FIFA 13 | XBL

• Thread starter Thread starter 3line
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان من هم میخوام انلاین پس ندارم الانم نمیشه شیر خرید اساتید کمک کنید پونت دارم زیاد م نه 3340 دارم 800 میخواد نمیتونم بگیرم چیز پی ان هم تعطیل

سلام دوستان من هم میخوام انلاین پس ندارم الانم نمیشه شیر خرید اساتید کمک کنید پونت دارم زیاد م نه 3340 دارم 800 میخواد نمیتونم بگیرم چیز پی ان هم تعطیل

اون چیزت رو میتونی با چورت l2tp وصل کنی مال منم با پورت l2tp کار میکنه

دوستان لطفا کمک کنید
من آنلاین پس رو خریدم به لایو و سرور EA هم وصل میشم ولی تو محیط اصلی بازی فیفا که هستم نمیدونم کدوم قسمت برم واسه آنلاین زدن؟
تو هر قسمتم که میرم یه اروری راجع به پروفایلم میده-بعضی از قسمتاشم که میرم یه چیزی میره واسه دانلود و APPLY که بعدش ارور دانلود میده .
لطفا دقیق بگین چیکار کنم تو محیط اصلی بازی؟نمیدونم چطور برم بالا واسه بازی کردن آنلاین؟حتما باید قبلش تو سرور EA کسی رو اد کنم بعد بازی کنم؟
لطفا مو به مو بگین...
دوستان لطفا کمک کنید
من آنلاین پس رو خریدم به لایو و سرور EA هم وصل میشم ولی تو محیط اصلی بازی فیفا که هستم نمیدونم کدوم قسمت برم واسه آنلاین زدن؟
تو هر قسمتم که میرم یه اروری راجع به پروفایلم میده-بعضی از قسمتاشم که میرم یه چیزی میره واسه دانلود و APPLY که بعدش ارور دانلود میده .
لطفا دقیق بگین چیکار کنم تو محیط اصلی بازی؟نمیدونم چطور برم بالا واسه بازی کردن آنلاین؟حتما باید قبلش تو سرور EA کسی رو اد کنم بعد بازی کنم؟
لطفا مو به مو بگین...
اول بگو اکانتت گلد هست یا نه؟:دی

فکر نکنم.دستگاه رو که از دوستم خریدم 900 پوینت داشت که هشتصدتاشو خرج خرید آنلاین پس کردم.چیزی بهم نگفت.فکر نکنم

خب رفیق وقتی اکانتت گلد نیست چطوری میخوای بازی کنی؟برای بازی کردن تو لایو باید اکانتت گلد باشه.

خب رفیق وقتی اکانتت گلد نیست چطوری میخوای بازی کنی؟برای بازی کردن تو لایو باید اکانتت گلد باشه.
چطورى ميتونم اكانتمو گلد كنم؟ربطى به آنلاين پس كه نداره؟
راستى ارورى كه ميده اينه:your gamer profile does not have the correct permissions to access this feature

چطورى ميتونم اكانتمو گلد كنم؟ربطى به آنلاين پس كه نداره؟
راستى ارورى كه ميده اينه:your gamer profile does not have the correct permissions to access this feature

نه به آنلاین پس ربطی نداره.این ارور مربوط به همون نداشتن گلد هست.گلد رو هم باید از سایت هایی که میفروشن بخری.بستگی به اینکه چه مدت میخوای استفاده کنی مثلاً 1 ماهه،سه ماهه و ... .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or