توی دمو و تغییر در گزارش بازی باید با اکانت گلد وصل شد تا آپدیت بشه؟
لطفا دوستام جواب بدن؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
برای آپدیت شدن ترکیب تیم توی دمو و تغییر در گزارش بازی باید با اکانت گلد وصل شد تا آپدیت بشه؟
لطفا دوستام جواب بدن؟

نه, من گلدم تموم شده ولی وصل شدم و آپدیت شد. البته بازیکنای جدید اضافه نمیشن و فقط اونایی که رفتن از لیست تیمها حذف میشن. البته سیو هم نمیشه و باید هر دفعه که بازی میکنی از اول آپدیت کنی. ;)

آقا تنها ایراد دمو سیو نشدن تنظیماتش هست. :d (البته طبیعیه) انصافا خیلی رو اعصابه باید روزی 800 بار تنظیماتو از اول درست بکنم. :d دمو فیفا استریت تنظیماتو که سیو میکرد هیچ ترکیبارم اتوماتیک سیو میکرد. :d

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
یه مشکلی که توی فیفا 12 بود این بود که موقعی که گل میزدی باید صبر میکردی تا بازیکنان کامل خوشحالی بکنن و نه میشد استارت بزنی و نه هیچ کار دیگه ای کرد و این روی اعصاب بود حالا نمیدونم تو این نسخه هم همچنان این مشکل پابرجاست یا میشه مثل صحنه اهسته رد کنی؟

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
یه مشکلی که توی فیفا 12 بود این بود که موقعی که گل میزدی باید صبر میکردی تا بازیکنان کامل خوشحالی بکنن و نه میشد استارت بزنی و نه هیچ کار دیگه ای کرد و این روی اعصاب بود حالا نمیدونم تو این نسخه هم همچنان این مشکل پابرجاست یا میشه مثل صحنه اهسته رد کنی؟

RB + LB ...

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
RB + LB ...

ممنون نکته آموزشیه خوبی بود....

یه سری ایرادات رو دوستان گفتن میخوام بدونم اونایی که دمو رو بازی کردن آیا این ایرادات واقعا حقیقت داره در بازی :

تور دروازه خیلی خشک و بی حسه انگار از آهن درست شده!

داور خیلی راحت پنالتی میگیره. تنه های ساده رو هم بعضی وقتا پنالتی میگیره!

دروازه بان ها با اینکه اکثرا عکس العمل های قشنگی نشون میدن ولی هر از گاهی خیلی بد گل میخورن!

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
در مورد first touch یا همون استپ توپ به نظرم EA بیش از حد نمکش رو زیاد کرده .
استپ توپ واسه یه بازیکن حرفه ای در سطح اروپا اینقدر هم که تو فیفا 13 دردسر داره سخت نیست .

مثلا چند بار واسه خودم پیش اومد که به خاطر استپ بد بازیکنایی مثل اگرو و توز موقعیت های خوبی رو از دست دادم .

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دوستان چجوری میشه ترکیب تیم آپدیت و مثلا رو فرم بودن بازیکن در هر بازی آپدیت بشه یا نتایج گذشته تیم به روز بشه و گزارشگر بازی به روز گزارش کنه بازیو و چیزای جدید بگه .
من به لایو وصلم ولی وقتی وارد فیفا 13 میشم ترکیب خودکار آپدیت نمیکنه؟چکار باید کرد؟دوستانی که این کارو کردن راهنمایی کنن؟؟؟
واسه من اول ورود به بازی مینویشه شما به سرورهای ea وصل هستید اما آپدیتی در کار نیست و همه چی مثل حالت آفلاینه؟
فقط موقع ورود مینویسه termd of service and privacy policy که 4 تا گزینه داره . این چیه؟ کسی میدونه؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم جواب سوالامو بدید تا منم از لایو استفاده کنم.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
من نمیدونم چرا همه از تور دروازه فیفا شکایت میکنن؟خب خیلی راحت برید تو تنظمیات و اگر دوست دارید تور دروازه رو شل کنید.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من نمیدونم چرا همه از تور دروازه فیفا شکایت میکنن؟خب خیلی راحت برید تو تنظمیات و اگر دوست دارید تور دروازه رو شل کنید.
اتفاقا يادمه اون زمان كه بصورت بازيكن بودم هميشه موقع تور نصب كردن مربي بهمون ميگفت تورو شل ببنديد تا پاره نشه:))
خواهشا اگه دوستان انتقادي دارن بعضي از دوستان جبهه نگيرند بالاخره گل بي عيب خداست هر بازي يه سري عيوب داره ولي فك نكنم كسي قصد داشته باشه كه از ارزشهاي فيفا كم كنه واقعا pes در مقابل فيفا يه جك ميمونه:d
اون استوپ توپ هم كه دوستان گفتند دست از روي سرعت برداريد توي فوتبال 99 هم بود ولي حالا كونامي برش داشته ولي ea sports تازه بهش رسيده همين نشون ميده كونامي داره در جا ميزنه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر