FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Bianconeri1

کاربر سایت
Aug 25, 2012
44
نام
شهرام
نيمار رو هم اضافه كنين اورال 90 داره ولي در حد بوق هم نيست پيرلو كه فاجعست همينطور گوتزه اصلا در حدو اندازه واقعيش نيست

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
اصلا اینطور نیست! برای مثال بین روسیچکی که هافبک بازیسازه و دیابی یا ارتتا خیلی فرق هست احتمالا(البته ببخشید که میگم) تو خوب نمیتونی از قابلیتهای بازیکنها استفاده کنی سروش جان
خیلی تلاش می کنم،ولی فک کنم راس می گی.:(کلا من با سرعتی ها بازی می کنم تقصیره منم نیست:|جبره فیفاس:d.می گم بچه ها رونالدو با این که از مسی اورالش کم تره(کمتره دیگه؟)ولی از مسی یکم بهتره نه؟:-//:)

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
ای کاش فیفا هم مثل پیس حاشیه رو بیشتر میکرد.
الان دمو پیس رو بازی میکردم با رئال تو سانتیاگو برنابئو تبلیغات دور زمین همش از واقعیت بود(ایدی.اماریتنس و وسط تابلو تبلیغات هم ارم لالیگا ) و خیلی کف کردم .فکر میکردم توی یه زمین واقعی اونم تو لالیگا بازی میکردم
ولی تو فیفا مثلا یک لیگ بری تبلیغات یکسان و تکراری و کسل کنندست .ای کاش فیفا به حاشیه هم توجه میکرد
درسته اصل بازی گیم پلی است ولی این جور کارا باعث میشه بازی واقعی تر بشه

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
ای کاش فیفا هم مثل پیس حاشیه رو بیشتر میکرد.
الان دمو پیس رو بازی میکردم با رئال تو سانتیاگو برنابئو تبلیغات دور زمین همش از واقعیت بود(ایدی.اماریتنس و وسط تابلو تبلیغات هم ارم لالیگا ) و خیلی کف کردم .فکر میکردم توی یه زمین واقعی اونم تو لالیگا بازی میکردم
ولی تو فیفا مثلا یک لیگ بری تبلیغات یکسان و تکراری و کسل کنندست .ای کاش فیفا به حاشیه هم توجه میکرد
درسته اصل بازی گیم پلی است ولی این جور کارا باعث میشه بازی واقعی تر بشه

متاسفانه،فیفا اینقد بالاتر از پی اسه که،زحمت نمی ده بخودش از این کارا بکنه...می گه من که همینجوریش کلی بیترم،چرا پول الکی خرج کنم؟:d

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دقیقا این که بعی موقع فیفا می خواد شما بهتوپ نرسی صدق می کنه.حداقل تو single player.توپ می رسه دست حیف قشنگ می دونم که خودمو جر بدم،این یه بار امکان نداره توپُ بگیرم.تیک تااکا می کنن،تکنین فوق العاده به نمایش می ذارن اصلا کف می کنی مثلا بلک پول:d

فکر کنم این اپدیت اخری که اومده برا بازی این مشکل رو حل کرده یا شایدم من اینجوری حس کردم چون بعد از این اپدیت روی لجندری با رئال بازی کردم خیلی اشتباه میکردن و از اون پاسکاریای تخیلی هم خبری نبود اخرش هم من بردم ولی شانس اوردم چون چندتا موقعیت حساس رو خراب کردن.
احتمالا توی 13 هم این مشکل درست میشه:)

Bianconeri1

کاربر سایت
Aug 25, 2012
44
نام
شهرام
اینو موافقم! جا داره روی این اکادمی بیشتر کار بکنن رشد بازیکنها خیلی کنده تو اکادمی.

البته من بازيكناي خيلي خوبي پرورش دادم نمونش يه دروازبان 18 ساله اورال 80 قيمت هم 12 ميليون 5-6 تا بازيكن ديگه اينجوري پرورش دادم
فكر كنم به تيمت هم مربوط ميشه مثلا من با يوونتوس بازيكناي با استعدادي با مليت هاي ايتاليايي و آلماني رو كشف كردم
در صورتي كه با تيماي انگليسي مثلا من سيتي يا چلسي هرگز موفق نشدم بازيكنه تاپي رو پرورش بدم

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
البته من بازيكناي خيلي خوبي پرورش دادم نمونش يه دروازبان 18 ساله اورال 80 قيمت هم 12 ميليون 5-6 تا بازيكن ديگه اينجوري پرورش دادم
فكر كنم به تيمت هم مربوط ميشه مثلا من با يوونتوس بازيكناي با استعدادي با مليت هاي ايتاليايي و آلماني رو كشف كردم
در صورتي كه با تيماي انگليسي مثلا من سيتي يا چلسي هرگز موفق نشدم بازيكنه تاپي رو پرورش بدم
یه بازیکن اوردم ،از این اکادمی فک کنم اسپانیایی بود ب رای بارسا.لوپز بود اسمش.با اورال 60 یَک بازی می کرد!!

Master Game

کاربر سایت
Jul 19, 2011
88
متاسفانه،فیفا اینقد بالاتر از پی اسه که،زحمت نمی ده بخودش از این کارا بکنه...می گه من که همینجوریش کلی بیترم،چرا پول الکی خرج کنم؟:d

سلام دوست عزیز

البته این نظر شماست ، بعضی ها به گرافیک اهمیت بیشتری میدن . و هر فوتبالی ویژگی های خاص خودش رو داره .

فروش بازیهای xbox 360 فقط 2100 تومان تخفیف ویژه فروشگاه shop online برای خرید بالای 10 عدد dvd game هر بازی فقط 1900 تومان میباشد .
برای خرید با تخفیف ویژه یک پیام خصوصی بدید یا آیدیتونو به ایمیل ما بفرستید .فروشگاه اینترنتی SHOP ONLINE - صفحه 1 ، GMAIL :shopx360.ir

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
فیفا هر سال پیشرفت داره اما به نظرم هرچی میاد جلوتر پیشرفت هاش کمتر از حد انتظاره..
مثلا" انتظار میرفت نسخه 12 توپ جمع کن باشه.. بازیکن درست توپ اوت رفته رو بتونه برداره اما اصلا" اینطور نبود.. الآن توپ بره اوت بازیکن میره توپ رو برداره از زیر دستش در میره با حالت سر افکندگی سرش رو میخارونه برمیگرده سمت زمین.
یا اینکه هیچکس دوست نداشت بازی اینقدر کند بشه.. که شد.
و خیلی چیز های دیگه :D

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
فیفا هر سال پیشرفت داره اما به نظرم هرچی میاد جلوتر پیشرفت هاش کمتر از حد انتظاره..
مثلا" انتظار میرفت نسخه 12 توپ جمع کن باشه.. بازیکن درست توپ اوت رفته رو بتونه برداره اما اصلا" اینطور نبود.. الآن توپ بره اوت بازیکن میره توپ رو برداره از زیر دستش در میره با حالت سر افکندگی سرش رو میخارونه برمیگرده سمت زمین.
یا اینکه هیچکس دوست نداشت بازی اینقدر کند بشه.. که شد.
و خیلی چیز های دیگه :D
توپ جمع کن رو خوب اومدی
منم عشق حاشیه های اطراف زمینم و ادمهای متحرکی که کنار زمین وول بخورن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر