FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
از کجا فکر کنید؟!
تا به حال یادم نمیاد فیفا لیک شده باشه. اونم دو هفته قبل از انتشار!
دوستان الکی دلتونو خوش نکنید.
عزیز من پارسال یک هفته قبلش بازی دستم رسید امسال هم دستم میرسه نشون میدم بچه های xbox360iso کارشون درسته

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
داداش این میزان روحیه افزایش اورال فقط مربوط به انلاین بودنه دیگه؟ درسته! مثلا منیکه نمیتونم انلاین بازی کنم و همیشه افلاینم اورالام هیچ تغییری نمیکنه؟ درسته؟ یعنی اون فلش قرمزا سبزا نیست دیگه؟

خیر شما اگر انلاین نشی خبری از این قابلیت نخواهد بود.البته این گزینه ها وجود داره که برای شما قابل تغییر دیگر نیست و به نظر من بهتره هفته ای یک بار آنلاین بشی و آبدیت ها رو دریافت کنی اینطوری بهتره

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
عزیز من پارسال یک هفته قبلش بازی دستم رسید امسال هم دستم میرسه نشون میدم بچه های xbox360iso کارشون درسته
اولین نسخه FIFA 12 تاریخ 26 سپتامبر سال گذشته تو اینترنت(اول تورنت بعد هم سایتایی مثل Xbox360iso که بهش اشاره کردید) پخش شد یعنی فقط سه روز قبل از انتشار رسمی. اونم هیچ ربطی به لیک شدن بازی نداشت و برای افرادی که EA Sport Season Ticket داشتن سه روز زودتر منتشر شد و به همین دلیل هم زودتر تو نت پخش شد. اینکه یه هفته زودتر از انتشار بازی به دستتون رسیده حتماً یه نسخه مخصوص بوده که انحصاراً از EA فقط واسه شما فرستادن!
الکی دلتونو خوش نکند. احتمال لیک شدن بازی فوق‌العاده پایینه. زودترین تاریخ انتشار بازی امسال 25 سپتامبر تو آمریکای شمالی اعلام شده و زودتر از 22 سپتامبر(یعنی 9 روز دیگه) منتظر انتشار بازی نباشید.

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
برام یه سوال تو این بازی پیش اومده و دوست دارم بدونم بچه ها نظرشون نسبت به اینا چی هستش ؟
1. چرا یه تیمی های مثل رئال مادرید و بارسلونا تمامی بازیکنانشون رو از لحاظ گرافیکی و صورت طراحی نمی کنن ؟
2. چرا حالت شوت فقط در حالت سرعت و به صورت مستقیم زده می شه و در حالت ایستاده یا فنی شوتی نمی تونی بزنی ؟
3. چرا ساده ترین تکل ها هم تو این بازی می تونه کارت زرد داشته باشه یا حتی یه تنه فنی هم کارت زرد داره ؟
4. چرا تمامی طراحی استادیوم ها طوری هستش که تو شب تفاوتی بین چمن ها احساس نمی شه ؟
5.زمانی که گل می زنی مخصوصا گل به خودی حرکت دوربین طوری هستش که احساس می کنی یه فیلم درام بالیودی ساخته شده و نمای از حرکت دوربین بیرون از زمین نیستش ؟
6.دربیل ها در سرعت بالا انحام نمی گیره و اگه هم بخواد انجام بشه باید 1ثانیه قبل دربیل رو انجام داده باشی شاید دریبل زده بشه ؟
7.سرعت توپ بعضی موقع ها انقدر بالا می ره که نمی فهمی کی شوت زد و از کجا اومد و چطور شد که دروازبان گرفت یا توپ بیرون رفت ؟
8.توی کورس بازیکنان بعضی موقع اگه یکی سر حال باشه با جلو دادن دکمه R انقدر بازیکن سریع می دوه که فکر می کنی الان می خواد پرواز کنه ؟
9.از کنار تیرک یا به صورت عمودی اگه شوت بزنی امکان نداره توپ گل نشه ؟
10.و در آخر باگ زیاد بازی هستش که من تو هر چند دستی که بازی کردم امکان نداشته یکی برام پیش نیاد ؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
استوپ توپ رو اعصابه ، دروازه بان ها هم اونجورى كه تعريف ميكردند بعضى از دوستان چندان قوى نيست مخصوصا عملكردشون در پنالتيات، داورى خوب شده اما ديگه خيلى كمتر از قبل خطا ميگيره . ميلان هم كه گند زدن بهش :| ، شوت هاشون هم كه سوپر شده

با تمامى اين موارد و خيلى موارد ديگه ميشه گفت از الان پيش بينى كرد كه ليورپول در حد تيم دسته سوم ايران هم نميتونه باشه

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من تو چند دستی که بازی کردم پیشرفت دروازه بان ها رو تو این مورد ها به شخصه دیدم:
یکی روی ارسال ها جایگیری بهتری دارن و همچنین روی این توپها ریسک نمیکنن و بیشتر مواقع توپ رو با مشت به بیرون میفرستن. مهمترینشون هم اینه قبلا روی توپهایی که از فاصله نزدیک به سمت دروازه بان ها میومد بعضا شیرجه های نامربوط میزدن یا توپ رو طوری دفع میکردن که توپ جلوی پای مهاجما می افتاد و راحت میزدن تو گل ولی الان این توپها رو سعی میکنن تو یک ضرب بگیرن و اگر هم موفق نشدن توپ رو به سمتی که بازیکن حریف نیست دفع میکنن. تو یه صحنه که با برادرم بازی میکردم یه موقعیت واسش پیش اومد و از فاصله دو سه متری ضربه سری رو به سمت دروازه م فرستاد که دروازه بان من سریع به سمت توپ شیرجه رفت و تو یه ضرب توپ رو گرفت.

انصافا بازی در روز به لطف نورپردازی جدید خیلی جذاب تر شده. :d صداگذاری تماشاگرا هم درسته بعد چند ماه تکراری میشه ولی برای الان عالیه. :x

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,479
بابا تازه دموی بازی اومده.بذار یه دو هفته یه هفته بگذره.من مطمئنم تا آخر تابستون لیک میشه.اگر مثله پارسال تاخیر بزنن بیره برای 5 مهر.

اگه تا سه شنبه چهار شنبه نرسه دستم تا 2-3 ماه دیگه دستم نمیرسه

Shayan Cena

کاربر سایت
May 5, 2009
52
ما میلانی ها احتمالا زجر زیادی در این بازی خواهیم کشید، اما می ارزه چون بازیمون احتمالا بهتر میشه.

من تو همین دو ماه فیفا 12 رو با میلان ضعیف شده بازی کردم بازیم خیلی پیشرفت کرد. اولش سخته ولی محبور میشی تمام تکنیک ها و تاکتیک های ممکن رو یاد بگیری.

البته فکر کنم تو دمو پاتزینی، بویان و دی یونگ تو میلان نباشن پس غصه نخورید تو نسخه اصلی قویتر میشه.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام نوید جان اینا مال دو ماه پیش یعنی از نسخه اصلی نیست کلا تغییر میکنه شما ببین اسین هنوز تو چلسی در صورتی که نقل وانتقالات فیفا بروزه
سلام
داداش گلم اسین در جریان نبودم اخه دیدم خاویر مارتینز تو بایرن لوکا مودریچ تو رئاله افلای تو بارسا نیست ونپرسی هم تو منچستر گفتم شاید این اصلی باشه اخه دوستان که قرار میدادن این بازیکنا نبودن.

خیر شما اگر انلاین نشی خبری از این قابلیت نخواهد بود.البته این گزینه ها وجود داره که برای شما قابل تغییر دیگر نیست و به نظر من بهتره هفته ای یک بار آنلاین بشی و آبدیت ها رو دریافت کنی اینطوری بهتره
خب یک سوال پیش میاد منکه بازیم کپیه میشه وصل بشم یعنی ea پولی چیزی نمیخواد برایه این قابلیت همینکه وصل بشم میتونم اپدیت کنم؟

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان میدونم اینجا جاش نیست اما سوال دارم من دمو را دنلود کردم یادمه یکی از بچه ها برا روش اجراش یک لینک داده بود که اموزش میداد اگه ممکنه لینک و بدید امشب تا صبح بشینم پای بازیش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر