FIFA 13 | XBL

Fifa2013

کاربر سایت
Jul 8, 2012
59
من با اکانت هند به لایو وصل شدم میخوام اکانت فیفا بسازم همون اولش که باید با قوانین موافقت کنیم به پسورد گیر میده میگه باید از هشت بیشتر باشه از بالا و پایین کیبورد باشه و این حرفا . چه کنم ؟

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
من با اکانت هند به لایو وصل شدم میخوام اکانت فیفا بسازم همون اولش که باید با قوانین موافقت کنیم به پسورد گیر میده میگه باید از هشت بیشتر باشه از بالا و پایین کیبورد باشه و این حرفا . چه کنم ؟

این میگه باید توو پسووردت هم از عدد هم حروف کوچیک هم حروف بزرگ استفاده كني

Sooren92

کاربر سایت
Apr 8, 2012
13
نام
سورن
مال منم ==> Sooren
راستی بین ایرانیا کی از بقیه بالاتره؟ من بهترین رتبه ای که تو فیفا 13 دیدم 1000 بوده ولی حتی یه دفعه هم لیگ تایتل (تایتل دیویژن 1) نبرده! فقط زیاد بازی میکنه :biggrin1:

RAMB0o0

کاربر سایت
Mar 9, 2010
227
نام
سیدحسن
سلام آقا تو التمات تیم توی لیستهای خرید یه گزینه داره به نام head coaches اینا کارشو دقیقا چیه کسی میتونه مختصر توضیح بده مثلا passing +10% بعد خریدش باید چیکارش کنیم مرسی دوستان

Sooren92

کاربر سایت
Apr 8, 2012
13
نام
سورن
وفتی یه آیتم تمرین رو واسه بازیکنات استفاده میکنی اینا به دردت میخورن.
مثلا چند تا مربی داری که در مجموع pace رو تا 50% زیاد میکنن. اگه یه آیتم +10 pace رو استفاده کنی، به لطف مربیات 15 تا به سرعت اون بازیکن اضافه میشه (50% بیشتر)

من خودم اول منیجرهامو تا اونجا که میشه زیاد میکنم، بعد میرم سراغ هد کوچ. فقط حواست باشه بیشتر از 50% بهت کمک نمیکنن. یعنی اگه با 15 تا مربی به 50% رسیدی، دیگه از اون نوع مربی نخر.

RAMB0o0

کاربر سایت
Mar 9, 2010
227
نام
سیدحسن
وفتی یه آیتم تمرین رو واسه بازیکنات استفاده میکنی اینا به دردت میخورن.
مثلا چند تا مربی داری که در مجموع pace رو تا 50% زیاد میکنن. اگه یه آیتم +10 pace رو استفاده کنی، به لطف مربیات 15 تا به سرعت اون بازیکن اضافه میشه (50% بیشتر)

من خودم اول منیجرهامو تا اونجا که میشه زیاد میکنم، بعد میرم سراغ هد کوچ. فقط حواست باشه بیشتر از 50% بهت کمک نمیکنن. یعنی اگه با 15 تا مربی به 50% رسیدی، دیگه از اون نوع مربی نخر.
مرسی داداش حالا تو اینا مربی نیستش که کاری کنه که خستگی بازیکنا زودتر برطرف شه و دیر دیر خسته شن؟ و سوال بعدیم اینکه تو بعضی مربیا هم کانتکت +2 و هم تیم ایسپیکشون این چیکار میکنه تاثیرش چیه ممنون داداش

Sooren92

کاربر سایت
Apr 8, 2012
13
نام
سورن
مرسی داداش حالا تو اینا مربی نیستش که کاری کنه که خستگی بازیکنا زودتر برطرف شه و دیر دیر خسته شن؟ و سوال بعدیم اینکه تو بعضی مربیا هم کانتکت +2 و هم تیم ایسپیکشون این چیکار میکنه تاثیرش چیه ممنون داداش

خواهش
منیجرهایی که rare هستن (کارتشون برق میزنه) از 1 تا 3 درصد به contract (قرارداد) بازیکنا اضافه میکنن. اونا هم حداکثر تا 50% میتونن کمک کنن. مثلا اگه یه contract به بازیکنت 28 بازی اضافه میکنه، با این منیجرها میتونی تا 42 بازی افزایشش بدی.
منیجرهای معمولی (کارتشون برق نمیزنه) هم همین کارو واسه کارتهای مربوط به روحیه (morale) انجام میدن.

درباره خستگی هم همچین مربی ای نداریم. فقط میتونی تو بازیا به بازیکنات فشار نیاری. مثلا من وقتی 5 تا گل میزنم دیگه اصلا از sprint (تند دویدن) استفاده نمیکنم :D

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
رفقا اینطوری حال نمیده باید یه چند نفری کلا دقیق جمع بشیم و بعد کاپ بزنیم...GT : KaSrAHiDe-------------------Season & Friendly match Only !

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
بچها من ميگم بيام جمع بشيم يه تايمي و كاب بزنيم..تو كدوم كزينه ميشه cup زد؟gqmer tag منماينه :Sosolaz

اكثرا يا لاتسيو ميكيرم يا بلژيك..

اقا راستي من ميخام اولتيمت برم بعد يه بازي ميگه بازيكنا قرارداد ندارن و در ضمن كويين هم واسه خريد كارت ندارم جيكار كنم؟

h30

کاربر سایت
Jul 12, 2011
44
نام
حامد
آقا منم هستم.اگه تیمی چیزی میخواین بزنین منم هستم.راستی آقا تو آلتیمیت تیم این contract ها دهن آدمو آسفالت میکنن چیکار کنم کمتر پولمو خرج اینا کنم؟glitch یا cheet چیزی نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر