FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
1-خیلی خیلی کم شده ولی اگه دقت کنی هست.البته نمیشه بهش گفت دیگه باگ.
2-قظع میکنن.:d
خدارو شکر این مورد دوم برطرف شد!
حریف سانتر می‌کرد روی تیر دو، دروازه بان همینطوری مسیر توپ رو دنبال می‌کرد، آخرش هم روی تیر دو یکی میومد هد می‌زد تازه دروازه بان می‌پرید توپ رو بگیره:|

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان بخاطر داشته باشید که هدف از دمو اینه مشکلاتی رو که طرفداران و منتقدان می بینن بر طرف شه.پس مطمئن باشید نسخه ی اصلی برخی کمبود ها و کاستی هارو بر طرف خواهد کرد و به یک نسخه ی ایده آل خواهد رسید.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان بخاطر داشته باشید که هدف از دمو اینه مشکلاتی رو که طرفداران و منتقدان می بینن بر طرف شه.پس مطمئن باشید نسخه ی اصلی برخی کمبود ها و کاستی هارو بر طرف خواهد کرد و به یک نسخه ی ایده آل خواهد رسید.
نچ:D
صفحه قبل هم توضیح دادم:
دوستانی که از این دمو خوششون نیومده دلشون رو به دلخواه شدن بازی اصلی خوش نکنن!
برای خارجی ها تعریف دمو زمین تا آسمون با تعریف ما فرق داره!
برای اونها دمو نشون دهنده‌‍ی هسته اصلی و اکثر نکات بازی هست و اگر از دمو خوششون بیاد بازی رو می‌خرن!
EA هم دیوونه نیست که دموی بد بده و مردم بگن فلان جاش مشکل داره بعد EA درستش کنه!
همین الان یه دست Fifa 12 بازی کردم و بلافاصله دموی Fifa 12 رو گذاشتم و یه دست هم اون رو بازی کردم!
به غیر از فیس و استوک و اورال هیچ چیزی تغییر نکرده بود!
همونطوری که گفتم، دمو، معیاری برای خرید بازی اصلی از طرف خریداران نسخه اصلی هست!

Master Game

کاربر سایت
Jul 19, 2011
88
مطمئن باشید نسخه اصلی از زمین تا آسمون با دمو فرق داره ...

فروش بازیهای xbox360 به همراه کاور رنگی + سلیفون + چاپ عکس روی دیسک با کیفیت BEST PHOTO فقط 2100 تومان
فروش بدون کاور و چاپ عکس روی دیسک = 1800 تومان
لینک دانلود نمونه کار : Download nemone_kar.zip
آدرس فروشگاه : www.shopgames.ir
شماره تماس : 09391299900 - 09352499901 پورحسینی

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من که بشدت از دمو فیفا راضی بودم هرچند نمیخواستم تا نسخه اصلی بیاد بگیرمش چون حس دانلود نبود :D
بازی خیلی روان و عالی شده و بشدت اعتیاد اور انصافا پیشرفت خیلی خوبی داشته مخصوصا گیم پلی که عالی شده بود.
حالا یه سری مشکلات هم داشت ولی انقدر خوشم اومد که میشه ازش گذشت :D

فقط سر این کرنر هاش یکم اذیت شدم :-/ نمیدونم چرا هی تو هوا میزدم :D

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
نچ:D
صفحه قبل هم توضیح دادم:

همین الان یه دست Fifa 12 بازی کردم و بلافاصله دموی Fifa 12 رو گذاشتم و یه دست هم اون رو بازی کردم!
به غیر از فیس و استوک و اورال هیچ چیزی تغییر نکرده بود!
همونطوری که گفتم، دمو، معیاری برای خرید بازی اصلی از طرف خریداران نسخه اصلی هست!

دمو فیفا12 که باگ بود دمو نبود اگر ملت میخواستن طبق دمو فیفا12 خود فیفا12 رو بخرن که هیچکس سراغش نمرفت.کلیپاش هم هست که پای بازیکن از اون طرف میچرخه و ایمپکت هم که افتضاح بود ولی توی نسخه اصلی نسبت به دمو خیلی بهتر شده بود.مسی رو که توی دمو اصلا نمیشد گرفت.به نظر من فرق دمو با نسخه اصلی حداقل توی سری فیفا خیلیه.دمو نسخه ایه که هنوز در حال کامل شدن و بیلت چند ماه قبله.مثلا توی همین دمو فیفا13 van persie هنوز تو ارسناله این خودش نشون میده که دمو مال چند ماه پیشه.

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
:))
باگ دمو، کمی تا قسمتی +18

00660861805300804607.jpg

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دمو فیفا12 که باگ بود دمو نبود اگر ملت میخواستن طبق دمو فیفا12 خود فیفا12 رو بخرن که هیچکس سراغش نمرفت.کلیپاش هم هست که پای بازیکن از اون طرف میچرخه و ایمپکت هم که افتضاح بود ولی توی نسخه اصلی نسبت به دمو خیلی بهتر شده بود.مسی رو که توی دمو اصلا نمیشد گرفت.به نظر من فرق دمو با نسخه اصلی حداقل توی سری فیفا خیلیه.دمو نسخه ایه که هنوز در حال کامل شدن و بیلت چند ماه قبله.مثلا توی همین دمو فیفا13 van persie هنوز تو ارسناله این خودش نشون میده که دمو مال چند ماه پیشه.
بله عزیز یک سری از قسمت ها که شامل باگ بود درست شد ولی گیم پلی فرقی کرد؟!
قسمت عوض شده هم مربوط به IE بود که ربطی به اعتراض بازیبازانی که دمو رو بازی کرده بودن یا... نداشت و خود EA از زمان پایان آماده سازی Demo تا انتشار نسخه اصلی روش یه چند تا تغییر ایجاد کرده بود.
مسی هم که گفتید همونطور که تو پست قبلی گفتم مربوط به اورال بود!
فن پرسی هم که نقل و انتقال هست و هیچ کدوم از این موارد ربطی به این که دوستان می‌گن بازی آسون شده و چرا استپ اینجوریه و... نداره!
چندین ویدیو از بازی اصلی هم اومده که استپ هاش هیچ فرقی با نسخه دمو نداره!

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
منم احساس میکنم دمو با نسخه ی اصلی فرق زیادی نمیکنه.البته این دمو مال 1 ماهه پیشه و احتمال تغییر هم هست.
پارسال هم اگه یادتون باشه توی دمو هر شوت قدرتی از فاصله ی دور میرفت توی گل ولی توی نسخه ی اصلی اصلاح شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر