FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

سلام
میشه اورال هایی که تا الان معلوم شده رو بگید ؟
مخصوصا اورال های بایرن
فکر کنم روبن از 89 خیلی پایین تر بیاد ( تو فیفا 12 89 بود ) ولی ریبری باید بره بالای 90 ( توی فیفا 12 89 بود )
و کروس هم باید بره بالای 85 ( تو فیفا 12 83 بود ) و نویر هم 88 به بالا ( تو فیفا 12 87 بود )
ممنون

سلام
میشه اورال هایی که تا الان معلوم شده رو بگید ؟
مخصوصا اورال های بایرن
فکر کنم روبن از 89 خیلی پایین تر بیاد ( تو فیفا 12 89 بود ) ولی ریبری باید بره بالای 90 ( توی فیفا 12 89 بود )
و کروس هم باید بره بالای 85 ( تو فیفا 12 83 بود ) و نویر هم 88 به بالا ( تو فیفا 12 87 بود )
ممنون
اورالها رو نمیشه فعلا گفت. چون تو نسخه نهایی 90 درصدشون عوض میشن. ویا پارسال تو دمو 91-2 بود فکر کنم ولی توی بازی نهایی 3-4 تایی پایین اومده بود.

اورالها رو نمیشه فعلا گفت. چون تو نسخه نهایی 90 درصدشون عوض میشن. ویا پارسال تو دمو 91-2 بود فکر کنم ولی توی بازی نهایی 3-4 تایی پایین اومده بود.
آره میدونم مثلا هوملس و گوتزه هم پارسال تو دمو 83 بودن ولی تو اصلی رفتن 84 اما حدودشو میشه گفت

2 تریلر جدید منتشر شده از بازی:

مصاحبه با جو هارت و چمبرلین ، بازیکنان جدید اضافه شده بر روی باکس شات

FIFA Soccer 13 - EA UK Cover Reveal Highlights - YouTube

کیفیت پایین:

http://download.gamespotcdn.com/d5/...evealPressConference_ot_multi_082112.ipod.mp4

HD:

http://download.gamespotcdn.com/d5/...evealPressConference_ot_multi_082112_2800.mp4

------------------------------------------------------------------------------
ویدیو رسمی از فیفا 13.. یه بازی کامل بین آرسنالو دورتموند

http://fifasoccerblog.com/blog/fifa-...st-full-match/

این ویدیوه ی ارسنال و دورتموند که هیچی نمیاره

بچه ها دقت کردین تو فیفا قدرت بعضی بازیکن ها اونقدر که ثبت شده نیستن؟
مثلا اینیستا با قدرت 90 اینا وقتی باهاش بازی میکنی یه حس ضعیف بودن بهت دست میده! در حالی که یک بازیکن با قدرت 80 به جاش بزاری اصلا اینطور نیست و حتی بهتر بازی میکنه!!
یا ایکه توی رئال اوزیل تقریبا" اینطور هست.
توی اینتر اشنایدر برعکس قدرتش خیلی ضعیفه تو بازی. و تیم های دیگه...
میخوام ببینم چقدر تفاهم داریم توی این موضوع..

راستی من اینتری هستم به نظرم تغییراتی که توی قدرت بازیکن ها ایجاد میشه اینطور هست:
سزار: 85 > 83
هندانویچ: 79 > 82
ساموئل: 85 > 83
زانتی: 82 > 85
ناگاتومو: 76 > 81
سیلوستره: 77 > 81
کامبیاسو: 85 > 82
اشنایدر: 88 > 87
مایکون: 85 > 83
پالاسیو: 80 > 85
کاسانو: 82 > 84
گوارین: 80 > 83
و دیگر هیچ :دی

گیم پلی نرم تر شده.باگهای فیفا 12 برطرف شده فقط امیدوارم باگ های جدید به بازی اضافه نشده باشه.راستی کسی خبر نداره در کریر مود بخش داور بودن به بازی قطعا اضافه شده یا نه؟

گیم پلی نرم تر شده.باگهای فیفا 12 برطرف شده فقط امیدوارم باگ های جدید به بازی اضافه نشده باشه.راستی کسی خبر نداره در کریر مود بخش داور بودن به بازی قطعا اضافه شده یا نه؟
این بخش داور بودن یکی از اون مسخره ترین شایعاتی هست که در مورد فیفا 13 مطرح شد! اصلا چه توجیهی داره داور شدن؟ چه جذابیتی میتونه داشته باشه؟! اصلا قرار نبود همچین چیزی تو بازی باشه و خوشبختانه هم نیست...بجای این کار بنظرم چنتا استادیوم بیشتر تو بازی باشه بهتره.

مثلا اینیستا با قدرت 90 اینا وقتی باهاش بازی میکنی یه حس ضعیف بودن بهت دست میده! در حالی که یک بازیکن با قدرت 80 به جاش بزاری اصلا اینطور نیست و حتی بهتر بازی میکنه!!

راستی من اینتری هستم به نظرم تغییراتی که توی قدرت بازیکن ها ایجاد میشه اینطور هست:

الآن یعنی هیچکس با من موافق نیست نه؟ :دی

راستی با اینکه والدز تو فیفا 12 هم زیاد قوی نبود اما به نظرم باید تو 13 ضعیفتر هم بشه.. شاهکار دیشبش رو همه دیدیم!

تو فیفا 12 بعد از آپدیت وینتر ساموئل 84 هست و زانتی 81 و کامبیاسو 84 و اسنایدر 87 و کاسانو 84 و گوارین 79
گوارین خیلی خوب میشوته
شات پاورش 93 هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or