FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

حالا نمیگیم لیگ ایران رو بزارن.. با اینکه هم تیم ملیش هم لیگش بین 5 تای اول اسیاس... ولی.. کره .. ژاپن...!! عربستان خیلی .وقته رتبش 2 رقمی شده تو آسیا.. احساس بدی پیدا کردم به بازی این عکس های لیگ عربستانو دیدم..خیلی پول پرست هستند!

حالا نمیگیم لیگ ایران رو بزارن.. با اینکه هم تیم ملیش هم لیگش بین 5 تای اول اسیاس... ولی.. کره .. ژاپن...!! عربستان خیلی .وقته رتبش 2 رقمی شده تو آسیا.. احساس بدی پیدا کردم به بازی این عکس های لیگ عربستانو دیدم..خیلی پول پرست هستند!
بیخیال پول پرست چیه ؟ :دی
بازی داره سال به سال کامل-تر میشه . بودن لیگ عربستان چه مشکلی واسه ما ایجاد میکنه مگه ؟
ما از لیگ عربستان بدمون میاد دلیل نمیشه که تو بازی قرارش ندن . واسه من اصلا فرقی نمیکنه چه لیگی اضافه بشه . همین که سعی میکنن تعداد لیگهارو بالا ببرن خودش خیلی خوبه .
سال قبل لیگ ترکیه حذف شده بود . مثل اینکه امسال دوباره برش گردوندن . لیگ عربستان هم اضافه میشه امسال . سال بعد یک لیگ دیگه و . . .
تنها مشکلش واسه منی که لیگ عربستان رو بر نمیدارم اینه که موقع انتخاب تیم از روی یک لیگ اضافه باید رد بشم !

بازی داره سال به سال کامل-تر میشه . بودن لیگ عربستان چه مشکلی واسه ما ایجاد میکنه مگه ؟
ما از لیگ عربستان بدمون میاد دلیل نمیشه که تو بازی قرارش ندن . واسه من اصلا فرقی نمیکنه چه لیگی اضافه بشه . همین که سعی میکنن تعداد لیگهارو بالا ببرن خودش خیلی خوبه .
سال قبل لیگ ترکیه حذف شده بود . مثل اینکه امسال دوباره برش گردوندن . لیگ عربستان هم اضافه میشه امسال . سال بعد یک لیگ دیگه و . . .
تنها مشکلش واسه منی که لیگ عربستان رو بر نمیدارم اینه که موقع انتخاب تیم از روی یک لیگ اضافه باید رد بشم !
در مورد لیگ عربستان باید بگم اونا دارن پول خرج میکنن ولی ما نه
ما فعلا باید مشکلات خودمونو حل کنیم
عربا کل فیفا رو دارن میچرخونن این که یک بازیه

اینم یه ژست روشنفکری جدیده! تو عربستان ملت یک درصد هم به این جفنگیات فکر نمیکنن تو ایران متاسفانه مردم و خصوصا جوونترها دائم به این بحث ها دامن میزنن...لیگ عربستان باشه یا نباشه چه فرقی به حال ما داره؟! ما مملکتمون بی صاحبه و لیگش درپیته تقصیر عربستانه؟! اتفاقا من شخصا از اضافه شدن لیگ های اسیایی استقبال میکنم جا داره لیگ ژاپن رو هم اضافه کنن وقتی 30 ساله حتی یه تیم ایرانی قهرمان لیگ قهرمانان اسیا نشده و تیم ملی هم یه خط در میون میره جام جهانی چه انتظاری داریم که لیگ ایران بیاد تو فیفا؟! اونم تو مملکتی که کپی رایت وجود خارجی نداره توش.

اینم لیگ عربستان
d0932d7f57ce.jpg
a6b7ad9d68bf.jpg

بچه ها دقت کردین تو فیفا قدرت بعضی بازیکن ها اونقدر که ثبت شده نیستن؟
مثلا اینیستا با قدرت 90 اینا وقتی باهاش بازی میکنی یه حس ضعیف بودن بهت دست میده! در حالی که یک بازیکن با قدرت 80 به جاش بزاری اصلا اینطور نیست و حتی بهتر بازی میکنه!!
یا ایکه توی رئال اوزیل تقریبا" اینطور هست.
توی اینتر اشنایدر برعکس قدرتش خیلی ضعیفه تو بازی. و تیم های دیگه...
میخوام ببینم چقدر تفاهم داریم توی این موضوع.

راستی من اینتری هستم به نظرم تغییراتی که توی قدرت بازیکن ها ایجاد میشه اینطور هست:
سزار: 85 > 83
هندانویچ: 79 > 82
ساموئل: 85 > 83
زانتی: 82 > 85
ناگاتومو: 76 > 81
سیلوستره: 77 > 81
کامبیاسو: 85 > 82
اشنایدر: 88 > 87
مایکون: 85 > 83
پالاسیو: 80 > 85
کاسانو: 82 > 84
گوارین: 80 > 83
و دیگر هیچ :دی

عزیز من هم اینتری هستم و باهات تغریبا موافقم در مورد بازیکنان هم مثل اسنایدر درست میگی مثلا کاسانو خیلی نمیشه باهاش کاری انجام داد اینکه طرف 83 باشه یا 85 چندان مهم نیست به نظر من چندتا عامل اصلی است که من واقعا لازم دارم بقیش کم باشه مهم نیست برای فروارد مثلا کاسانو 1. سرعت داشته باشه 2 - ضربه فینیشرش خوب باشه 3 - ضربه سرش خوب باشه و در اخر دریبل بلد باشه بقیش را کم کم باشه مهم نیست که همین کاسانو فقط دریبل بلد که اونم بودن سرعت فایده نداره.
اما اورالها
سزار و مایکون که برن خیلی برای بازی فیفا بد میشه
الان که شما هندانویچ را یزار تو گل مثل ماست گل میخوره
بع نطر من اینتر باید باشه
هاندونویچ 83
زانتی 84
ساموئل 83
سبلوستره 81
کیوو 78
ناگاتومو 81
پریرا 81
رانوکیا 80
کامبیاسو 85
گوارین 82
گرگانو 80
اسنایدر 87
میلینو 84
کاسانو 83
پلاسیو 84

اضافه شدن لیگ عربستان خبر خوبی بود.کاش گزارش عربی هم عمومی کنن:d
کم کم باید حضور دیگر لیگ های عربی رو شاهد باشیم.به امید اینکه لیگ خودمون هم ببینیم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or